Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 


wtorek, 29 kwiecień 2014 17:15

Max Factor od Procter&Gamble - wymyślili sztuczne rzęsy,polskiego pochodzenia kosmetyki do makijażu

Max Factor - kosmetyki do makijażu Max Factor - kosmetyki do makijażu

Maksymilian Faktorowicz. Czy komukolwiek mówi coś postać tego mężczyzny? A firma Max Factor? Tak, to właśnie Polak był twórcą znanej dziś na całym świecie marki kosmetyków głównie do makijażu i twórcy sztucznych rzęs. Pod koniec lat 20 XX wieku otrzymał pierwszą w historii nagrodę Oscara za charakteryzacje filmową. Sam zainteresowany zachwycał swoimi innowacyjnymi projektami i kreatywnością.

Początkowo Maksymilian był pomocnikiem aptekarza z zainteresowania i potrzeby - biedy w domu. Po pewnym czasie Faktorowicz otworzył swój własny mały sklep na przedmieściach Moskwy. To dało mu przepustkę do świata rosyjskich elit i dworu carskiego. Max (imie zostało zmienione po wyprowadzce do Stanów) pracował jako uliczny charakteryzator. Factor był zafascynowany aktorami i stworzył łatwy w zrobieniu oraz szybki w zmywaniu makijaż- make-up. Był twórcą pierwszych sztucznych rzęs, za które do dziś dziękują mu tysiące kobiet. Max Factor oprócz genialnych kosmetyków stworzył także techniki charakteryzacji i makijażu. Wiele z nich jest do dziś nauczana i ceniona. Obecnie

MAX FACTOR w naszym pasażu w dobrej cenie

Max Factor należy do koncernu Procter&Gamble, który jest liderem na rynku światowym w sprzedaży kosmetyków detalicznych. Marka jest obecna w blisko 80 krajach. Max Factor to piękno i nowoczesność w jednym wydaniu. Jej znakiem rozpoznawczym jest innowacyjność, która przekłada się na bezpośredni światowy sukces marki. Kosmetyki po dzień dzisiejszy są synonimem profesjonalizmu oraz najwyższej jakości wyrobu. Dziś marka Max Factor kojarzona jest przede wszystkim ze światem mody. Dzieje się tak dzięki współpracy z jedną z najlepszych makijażystek na świecie- Pat McGrath. Tylko u nas mascary, podkłady, szminki i wiele innych produktów firmy Max Factor można kupić w bardzo konkurencyjnej na rynku polskim cenie. Przesyłka już w 48 godzin!

Max Factor - kosmetyki do makijażu

 

 

Czytany 1164 razy

Artykuły powiązane

 • Maluj się, jak profesjonalistka Maluj się, jak profesjonalistka

  Piękno tkwi w harmonii – nie tylko świata, ale też kobiecej twarzy. Jego miarą może być stworzony przez Leonardo da Vinci Kwiat Życia.

 • Zawsze jesteś piękna Zawsze jesteś piękna

  Dojrzała cera zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Każdego dnia dbasz o nią, by jak najdłużej zachować ją promienną i jędrną.

 • Profesjonalny makijaż każdego dnia Profesjonalny makijaż każdego dnia

  Żeby codzienny makijaż stał się dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością, sięgnijmy po rewelacyjną paletę prasowanych cieni do powiek In The Spotlight od AFFECT COSMETICS.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Pędzle do makijażu twarzy, oczu i zestawy Pędzle do makijażu twarzy, oczu i zestawy

  Tak jak malarze mają swoje zestawy pędzli do tworzenia dzieł sztuki, tak i kobiety mają swoje pędzle i pędzelki do tworzenia na swoich naturalnie pięknych twarzach – poprzez podkreślanie atutów i ukrywanie niedoskonałości – prawdziwych arcydzieł.