środa, czerwiec 12, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

wtorek, 29 kwiecień 2014 16:31

L'Oreal - francuskie kosmetyki marki Garnier, Maybelline, Biotherm i Inneov. Bezpieczne farbowanie włosów.

L'Oreal - francuskie kosmetyki L'Oreal - francuskie kosmetyki

Kosmetyki L'Oreal to niewątpliwie jedna z bardziej znanych w Europie i na całym świecie firm kosmetycznych. W skład firmy L'Oreal wchodzą różne marki, takie jak Garnier, Maybelline New York, Biotherm, Inneov lub marki selektywne takie jak Yves Saint Laurent czy Maison Martin Margiela. A wszystko zaczęło się tak naprawdę w 1907 roku, kiedy to twórca firmy L'Oreal Eugene Schueller opracował pierwszą bezpieczną formułę do farbowania włosów na kolor blond.

To właśnie ten wynalazek przyniósł mu sukces. Firma została założona w 1909 roku we Francji. Do początku drugiej wojny światowej rozwijała się bardzo dobrze dzięki reklamie i zastosowaniu innowacji kosmetycznych. Aktualnie spółka ma bardzo wysokie notowania na francuskiej giełdzie i znajduje się w indeksie CAC 40 na bardzo wysokim miejscu.  Cała firma ma za sobą najlepszych marketingowców i ekspertów Public Relations. Zatrudniają także najlepszych stylistów makijażu i fryzur. Firma L'Oreal bardzo często uczestniczy w fashionweek'ach na całym świecie, co zapewnia marce prestiż i rozgłos sam w sobie.

Kosmetyki L"Oreal w naszym pasażu

L'Oreal jest na całym świecie znany ze swojego profesjonalizmu i szerokiej gamy kosmetyków. Cieszy się niekwestionowanym szacunkiem z uwagi na postępowanie w interesach: poszanowanie konsumentów, współpraca z dostawcami na najwyższym poziomie, autentyczność oraz uzyskiwanie obiecanych efektów, a także ochrona środowiska, którą może poszczycić się naprawdę niewiele firm na całym świecie. Jaka jest misja Grupy L'Oreal? Proponowanie konsumentom na calym świecie najlepszych dla nich kosmetyków oraz profesjonalny dobór do ich wymagań i potrzeb skóry. Produkty i doświadczenie firmy zaspokaja pragnienie piękna oraz daje użytkownikowi poczucie komfortu i zadowolenia. Na naszej stronie wszystkie produkty L'Oreal dostępne w jednym miejscu w najbardziej konkurencyjnej cenie na polskim rynku. 

L'Oreal -  Garnier, Maybelline, Biotherm i Inneov