Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 


wtorek, 29 kwiecień 2014 16:31

L'Oreal - francuskie kosmetyki marki Garnier, Maybelline, Biotherm i Inneov. Bezpieczne farbowanie włosów.

L'Oreal - francuskie kosmetyki L'Oreal - francuskie kosmetyki

Kosmetyki L'Oreal to niewątpliwie jedna z bardziej znanych w Europie i na całym świecie firm kosmetycznych. W skład firmy L'Oreal wchodzą różne marki, takie jak Garnier, Maybelline New York, Biotherm, Inneov lub marki selektywne takie jak Yves Saint Laurent czy Maison Martin Margiela. A wszystko zaczęło się tak naprawdę w 1907 roku, kiedy to twórca firmy L'Oreal Eugene Schueller opracował pierwszą bezpieczną formułę do farbowania włosów na kolor blond.

To właśnie ten wynalazek przyniósł mu sukces. Firma została założona w 1909 roku we Francji. Do początku drugiej wojny światowej rozwijała się bardzo dobrze dzięki reklamie i zastosowaniu innowacji kosmetycznych. Aktualnie spółka ma bardzo wysokie notowania na francuskiej giełdzie i znajduje się w indeksie CAC 40 na bardzo wysokim miejscu.  Cała firma ma za sobą najlepszych marketingowców i ekspertów Public Relations. Zatrudniają także najlepszych stylistów makijażu i fryzur. Firma L'Oreal bardzo często uczestniczy w fashionweek'ach na całym świecie, co zapewnia marce prestiż i rozgłos sam w sobie. L'Oreal jest na całym świecie znany ze swojego profesjonalizmu i szerokiej gamy kosmetyków. Cieszy się niekwestionowanym szacunkiem z uwagi na postępowanie w interesach: poszanowanie konsumentów, współpraca z dostawcami na najwyższym poziomie, autentyczność oraz uzyskiwanie obiecanych efektów, a także ochrona środowiska, którą może poszczycić się naprawdę niewiele firm na całym świecie. Jaka jest misja Grupy L'Oreal? Proponowanie konsumentom na calym świecie najlepszych dla nich kosmetyków oraz profesjonalny dobór do ich wymagań i potrzeb skóry. Produkty i doświadczenie firmy zaspokaja pragnienie piękna oraz daje użytkownikowi poczucie komfortu i zadowolenia. Na naszej stronie wszystkie produkty L'Oreal dostępne w jednym miejscu w najbardziej konkurencyjnej cenie na polskim rynku. 

L'Oreal -  Garnier, Maybelline, Biotherm i Inneov

Czytany 1240 razy

Artykuły powiązane

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

 • Pędzle do makijażu twarzy, oczu i zestawy Pędzle do makijażu twarzy, oczu i zestawy

  Tak jak malarze mają swoje zestawy pędzli do tworzenia dzieł sztuki, tak i kobiety mają swoje pędzle i pędzelki do tworzenia na swoich naturalnie pięknych twarzach – poprzez podkreślanie atutów i ukrywanie niedoskonałości – prawdziwych arcydzieł.

 • Stylizacja rzęs – co to jest Hollywood Effect? Stylizacja rzęs – co to jest Hollywood Effect?

  Moda na przedłużanie rzęs obiegła już prawie cały świat. Chcesz mieć rzęsy rodem z Hollywood i błyszczeć niczym jedna z jego największych gwiazd? A może od dłuższego czasu zastanawiasz się, jak możliwe jest stworzenie efektu, jaki jest gwarantowany przez Hollywood effect rzęsy? Jak do tej pory być może nie udało Ci się znaleźć dla siebie odpowiedniego rozwiązania. Na szczęście, masz nas i jesteśmy po to, aby przekazać Ci doskonałą formę na wyjście z tej problematycznej sytuacji. Piękne, gęste i długie rzęsy są teraz dostępne dla każdej kobiety - niemalże na wyciągnięcie ręki.

 • Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami

  Zmęczenie i stres mogą powodować opuchliznę i cienie na skórze pod oczami. Jest to symptom zmęczenia fizycznego lub psychicznego.

 • Delikatna pielęgnacja na lato Delikatna pielęgnacja na lato

  Wrażliwa skóra lubi delikatne kosmetyki – i mamy tu na myśli nie tylko ich skład, ale również sposób aplikacji. Dobrze na przykład, jeżeli nie trzeba ich zbyt mocno wcierać. Formuła mgiełki jest więc dla suchej, wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom cery wręcz wymarzona.