poniedziałek, 26 marzec 2018 12:50

Czarter Jachtów w Splicie

Jedną z najczęstszych destynacji wakacyjnych jest Chorwacja. Dlaczego? Ponieważ jest to kraj dość mocno zróżnicowany, który jest nam w stanie zaoferować leżenie na plaży, wielkomiejskie wakacje czy udział w wielu różnych sportach, głównie wodnych. Jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Chorwacji jest Split, ponieważ znajduje się tam lotnisko, co pozwala na szybką i krótką podróż z Polski.

 

Turystyka i atrakcje turystyczne są tam rozwinięte na perfekcyjnym poziomie. Stąd też tak duża popularność Chorwacji i Splitu. Miasto to oferuje nam wiele, ale jedną z ciekawszych propozycji jest czarter jachtów w Splicie. Jako turyści doszliśmy do momentu, w którym przestaliśmy się obawiać nieznanych dotychczas atrakcji czy sportów i tego, że brak nam specjalistycznych umiejętności. I całe szczęście!

Firma Globe Sailor, w której możemy wynająć jacht różnych gabarytów i o różnym standardzie wyposażenia, poza samym sprzętem oferuje załogę! Wynajmując jacht na rejs, możemy również skorzystać z opcji profesjonalnego i odpowiedzialnego za jednostkę skippera, hostessy, a nawet kucharza. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Każdy z nas chciał kiedyś spędzić wakacje nie schodząc na ląd, ale jednocześnie mając dookoła siebie bliskich ludzi i w pełni wyposażony jacht po to, żeby nie martwić się o prowiant, sterowanie, czy trasę. Chodzi tylko o pełen wypoczynek na wodzie w luksusowym jachcie.

Oczywiście, jeśli jesteśmy aktywnymi wakcjowiczami, to oferta Globe Sailor (www.globesailor.pl) jest tak szeroka, że będziemy usatysfakcjonowani w 100%. Mając odpowiednie umiejętności żeglarskie, jedynym naszym zmartwieniem będzie wybór jachtu. A z oferty czarteru jachtów w Splicie możemy wybierać spośród wielu sprzętów. Flota jest mocno zróżnicowana, więc możemy wynająć zarówno luksusowy jacht, ale też trochę starsze jednostki, które ze względu na wiek będą miały znacznie niższy koszt wynajęcia. Rejs po Adriatyku jest chyba jedną z najlepszych opcji wakacyjnych, a do tego, jeśli wystarczy wsiąść w samolot i w chwilę znaleźć się na miejscu, w Splicie, to nie ma na co czekać.

Czytany 256 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.