Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 27 kwiecień 2017 12:23

Jakich języków wymagają pracodawcy w Warszawie?

Dobra znajomość języków obcych jest w stanie znacząco poprawić nasze perspektywy na zatrudnienie. Właśnie dlatego coraz więcej osób stawia właśnie na języki obce, ponieważ to razem z nimi możemy łatwiej znaleźć dla siebie zatrudnienie, nawet przy braku doświadczenia.

Do Warszawy co roku przyjeżdża wiele osób w poszukiwaniu dla siebie zatrudnienia. Stołeczny rynek pracy jest bardzo rozubudowany, ponieważ to właśnie tu działa wiele firm w różnorodnych branżach. Zatrudnienia możemy szukać zarówno w międzynarodowych korporacjach mających tutaj swoje oddziały, jak i w siedzibach polskich przedsiębiorstw.

Gdy przejrzymy oferty pracy w Warszawie, od razu możemy zauważyć, że w wielu z nich pojawia się konieczność posiadania znajomości danego języka obcego. Najczęściej jest to angielski, ale również w stolicy możemy znaleźć pracę ze znajomością innych języków, zarówno tych europejskich, jak i bardziej egzotycznych.

Angielski to już absolutna podstawa. Niestety, jego znajomość nie zawsze będzie w stanie zapewnić nam dobrze płatną pracę, ale wtedy, gdy posługujemy się nim w wysokim stopniu, możemy poszukiwać zatrudnienia jako tłumacz, korepetytor czy też może zatrudnić nas szkoła języków obcych w Warszawie. Na dobrej pozycji są ci, którzy znają przynajmniej dwa języki obce, na przykład angielski z innym językiem czy też dwa inne języki oprócz angielskiego.

Niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, francuski czy rosyjski to najczęściej pojawiające się języki w ogłoszeniach za wyjątkiem angielskiego. Możemy na przykład skorzystać z kursów w tym zakresie w szkole Lincoln.edu.pl. Ale w Warszawie będziemy mogli też bez trudu znaleźć zatrudnienie, gdy posługujemy się też bardziej egzotycznymi językami. Arabski, chiński, koreański, japoński, język hindi to tylko niektóre z nich. Wtedy możemy też liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki płacowe, ponieważ osób znających te właśnie języki jest niewiele.

Na kury zaprasza Lincoln – szkoła języków obcych w Warszawie. Z pełną ofertą możemy zapoznać się na stronie internetowej Lincoln.edu.pl.

Czytany 405 razy

Artykuły powiązane

 • Marka Cersanit - najwyższa jakość płytek Marka Cersanit - najwyższa jakość płytek

  Szeroka oferta producentów płytek sprawia, że ich wybór nie jest łatwym zadaniem. Wszelkiego rodzaju wzory, różne kolory, ciekawe mozaiki czy oryginalne kształty dają możliwość stworzenia łazienki spełniającej wszelkie wizje klientów. Producenci marek, takich jak Cersanit stawiają na sprawdzone rozwiązania oraz najwyższą jakość. Firma wychodzi naprzeciw klientom i oferuje im wytrzymałe produkty o wielu wzorach i kolorach, spełniające najwyższe normy jakości.

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.