Polecane artykuły

 • 1

środa, 01 czerwiec 2016 12:45

Wyszczuplanie przed letnim plażowaniem

Lirene - Antycellulitowy ENDO-MASAŻ. Zestaw do masażu: olejek antycellulitowy + bańka chińska Lirene - Antycellulitowy ENDO-MASAŻ. Zestaw do masażu: olejek antycellulitowy + bańka chińska

Nawet najpiękniej opalona skóra nie wygląda dobrze, gdy nie jest wystarczająco jędrna i zgrabna. Smukłe nogi z gładką skórą bez cellulitu, płaski brzuch i jędrne ramiona to marzenia większości kobiet. Szczególnie w okresie wiosennym, czyli na krótko przed latem, zaczynamy się przyglądać naszemu ciału bardziej krytycznie. Zauważamy wady, które za niedługo będą musiały ujrzeć światło dzienne. Na szczęście można tę sytuację odwrócić. Cztery czy sześć tygodni do wakacji to wystarczający czas, by zwalczyć większość defektów naszej skóry.

Jak ujędrnić i wyszczuplić ciało w kilka tygodni?
Przede wszystkim warto pobudzić organizm do samoistnego oczyszczania się, czyli wypijać codziennie 1,5 litra płynów. Odpowiednie nawodnienie organizmu przyspiesza wydalanie toksyn, które są winowajcami wiotkiej, szarej i pozbawionej odpowiedniej elastyczności skóry. Poza tym, należy również zadziałać od zewnątrz, stosując odpowiednie preparaty, które uaktywnią i przyspieszą cały proces odzyskiwania pięknego ciała.

Warto zadziałać dwuetapowo, czyli zastosować specjalny kosmetyk, który ujędrnia, uelastycznia i wyszczupla skórę, a także zabieg, który cały ten proces przyspieszy. Najlepszą metodą w walce o jędrne, szczupłe i pozbawione cellulitu uda i pośladki jest Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy. Do tej pory można było go wykonać wyłącznie w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Na szczęście już się to zmieniło.

Marka Lirene przygotowała dla swoich klientów niezawodny zestaw, który umożliwia wykonanie zabiegu Endermologii samodzielnie w domu. To olejek i specjalna bańka chińska. Najpierw należy nałożyć kosmetyk na skórę i dobrze go rozsmarować, a potem wykonać prosty masaż bańką chińską, dołączoną do zestawu. Zabieg należy powtórzyć 10 razy, co 2-3 dni, a uzyskany efekt nie będzie obiegał od tego, który mamy zagwarantowany w przypadku zabiegów w specjalistycznych gabinetach. Dlaczego? Ponieważ niczym się od niego nie różni. Ta sama technika, ten sam sposób, te same przyrządy i takie same efekty.

Badania naukowe dowiodły:
- redukcja obwodu uda do 2 cm po 4 tyg.**
- zmniejszenie stopnia nierówności skóry o 19% już po 2 tygodniach stosowania*
- działanie wyszczuplające u 77% badanych**

*Pomiary aparaturowe gładkości i elastyczności skóry zostały wykonane przy użyciu aparatury Courage-Khazaka electronic GmbH.
** po 4 tyg. stosowania w tescie in vivo na grupie 26 osób.

Czytany 1704 razy

Artykuły powiązane

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Pielęgnacja w duecie Pielęgnacja w duecie

  Mamy jedną twarz, ale jak to możliwe, że ma tak wiele różnych potrzeb?

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Wygładzające spraye do włosów Wygładzające spraye do włosów

  Odżywki do włosów w sprayu to znakomite rozwiązanie, szczególnie dla wiecznie zabieganych, żyjących w pośpiechu osób, które nie mają czasu na długotrwałe zabiegi.