Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 


wtorek, 29 kwiecień 2014 16:31

L'Oreal - francuskie kosmetyki marki Garnier, Maybelline, Biotherm i Inneov. Bezpieczne farbowanie włosów.

L'Oreal - francuskie kosmetyki L'Oreal - francuskie kosmetyki

Kosmetyki L'Oreal to niewątpliwie jedna z bardziej znanych w Europie i na całym świecie firm kosmetycznych. W skład firmy L'Oreal wchodzą różne marki, takie jak Garnier, Maybelline New York, Biotherm, Inneov lub marki selektywne takie jak Yves Saint Laurent czy Maison Martin Margiela. A wszystko zaczęło się tak naprawdę w 1907 roku, kiedy to twórca firmy L'Oreal Eugene Schueller opracował pierwszą bezpieczną formułę do farbowania włosów na kolor blond.

To właśnie ten wynalazek przyniósł mu sukces. Firma została założona w 1909 roku we Francji. Do początku drugiej wojny światowej rozwijała się bardzo dobrze dzięki reklamie i zastosowaniu innowacji kosmetycznych. Aktualnie spółka ma bardzo wysokie notowania na francuskiej giełdzie i znajduje się w indeksie CAC 40 na bardzo wysokim miejscu.  Cała firma ma za sobą najlepszych marketingowców i ekspertów Public Relations. Zatrudniają także najlepszych stylistów makijażu i fryzur. Firma L'Oreal bardzo często uczestniczy w fashionweek'ach na całym świecie, co zapewnia marce prestiż i rozgłos sam w sobie.

Kosmetyki L"Oreal w naszym pasażu

L'Oreal jest na całym świecie znany ze swojego profesjonalizmu i szerokiej gamy kosmetyków. Cieszy się niekwestionowanym szacunkiem z uwagi na postępowanie w interesach: poszanowanie konsumentów, współpraca z dostawcami na najwyższym poziomie, autentyczność oraz uzyskiwanie obiecanych efektów, a także ochrona środowiska, którą może poszczycić się naprawdę niewiele firm na całym świecie. Jaka jest misja Grupy L'Oreal? Proponowanie konsumentom na calym świecie najlepszych dla nich kosmetyków oraz profesjonalny dobór do ich wymagań i potrzeb skóry. Produkty i doświadczenie firmy zaspokaja pragnienie piękna oraz daje użytkownikowi poczucie komfortu i zadowolenia. Na naszej stronie wszystkie produkty L'Oreal dostępne w jednym miejscu w najbardziej konkurencyjnej cenie na polskim rynku. 

L'Oreal -  Garnier, Maybelline, Biotherm i Inneov

Czytany 1256 razy

Artykuły powiązane

 • Maluj się, jak profesjonalistka Maluj się, jak profesjonalistka

  Piękno tkwi w harmonii – nie tylko świata, ale też kobiecej twarzy. Jego miarą może być stworzony przez Leonardo da Vinci Kwiat Życia.

 • Zawsze jesteś piękna Zawsze jesteś piękna

  Dojrzała cera zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Każdego dnia dbasz o nią, by jak najdłużej zachować ją promienną i jędrną.

 • Profesjonalny makijaż każdego dnia Profesjonalny makijaż każdego dnia

  Żeby codzienny makijaż stał się dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością, sięgnijmy po rewelacyjną paletę prasowanych cieni do powiek In The Spotlight od AFFECT COSMETICS.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.