Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 08 czerwiec 2017 13:09

Ślub - skromnie czy wystawnie?

Ślub to najważniejszy moment w życiu każdej kobiety, dlatego trudno się dziwić temu, że okres przygotowań do wesela jest dla przyszłych Panien Młodych tak bardzo ważny. Większość z nich rozpoczyna przygotowania do tego wielkiego dnia już na dwa lata wcześniej.

 

Planując własny ślub i wesele, należy przede wszystkim zastanowić się wspólnie z narzeczonym, czy chcemy zorganizować ten dzień w sposób minimalistyczny i skromny czy bardzo wystawny. Na pewno podjęcie ostatecznej decyzji w dużej mierze uzależnimy również od naszych możliwości finansowych, choć wewnętrzne przekonania i upodobania nie są tutaj mniej ważne.

Modny pomysł na wesele

Coraz więcej Młodych Par decyduje się na połączenie skromności z wystawnością. Skromna ma być sukienka Panny Młodej i garnitur Pana Młodego, a wesele bardzo wystawne. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ pokazuje dobry gust nowożeńców oraz ich znaczne możliwości finansowe.

Wystawne wesele to przede wszystkim pięknie udekorowana sala, w której nie brakuje ozdób na stołach, w oknach, pod sufitem, a także na podłodze. Bardzo modne są dodatki typu duże balony na hel, papierowe rozetki, girlandy czy drewniane inicjały młodego małżeństwa lub skróty typu „Ms. & Mrs.”. Na wystawnym weselu nie powinno brakować bardzo smacznej kuchni, doskonałej oprawy muzycznej oraz wielu atrakcji, jak foto budka, minibar z wyszukanymi trunkami czy fontanny alkoholowe lub czekoladowe.

Do tak wyszukanego przyjęcia na wysokim poziomie doskonale pasuje umiar w stroju Państwa Młodych. Panna Młoda powinna mieć minimalistyczną, ale wysokiej jakości sukienkę, najlepiej znanej i poważanej marki, jak np. Emmi Mariage Exclusive.

Coraz popularniejsze są minimalistyczne sukienki, wykonane z najwyższej jakości materiałów, luksusowo wykończone i doskonałe w każdym detalu, które nie przypominają tradycyjnej sukni ślubnej. Do tego odpowiednio dobrana fryzura, minimalistyczny lub nawet wyjątkowo fantazyjny bukiet, profesjonalny makijaż i efekt będzie idealny.

Wszystkie przyszłe Panny Młode, które chcą wyglądać wyjątkowo na własnym weselu, by goście jeszcze przez wiele lat z podziwem o nim wspominali, zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami sukien ślubnych, które są dostępne na stronie www.emmimariage.pl.

Czytany 443 razy

Artykuły powiązane

 • Czy modne produkty mogą być tanie? Czy modne produkty mogą być tanie?

  Na wybiegach w czasie pokazów mody można zaobserwować cudowne kreacje, których uzupełnieniem są stylowe dodatki, w tym przepiękne buty.

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.

 • Własna działka w mieście, dlaczego warto? Własna działka w mieście, dlaczego warto?

  Posiadanie własnej działki w mieście to bardzo opłacalna inwestycja. Najczęściej są to działki budowlane, których wartość stale rośnie, w zależności od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz koniunktury na rynku inwestycyjnym. O takie działki, nawet w centrum miast, nie jest trudno. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja na rynku działek rekreacyjnych.

 • Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze? Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze?

  Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne, duchowe wydarzenie w życiu każdego kilkuletniego dziecka, które przystępuje do tego sakramentu. Jednak wielu rodziców ma dylemat, gdzie najlepiej zorganizować pociesze obiad komunijny – w domu czy może restauracji? Jak wybrać lokal, który spełni nasze oczekiwania i sprawi, że zorganizowana uroczystość będzie mile wspominana przez wszystkich gości?

 • Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego? Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego?

  Jeżeli ktoś uważa, że z usług auto serwisu korzysta się tylko wtedy, kiedy pojazd odmawia posłuszeństwa, może go to spotkać znacznie szybciej niż się spodziewa. Dlatego warto systematycznie sprawdzać stan samochodu i w razie potrzeby decydować się na wymianę zużytych części.