Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 10:40

Zadbaj o dłonie jesienią

Lirene -Ultra Odżywienie, lipidowy krem do rąk z biotyną Lirene -Ultra Odżywienie, lipidowy krem do rąk z biotyną

Ultra Odżywienie – lipidowy krem do rąk z biotyną od Lirene to nowy produkt, który od niedawna jest dostępnych w naszych sklepach. Jak twierdzą kosmetolodzy, ma szansę stać się jednym z największych hitów marki Lirene.


Krem został opracowany przez Ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene, co jest gwarancją jego doskonałości. W końcu to nie pierwszy produkt, który wyszedł spod ich rąk. Możemy się domyślać, że będzie równie rewelacyjny jak jego poprzednicy.

 

W czym schowana jest wyjątkowość tego kremu do rąk?

Największą zaletą kosmetyku do codziennej pielęgnacji rąk jest to, że zawiera naprawdę sporą dawkę składnika aktywnego – biotyny. Dodatkowo ma też inne składniki odżywcze, które wspólnie tworzą wyjątkowy kompleks. Ich celem jest wytworzenie na naskórku bariery tłuszczowej, która działa niczym niewidzialne ochronne rękawiczki, zabezpieczając dłonie przed zimnem, wiatrem, suchym powietrzem i detergentami.

Kolejną ważną cechą kremu jest długotrwałe nawilżenie. To jeden z niewielu tego typu produktów na rynku, które zaaplikowane rano dają doskonałe nawodnienie naskórka na cały dzień. Nawet późnym wieczorem dłonie pozostają gładkie, miękkie i nawilżone, a ewentualne skórki są dobrze odżywione.

Jak można przypuszczać, kosmetyk o tak dobrym składzie działa nie tylko na samą skórę dłoni. Również na skórki i paznokcie, zapewniając im przede wszystkim właściwe odżywienie, wpływające nie tylko na to, jak się prezentują, ale również na ich zdrowie. Mocne i błyszczące paznokcie są bardzo elastyczne, nie ulegają rozdwojeniu czy łamaniu się. Nawet podczas wykonywania prac fizycznych, które ogólnie sprawiają takie zagrożenie.

Kobiety, które już miały okazję przetestować tą wyjątkową nowość od Lirene, zgodnie twierdzą, że pierwsze widoczne efekty widać już po pierwszym nałożeniu kremu. Niektóre z nich porównują stan dłoni do tego, który miały po wykonaniu profesjonalnego zabiegu parafinowego u kosmetyczki. Natomiast spektakularne i trwałe efekty pielęgnacyjne można uzyskać zaledwie po tygodniu regularnego nakładania tego kosmetyku.

Czytany 422 razy

Artykuły powiązane

 • Idealny rytuał pielęgnacyjny Idealny rytuał pielęgnacyjny

  Odkryj nowy wymiar pielęgnacji! Spersonalizuj swój własny ulubiony zestaw i czerp przyjemność podczas aplikacji kosmetyku. Stwórz swój własny rytuał.

 • Piękne i mocne brwi? Teraz to możliwe! Piękne i mocne brwi? Teraz to możliwe!

  Wzmacnia, pogrubia i zagęszcza włoski. Polecane jest do pielęgnacji brwi rzadkich i osłabionych, a także do utrzymywania ich w doskonałej kondycji. Efektywna kuracja powinna trwać od 4 do 8 tygodni.

 • Specjalistyczna dermoochrona na lato Specjalistyczna dermoochrona na lato

  Tego lata postaw na specjalistyczną dermoochronę. Wybierz kosmetyk dopasowany do rodzaju Twojej cery i ciesz się piękną pogodą!

 • Zadbajmy o stopy Zadbajmy o stopy

  Najszybciej i najłatwiej zadbamy o stopy, robiąc sobie pedicure w salonie kosmetycznym. Tylko po co wydawać masę pieniędzy, skoro do wyboru jest tyle świetnych kosmetyków, które pozwolą na skuteczną pielęgnację stóp w domu.

 • Samoopalacze - jak je stosować by mieć piękną opaleniznę? Samoopalacze - jak je stosować by mieć piękną opaleniznę?

  Dobrze zaaplikowany samoopalacz pozwala uzyskać efekt naturalnej opalenizny bez potrzeby zażywania kilkugodzinnych kąpieli słonecznych i narażania skóry na szkodliwe działania promieni UV. Czym są te kosmetyki, jaki rodzaj wybrać i jak je stosować aby osiągnąć zadowalający rezultat?