poniedziałek, 13 marzec 2017 11:29

Bluzki jedwabne dla kobiet pracujących w korporacjach

Posiadanie odpowiedniego wizerunku biznesowego jest bardzo ważne dla każdego pracownika, szczególnie pracownika korporacji. Eleganckie ubranie wpisujące się w ramy sztywnego dress code’u, zawsze wypastowane buty i schludna fryzura to podstawa, do której trzeba się dostosować. A co zrobić, jeśli w pracy nie chcemy wyglądać nudnie, a ciekawie i stylowo?

Znalezienie takich ubrań, które będą zgodne z dress codem, a przy tym również atrakcyjne i wygodne, jest szalenie trudne. Wiele kobiet marzy o tym, by w końcu znaleźć taką odzież, w której będą wyglądać atrakcyjnie i która będzie wykonana z wysokiej jakości materiałów. A przy tym będzie również wygodna i idealna nie tylko do pracy, ale także na popołudniową kawę z przyjaciółką. Do tej pory znalezienie takich ubrań w sieciówkach lub nawet niszowych sklepach odzieżowych było ogromnym wyzwaniem. Na szczęście powstała nowa marka, która za punkt honoru obrała sobie stworzenie takich ubrań, które będą spełniały wszystkie wymagania dzisiejszych przedsiębiorczych kobiet.

Morebyless – najlepsza odzież do pracy biurowej

Morebyless to nowoczesna marka założona przez mężczyznę i kobietę, którzy wiele lat spędzili na pracy w korporacjach. Dzięki temu doskonale rozumieją potrzeby przedsiębiorczych kobiet oraz są świadomi tego, że dotychczasowy rynek odzieżowy nie miał w tym względzie za wiele do zaproponowania. Bluzki jedwabne marki Morebyless to starannie dopracowane fasony, które podkreślają zalety kobieciej sylwetki i kamuflują ewentualne wady różnych typów budowy ciała. Bluzki jedwabne to doskonała alternatywa dla nudnych koszul bawełnianych. Jedwab jest nie tylko bardziej interesującym, modnym i luksusowym materiałem, ale przede wszystkim o wiele wygodniejszą tkaniną, w której można czuć się swobodnie nawet przez cały dzień. Ponadto prezentuje się idealnie zarówno w pracy, jak i podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi.

Marka Morebyless posiada w swojej ofercie również inne elementy biznesowej garderoby, które także spełniają wszystkie powyższe wymagania, czyli sukienki, marynarki, spodnie i spódnice. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, czyli z włoskiego jedwabiu i angielskiej wełny.

Czytany 922 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.