Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 19 luty 2018 11:53

Pomysł na unikalny oraz stylowy prezent

Sprawienie prezentu drugiej osobie wcale nie musi wiązać się z ponoszeniem niesamowitych kosztów na najnowocześniejsze elektroniczne gadżety. Fakt one również są potrzebne, jednak warto wyjść poza schemat i zamiast etui na telefon czy nowego e-book readera przejrzeć również inne ciekawe produkty.

Nie kupujmy schematycznie

Powtarzalny prezent, nawet najdroższy nie będzie miał w sobie tego samego blasku co podarek przemyślany – unikatowy. Prezenty należy dobierać pod preferencje, a nie iść za marketingowym tłumem do pierwszej lepszej okazji. Dobrym tego przykładem są różne „większe” okazje w ciągu roku. Święta, urodziny, dzień kobiet, walentynki itp. dni na sprezentowanie drugiej osobie czegoś ciekawego nie ubywa, jednak problemy są zawsze te same co kupić? Trudno się dziwić temu pytaniu, wystarczy spojrzeć na domowe półki, jeśli wystarczająco długo powielało się schemat: słodycze, perfumy, biżuteria, elektronika to szybko dojdzie się do wniosku, że nowy podarek z tej kategorii raczej nie „chwyci”. Można zawęzić wachlarz potencjalnych opcji. Jeśli obdarowywany lub obdarowywana jest osobą aktywną, to rozglądanie się za sprzętem treningowym jest trafioną opcją. Dbanie o zdrowy tryb życia daje wiele możliwości dla osób, które chcą zakupić unikalny prezent. Nie musi być to ubiór sportowy, karnet czy voucher na siłownie, ale coś „lżejszego” czym można cieszyć się na co dzień. Dobrym przykładem jest zestaw do yerba mate. Picie różnorodnych suszy bardzo rozpowszechniło się w ostatnich latach. Dawniej yerba stanowiła specyficzną nowość, na którą patrzyło się z przymrużeniem oka. Jednak w miarę upływu lat konsumenci szybko przekonali się do zarówno zdrowotnych, jak i smakowych właściwości yerby. Jest ona obecnie kawiarnianym standardem i niejednokrotnie po spróbowaniu gorącego napitku na mieście konsumenci po powrocie zamawiają własny zestaw do yerby. Jednym z takich miejsc jest www.herbatkowo.com.pl (podstawowe zestawy można znaleźć tutaj: https://www.herbatkowo.com.pl/pol_m_Zestaw-do-Yerba-Mate-108.html)

Jest to pomysł warty rozważenia, szczególnie jeśli osoba, której chcemy coś sprezentować traktuje „zdrowy tryb życia” nie jako pusty slogan, ale konkretny wyznacznik dla swojej codzienności.

Praktycznie i estetycznie

Zestawy do yerby to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale też estetyczny dodatek do nowoczesnego domu czy mieszkania. Prezencja miejsca, w którym żyjemy jest jedną z naszych wizytówek, dlatego otaczamy się zarówno modnymi jak i ładnie wyglądającymi rzeczami. Jest to następna sfera, którą warto sprawdzić. Dodatki do mieszkań w postaci drobnych estetycznych gadżetów nie są drogie, a pozwalają na szybkie zmodernizowanie wyglądu mieszkania czy domu – bez potrzeby dokonywania gruntownych remontów. W efekcie wygląd można zmieniać w zależności od humoru. W przestrzeni domowej gdy podejmuje się gości każdy element ma znacznie. Podwieczorek przy zestawie z yerbą? Jak najbardziej. Jak widać jeden zakup jest w stanie sprawdzić się w wielu codziennych sytuacjach. Mówiąc krótko w swoich zakupach warto łączyć funkcjonalność z estetyką. Nie zamykajmy się w swoich zakupowych planach na mainstreamowe opcje, czasem korzystniej jest poeksperymentować. Większość produktów spopularyzowała się na tyle, że ich kupno nie zrobi dziury w domowym budżecie, a szczery uśmiech na twarzy obdarowywanej lub obdarowywanego będzie znacznie lepszy niż zdawkowe dziękuję oraz świadomość, że produkt trafi na półkę, gdzie będzie sobie porastał kurzem.

Czytany 87 razy

Artykuły powiązane

 • Inwestować w złoto czy w sztukę? Inwestować w złoto czy w sztukę?

  Stoisz przed ciężkim wyborem i nie wiesz, w co lepiej zainwestować? W ostatnim czasie los się do Ciebie uśmiechnął i teraz poszukujesz rozwiązania, które pomoże Ci zainwestować w odpowiedni element, jakim jest złoto lub sztukę?

 • Dlaczego warto inwestować w panele słoneczne? Dlaczego warto inwestować w panele słoneczne?

  Ceny prądu rosną w zastraszającym tempie – z szacunków wynika, że do 2030 roku gospodarstwa domowe zapłacą za energię elektryczną więcej o 20% niż obecnie. Z tego właśnie względu coraz więcej osób prywatnych i firm decyduje się na inwestycję w panele słoneczne. Dzięki nim można sporo zaoszczędzić i cieszyć się tanim, ekologicznym prądem.

 • Sztuczna trawa – jak wybrać najlepszą? Sztuczna trawa – jak wybrać najlepszą?

  Sztuczna trawa jeszcze kilka lat temu nie cieszyła się w Polsce zbyt dobrą opinią.

 • Czy modne produkty mogą być tanie? Czy modne produkty mogą być tanie?

  Na wybiegach w czasie pokazów mody można zaobserwować cudowne kreacje, których uzupełnieniem są stylowe dodatki, w tym przepiękne buty.

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.