wtorek, 13 luty 2018 16:40

Candy bar na weselu to nie tylko słodkości!

Słodki bufet, inaczej nazywany określeniem candy bar to na weselu bardzo popularna atrakcja, która podoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nie tylko przykuwa swoja obecnością łasuchów w każdym wieku, ale również dekoruje salę weselną. Aby jednak całość wyglądała spójnie i harmonijnie, musi nawiązywać do charakteru przyjęcia.

 

Candy bar na wesele – to nie tylko stół z ciastem!

Przede wszystkim – musi być ciekawie! Wskazana zatem jest duża różnorodność, zarówno pod kątem zebranych łakoci, jak i wariantów, w jakich mogą występować. Kluczem do sukcesu jest także odpowiedni plan. Równo pokrojone kawałki ciasta, ułożone według ściśle zamierzonego zamiaru, w towarzystwie talerzyków, łopatek i pater to dopiero początek. Bufet nie może być zbyt dużych rozmiarów. Wszystko dlatego, aby ułatwić weselnym gościom zdobycie upatrzonych słodkości. Kolejna sprawa dotyczy ułożenia. O wiele lepszym rozwiązaniem jest sukcesywne uzupełnianie braków na stole niż jego przeładowanie. Nie zawsze więcej, znaczy lepiej!

Candy bar na wesele i sposoby jego zaprezentowania

Jeśli należymy do grona osób, które lubią bawić się kolorami, wówczas ciekawym pomysłem będzie słodki kramik utrzymany w kolorach różu, pomarańczy, czerwieni i żółtego. Barwne chorągiewki, słomki, proporczyki i wiatraczki w towarzystwie pysznych słodkości przyciągną uwagę łasuchów w każdym wieku. To taki powrót do dziecinnych lat...

W sytuacji, gdy bliższe naszemu sercu są romantyczne klimaty, wówczas aranżacja w tonacji pudrowego różu będzie stanowiła najlepszą propozycję. Słoje z piankami, cukierkami pomieszane z pomponami z bibuły i tiulu oraz koronkowymi serwetami uwydatnią naszą nastrojową osobowość... Czy to koniec propozycji? Oczywiście, że nie! Candy bar wiele ma odsłon. Kolejny wariant to starannie przemyślana elegancja. Idealnie zaplanowane, wyważone, obejmujące monochromatyczne zestawienia dodatków – to cechy podstawowe. Kolorem przewodnim może być biel i czerń lub lawenda i fiolet znajdująca się zarówno na dodatkach, jak i słodkościach.

Co może znajdować się na słodkim bufecie?

Decydując się na candy bar na weselu, mamy do wyboru szeroki asortyment łakoci. Choć prym wiodą muffinki, niemniej jednak, równie ciekawie eksponowane są pączki, ciepłe lody, domowe ciasta i ciasteczka. Modne i zarazem niezwykle popularne są również tartaletki, galaretki, owoce czy musy czekoladowe. Z kolei w szklanych, masywnych słojach (które znajdziesz między innymi w sklepie https://www.slubna-alejka.com.pl/pl/c/Candy-Bar/130) mile widziane będą wszelkiego typu cukierki, pianki, żelki czy dropsy – kolorystycznie nawiązujące do motywu przewodniego atrakcji weselnej.

Czytany 206 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.