Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 12:40

Zadbaj o dłonie jesienią

Lirene -Ultra Odżywienie, lipidowy krem do rąk z biotyną Lirene -Ultra Odżywienie, lipidowy krem do rąk z biotyną

Ultra Odżywienie – lipidowy krem do rąk z biotyną od Lirene to nowy produkt, który od niedawna jest dostępnych w naszych sklepach. Jak twierdzą kosmetolodzy, ma szansę stać się jednym z największych hitów marki Lirene.


Krem został opracowany przez Ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene, co jest gwarancją jego doskonałości. W końcu to nie pierwszy produkt, który wyszedł spod ich rąk. Możemy się domyślać, że będzie równie rewelacyjny jak jego poprzednicy.

 

W czym schowana jest wyjątkowość tego kremu do rąk?

Największą zaletą kosmetyku do codziennej pielęgnacji rąk jest to, że zawiera naprawdę sporą dawkę składnika aktywnego – biotyny. Dodatkowo ma też inne składniki odżywcze, które wspólnie tworzą wyjątkowy kompleks. Ich celem jest wytworzenie na naskórku bariery tłuszczowej, która działa niczym niewidzialne ochronne rękawiczki, zabezpieczając dłonie przed zimnem, wiatrem, suchym powietrzem i detergentami.

Kolejną ważną cechą kremu jest długotrwałe nawilżenie. To jeden z niewielu tego typu produktów na rynku, które zaaplikowane rano dają doskonałe nawodnienie naskórka na cały dzień. Nawet późnym wieczorem dłonie pozostają gładkie, miękkie i nawilżone, a ewentualne skórki są dobrze odżywione.

Jak można przypuszczać, kosmetyk o tak dobrym składzie działa nie tylko na samą skórę dłoni. Również na skórki i paznokcie, zapewniając im przede wszystkim właściwe odżywienie, wpływające nie tylko na to, jak się prezentują, ale również na ich zdrowie. Mocne i błyszczące paznokcie są bardzo elastyczne, nie ulegają rozdwojeniu czy łamaniu się. Nawet podczas wykonywania prac fizycznych, które ogólnie sprawiają takie zagrożenie.

Kobiety, które już miały okazję przetestować tą wyjątkową nowość od Lirene, zgodnie twierdzą, że pierwsze widoczne efekty widać już po pierwszym nałożeniu kremu. Niektóre z nich porównują stan dłoni do tego, który miały po wykonaniu profesjonalnego zabiegu parafinowego u kosmetyczki. Natomiast spektakularne i trwałe efekty pielęgnacyjne można uzyskać zaledwie po tygodniu regularnego nakładania tego kosmetyku.

Czytany 484 razy

Artykuły powiązane

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Pielęgnacja w duecie Pielęgnacja w duecie

  Mamy jedną twarz, ale jak to możliwe, że ma tak wiele różnych potrzeb?

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Wygładzające spraye do włosów Wygładzające spraye do włosów

  Odżywki do włosów w sprayu to znakomite rozwiązanie, szczególnie dla wiecznie zabieganych, żyjących w pośpiechu osób, które nie mają czasu na długotrwałe zabiegi.