Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 27 kwiecień 2017 14:23

Jakich języków wymagają pracodawcy w Warszawie?

Dobra znajomość języków obcych jest w stanie znacząco poprawić nasze perspektywy na zatrudnienie. Właśnie dlatego coraz więcej osób stawia właśnie na języki obce, ponieważ to razem z nimi możemy łatwiej znaleźć dla siebie zatrudnienie, nawet przy braku doświadczenia.

Do Warszawy co roku przyjeżdża wiele osób w poszukiwaniu dla siebie zatrudnienia. Stołeczny rynek pracy jest bardzo rozubudowany, ponieważ to właśnie tu działa wiele firm w różnorodnych branżach. Zatrudnienia możemy szukać zarówno w międzynarodowych korporacjach mających tutaj swoje oddziały, jak i w siedzibach polskich przedsiębiorstw.

Gdy przejrzymy oferty pracy w Warszawie, od razu możemy zauważyć, że w wielu z nich pojawia się konieczność posiadania znajomości danego języka obcego. Najczęściej jest to angielski, ale również w stolicy możemy znaleźć pracę ze znajomością innych języków, zarówno tych europejskich, jak i bardziej egzotycznych.

Angielski to już absolutna podstawa. Niestety, jego znajomość nie zawsze będzie w stanie zapewnić nam dobrze płatną pracę, ale wtedy, gdy posługujemy się nim w wysokim stopniu, możemy poszukiwać zatrudnienia jako tłumacz, korepetytor czy też może zatrudnić nas szkoła języków obcych w Warszawie. Na dobrej pozycji są ci, którzy znają przynajmniej dwa języki obce, na przykład angielski z innym językiem czy też dwa inne języki oprócz angielskiego.

Niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, francuski czy rosyjski to najczęściej pojawiające się języki w ogłoszeniach za wyjątkiem angielskiego. Możemy na przykład skorzystać z kursów w tym zakresie w szkole Lincoln.edu.pl. Ale w Warszawie będziemy mogli też bez trudu znaleźć zatrudnienie, gdy posługujemy się też bardziej egzotycznymi językami. Arabski, chiński, koreański, japoński, język hindi to tylko niektóre z nich. Wtedy możemy też liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki płacowe, ponieważ osób znających te właśnie języki jest niewiele.

Na kury zaprasza Lincoln – szkoła języków obcych w Warszawie. Z pełną ofertą możemy zapoznać się na stronie internetowej Lincoln.edu.pl.

Czytany 461 razy

Artykuły powiązane

 • Alternatywa dla sukienki - elegancka bluzka wieczorowa Alternatywa dla sukienki - elegancka bluzka wieczorowa

  Elegancka bluzka to jedna z najbardziej uniwersalnych części damskiej garderoby. Noszą ją kobiety w każdym przedziale wiekowym, nie zważając na mankamenty sylwetki. Dobrze dobrana bluzka, potrafi zatuszować wady a uwypuklić walory figury.

 • Rodzaje damskich torebek Rodzaje damskich torebek

  Wszystkie doskonale wiemy, jak ważna jest dla nas torebka. Pełni ona funkcję praktyczną i jest świetnym dodatkiem do każdej naszej stylizacji. Jest niezbędnym elementem kobiecej garderoby i musi spełniać oczekiwane wymagania.

 • Prezent dla mamy? Biżuteria sprawdzi się zawsze! Prezent dla mamy? Biżuteria sprawdzi się zawsze!

  Zbliżają się urodziny lub Dzień Mamy i zastanawiasz się, co podarować w ten wyjątkowy dzień? Biżuteria będzie zawsze dobrym pomysłem, ale oczywiście nie jest to jedyna opcja! Warto dobrze przemyśleć zakup podarunku na wyjątkową okazję, aby Twoja mama poczuła, jak wiele dla niej znaczysz. Dobrze dobrany prezent jest nie tylko piękny czy praktyczny, ale niesie za sobą również ważne przesłanie – możesz w ten sposób pokazać, że jest wyjątkową osobą i zasługuje na wszystko, co najlepsze!

 • Złote, srebrne, brokatowe…, czyli bogato zdobione szpilki na Sylwestra Złote, srebrne, brokatowe…, czyli bogato zdobione szpilki na Sylwestra

  Noc sylwestrowa to czas, w którym panie mogą dać upust swoim modowym fantazjom i założyć na siebie strojne kreacje oraz połyskujące dodatki, które są spełnieniem dziecięcych marzeń o byciu księżniczką. Wiele pań uwielbia błyszczącą garderobę, ale jednak nie decyduje się na to, aby zakładać ją na co dzień.

 • Zimowe wyprzedaże - co warto kupić Zimowe wyprzedaże - co warto kupić

  Zimowa wyprzedaż to doskonała okazja do złowienia czegoś wyjątkowego w atrakcyjnej cenie. Warto jednak wiedzieć, na czym się skupić, aby przypadkiem nie wpaść w wir promocji i nie wydać ogromnych ilości pieniędzy. Doradzamy, jakie rzeczy należy mieć na oku w trakcie zimowych wyprzedaży.