Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 19 luty 2018 12:53

Pomysł na unikalny oraz stylowy prezent

Sprawienie prezentu drugiej osobie wcale nie musi wiązać się z ponoszeniem niesamowitych kosztów na najnowocześniejsze elektroniczne gadżety. Fakt one również są potrzebne, jednak warto wyjść poza schemat i zamiast etui na telefon czy nowego e-book readera przejrzeć również inne ciekawe produkty.

Nie kupujmy schematycznie

Powtarzalny prezent, nawet najdroższy nie będzie miał w sobie tego samego blasku co podarek przemyślany – unikatowy. Prezenty należy dobierać pod preferencje, a nie iść za marketingowym tłumem do pierwszej lepszej okazji. Dobrym tego przykładem są różne „większe” okazje w ciągu roku. Święta, urodziny, dzień kobiet, walentynki itp. dni na sprezentowanie drugiej osobie czegoś ciekawego nie ubywa, jednak problemy są zawsze te same co kupić? Trudno się dziwić temu pytaniu, wystarczy spojrzeć na domowe półki, jeśli wystarczająco długo powielało się schemat: słodycze, perfumy, biżuteria, elektronika to szybko dojdzie się do wniosku, że nowy podarek z tej kategorii raczej nie „chwyci”. Można zawęzić wachlarz potencjalnych opcji. Jeśli obdarowywany lub obdarowywana jest osobą aktywną, to rozglądanie się za sprzętem treningowym jest trafioną opcją. Dbanie o zdrowy tryb życia daje wiele możliwości dla osób, które chcą zakupić unikalny prezent. Nie musi być to ubiór sportowy, karnet czy voucher na siłownie, ale coś „lżejszego” czym można cieszyć się na co dzień. Dobrym przykładem jest zestaw do yerba mate. Picie różnorodnych suszy bardzo rozpowszechniło się w ostatnich latach. Dawniej yerba stanowiła specyficzną nowość, na którą patrzyło się z przymrużeniem oka. Jednak w miarę upływu lat konsumenci szybko przekonali się do zarówno zdrowotnych, jak i smakowych właściwości yerby. Jest ona obecnie kawiarnianym standardem i niejednokrotnie po spróbowaniu gorącego napitku na mieście konsumenci po powrocie zamawiają własny zestaw do yerby. Jednym z takich miejsc jest www.herbatkowo.com.pl (podstawowe zestawy można znaleźć tutaj: https://www.herbatkowo.com.pl/pol_m_Zestaw-do-Yerba-Mate-108.html)

Jest to pomysł warty rozważenia, szczególnie jeśli osoba, której chcemy coś sprezentować traktuje „zdrowy tryb życia” nie jako pusty slogan, ale konkretny wyznacznik dla swojej codzienności.

Praktycznie i estetycznie

Zestawy do yerby to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale też estetyczny dodatek do nowoczesnego domu czy mieszkania. Prezencja miejsca, w którym żyjemy jest jedną z naszych wizytówek, dlatego otaczamy się zarówno modnymi jak i ładnie wyglądającymi rzeczami. Jest to następna sfera, którą warto sprawdzić. Dodatki do mieszkań w postaci drobnych estetycznych gadżetów nie są drogie, a pozwalają na szybkie zmodernizowanie wyglądu mieszkania czy domu – bez potrzeby dokonywania gruntownych remontów. W efekcie wygląd można zmieniać w zależności od humoru. W przestrzeni domowej gdy podejmuje się gości każdy element ma znacznie. Podwieczorek przy zestawie z yerbą? Jak najbardziej. Jak widać jeden zakup jest w stanie sprawdzić się w wielu codziennych sytuacjach. Mówiąc krótko w swoich zakupach warto łączyć funkcjonalność z estetyką. Nie zamykajmy się w swoich zakupowych planach na mainstreamowe opcje, czasem korzystniej jest poeksperymentować. Większość produktów spopularyzowała się na tyle, że ich kupno nie zrobi dziury w domowym budżecie, a szczery uśmiech na twarzy obdarowywanej lub obdarowywanego będzie znacznie lepszy niż zdawkowe dziękuję oraz świadomość, że produkt trafi na półkę, gdzie będzie sobie porastał kurzem.

Czytany 126 razy

Artykuły powiązane

 • Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek

  Kiedy za zewnątrz temperatura zaczyna spadać, przychodzi czas na wyciągnięcie ciepłych ubrań z głębin garderoby. Może okazać się jednak, szczególnie w przypadku dzieci, że niektóre ubrania są już za małe lub zniszczone. Dzieci uwielbiają przebywać na dworze, muszą także wychodzić do szkoły lub przedszkola, dlatego ciepłe ubrania są im niezbędne.

 • Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową

  Dlaczego niektórzy producenci odzieży od lat utrzymują się na rynku, natomiast inni przegrywają w walce z konkurencją? Powodów tego stanu rzeczy może być wiele, począwszy od niskiej jakości obsługi klienta, skończywszy na słabej reklamie. Najczęściej jednak to sam produkt decyduje o tym, czy firma odzieżowa ma szanse zaistnieć na rynku.

 • Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa. Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa.

  Stopy najczęściej zaczynają być w centrum uwagi rodziców dopiero w momencie pierwszych prób chodzenia, a to błąd, ponieważ wbrew pozorom przebyły one niezwykle fascynującą drogę i wiele "nauczyły się", zanim stanęły na podłodze

 • Współczesny krawiec - w czym może pomóc Współczesny krawiec - w czym może pomóc

  Ze starannością chcemy uzupełnić każdą stylizację, marzy nam się garderoba stworzona z precyzyjnie dobranych do naszego stylu i sylwetki ubrań, zależy nam na skompletowaniu zestawów, które sprawdzą się na każdą okazję i porę roku, będziemy wyglądać i czuć się w nich wyśmienicie?

 • Wegańskie obuwie - jakie są plusy? Wegańskie obuwie - jakie są plusy?

  Obecnie, coraz to większa liczba konsumentów staje się bardziej świadoma ekologicznie, ponieważ jest lepiej poinformowana o sposobach, aby stać się bardziej przyjaznymi dla środowiska.