Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 02 maj 2017 11:17

Dlaczego warto korzystać z chmury?

Chodzić z głową w chmurach, czyli snuć marzenia, ale o czym? Właściciele firm i przedsiębiorcy bez wątpienia marzą o dużych zyskach, maksymalnym usprawnieniu funkcjonowania biznesu i komfortu jego prowadzenia. Duże wymagania, jednak możliwe do zrealizowania właśnie dzięki… chmurze!

Chmura, czyli sposób wirtualnego przechowywania danych, w Polsce dopiero rozpoczyna swoją karierę. Pomimo, że już wielu przedsiębiorców się na nią zdecydowało, daleko nam jeszcze do niektórych krajów na świecie. Co powoduje, że wzrasta zainteresowanie cloud computing? Czym przekonuje do siebie kolejnych usługobiorców?


Oszczędność

Myśląc biznes, nasze skojarzenia oscylują wokół inwestycji i zysków. Najlepiej, kiedy te pierwsze są jak najmniejsze, a drugie jak największe – sytuacja idealna. Przechowywanie danych w chmurze może ułatwić nam dążenie do jej osiągnięcia. Szczególnie mikro firmy nie zawsze dysponują odpowiednim budżetem, który pozwoliłby im na zakup licencji i kosztowniejszych rozwiązań. Utrzymanie własnych serwerów to znacznie większy koszt, niż cloud computing. To szansa na korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych przy niewielkich nakładach finansowych, a zatem mała inwestycja – duże zyski. 

Mobilność i wygoda

Kolejne marzenia przedsiębiorcy to dążenie do maksymalnego usprawnienia procesów zachodzących w firmie. Chmura pozwala na dostęp do programów, danych, projektów i aplikacji niezależnie od tego, czy znajdujemy się w biurze, w domu czy w innym kraju. Potrzebujemy do tego jedynie laptopa, tabletu lub smartfona, a także połączenia internetowego. W dowolnym momencie możemy skontrolować postępy w projektach, wprowadzić zmiany i pozyskać potrzebne nam dane. 

Elastyczność

Każdy biznes powinien również być szyty na miarę. Tak jest również w przypadku oferty Bluer.pl, w której znajdziesz kilka rozwiązań związanych z wirtualnym przechowywaniem danych. W zależności od potrzeb i możliwości możliwe jest dostosowanie mocy obliczeniowej, jak też innych parametrów, dzięki którym powstanie chmura idealnie pasująca do Twojej firmy.

Czytany 387 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!