Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 27 kwiecień 2017 12:23

Jakich języków wymagają pracodawcy w Warszawie?

Dobra znajomość języków obcych jest w stanie znacząco poprawić nasze perspektywy na zatrudnienie. Właśnie dlatego coraz więcej osób stawia właśnie na języki obce, ponieważ to razem z nimi możemy łatwiej znaleźć dla siebie zatrudnienie, nawet przy braku doświadczenia.

Do Warszawy co roku przyjeżdża wiele osób w poszukiwaniu dla siebie zatrudnienia. Stołeczny rynek pracy jest bardzo rozubudowany, ponieważ to właśnie tu działa wiele firm w różnorodnych branżach. Zatrudnienia możemy szukać zarówno w międzynarodowych korporacjach mających tutaj swoje oddziały, jak i w siedzibach polskich przedsiębiorstw.

Gdy przejrzymy oferty pracy w Warszawie, od razu możemy zauważyć, że w wielu z nich pojawia się konieczność posiadania znajomości danego języka obcego. Najczęściej jest to angielski, ale również w stolicy możemy znaleźć pracę ze znajomością innych języków, zarówno tych europejskich, jak i bardziej egzotycznych.

Angielski to już absolutna podstawa. Niestety, jego znajomość nie zawsze będzie w stanie zapewnić nam dobrze płatną pracę, ale wtedy, gdy posługujemy się nim w wysokim stopniu, możemy poszukiwać zatrudnienia jako tłumacz, korepetytor czy też może zatrudnić nas szkoła języków obcych w Warszawie. Na dobrej pozycji są ci, którzy znają przynajmniej dwa języki obce, na przykład angielski z innym językiem czy też dwa inne języki oprócz angielskiego.

Niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, francuski czy rosyjski to najczęściej pojawiające się języki w ogłoszeniach za wyjątkiem angielskiego. Możemy na przykład skorzystać z kursów w tym zakresie w szkole Lincoln.edu.pl. Ale w Warszawie będziemy mogli też bez trudu znaleźć zatrudnienie, gdy posługujemy się też bardziej egzotycznymi językami. Arabski, chiński, koreański, japoński, język hindi to tylko niektóre z nich. Wtedy możemy też liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki płacowe, ponieważ osób znających te właśnie języki jest niewiele.

Na kury zaprasza Lincoln – szkoła języków obcych w Warszawie. Z pełną ofertą możemy zapoznać się na stronie internetowej Lincoln.edu.pl.

Czytany 414 razy

Artykuły powiązane

 • Inwestować w złoto czy w sztukę? Inwestować w złoto czy w sztukę?

  Stoisz przed ciężkim wyborem i nie wiesz, w co lepiej zainwestować? W ostatnim czasie los się do Ciebie uśmiechnął i teraz poszukujesz rozwiązania, które pomoże Ci zainwestować w odpowiedni element, jakim jest złoto lub sztukę?

 • Dlaczego warto inwestować w panele słoneczne? Dlaczego warto inwestować w panele słoneczne?

  Ceny prądu rosną w zastraszającym tempie – z szacunków wynika, że do 2030 roku gospodarstwa domowe zapłacą za energię elektryczną więcej o 20% niż obecnie. Z tego właśnie względu coraz więcej osób prywatnych i firm decyduje się na inwestycję w panele słoneczne. Dzięki nim można sporo zaoszczędzić i cieszyć się tanim, ekologicznym prądem.

 • Sztuczna trawa – jak wybrać najlepszą? Sztuczna trawa – jak wybrać najlepszą?

  Sztuczna trawa jeszcze kilka lat temu nie cieszyła się w Polsce zbyt dobrą opinią.

 • Czy modne produkty mogą być tanie? Czy modne produkty mogą być tanie?

  Na wybiegach w czasie pokazów mody można zaobserwować cudowne kreacje, których uzupełnieniem są stylowe dodatki, w tym przepiękne buty.

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.