wtorek, 16 styczeń 2018 10:43

Najpopularniejszy dodatek świata

Mówi się, że potrzeba jest matką wszystkich wynalazków. Kiedy więc powstał jeden z najbardziej rewolucyjnych z wynalazków człowieka - pieniądz - zaczęło powstawać wokół niego kolejne nowinki: banki, pożyczki, kursy. Ale pieniądze trzeba było także w czymś nosić, w końcu najbardziej wartościowa rzecz wymaga odpowiedniego opakowania. Dzisiaj w portfelu trzymamy nie tylko gotówkę, ale i karty, dokumenty, rachunki i oczywiście zdjęcia najbliższych. To nie tylko przedmiot, który każdy z nas posiada, ale także niezwykle popularny prezent na każdą okazję.

 

Prezent dla każdego

Portfel męski to uniwersalny prezent, który z pewnością ucieszy bliską nam osobę. Jest to prezent idealny dla każdego - młodszego brata, który właśnie zaczyna zarabiać swoje pierwsze pieniądze, ojca, który od wielu lat nosi ze sobą ten sam, znoszony portfel czy partnerowi, któremu chcemy sprawić przyjemność, kupując model, który może zostać potraktowany jak prawdziwa inwestycja na lata. Portfele męskie występują w wielu opcjach kolorystycznych, materiałowych, wielkościowych i oczywiście cenowych. Od nas zależy, czy zdecydujemy się na tańszą, bardziej ekonomiczną wersję, czy może na jego luksusowy odpowiednik.

Zwróć na to uwagę

Najpopularniejsze są oczywiście skórzane portfele - znajdziemy je w ofercie wszystkich sklepów sprzedających galanterię, ale także w wielu sklepach odzieżowych, chociaż tam warto się upewnić, czy portfel wykonany jest rzeczywiście z naturalnej skóry, czy też może mamy do czynienia z ekologiczną, sztuczną wersją. Skórzane portfele męskie odznaczają się klasyczną linią, pasują do każdej osoby i są ponadczasowe. Tak samo dobrze wyglądać będą dzisiaj i za dziesięć lat - ich projekt się nie zestarzeje. Skóra jest także gwarancją wytrzymałości. To materiał, który potrafi wiele znieść, ale o który także warto odpowiednio dbać, tak, jak dbamy o skórzane buty czy skórzaną kurtkę.

Jaka cena?

Ile powinniśmy na taki portfel męski odłożyć? Ceny są naprawdę różne - od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Wszystko zależy od stopnia bliskości, jaki łączy nas z osobą, dla której kupujemy prezent i kwocie, którą jesteśmy w stanie zapłacić. Jeśli pragniemy po prostu kupić drobny upominek, zdecydujmy się na nieco tańszą wersję. To dobry pomysł także wtedy, gdy portfel jest jedynie częścią większego, złożonego z kilku rzeczy prezentu. Jeśli natomiast jest to ktoś nam bardzo bliski i jest to jedyna rzecz, jaką chcemy jej podarować, to warto zastanowić się nad nieco bardziej ekskluzywną wersją. 

Czytany 284 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.