piątek, 03 luty 2017 12:22

Przygotuj swoje ciało na wiosnę

Lirene -  Terapia antycellulitowa 14 dni kriolipoliza + lifting termiczny - Żel chłodzący na dzień + Żel rozgrzewający na noc Lirene - Terapia antycellulitowa 14 dni kriolipoliza + lifting termiczny - Żel chłodzący na dzień + Żel rozgrzewający na noc

Kobiety bardzo często zastanawiają się, czy wydanie kilkuset złotych na profesjonalne antycellulitowe zabiegi kosmetyczne jest jedyną drogą do pożegnania niechcianej skórki pomarańczowej. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach już nie. Przynajmniej od momentu, w którym powstała Terapia Antycellulitowa od Lirene.

 

Terapia Antycellulitowa od Lirene to innowacyjny preparat do stosowania w domu, łączący w sobie właściwości liftingu termicznego i kriolipolizy. Kuracja trwa 14 dni i daje widoczny efekt redukcji cellulitu. Preparat składa się z dwóch profesjonalnych kosmetyków, czyli innowacyjnego żelu chłodzącego oraz preparatu rozgrzewającego. Pierwszy z nich nakłada się na skórę rano, a drugi na noc. Dzięki temu możemy przez 14 pełnych dób oddziaływać na skórę odpowiednimi składnikami aktywnymi. Trudno się zatem dziwić temu, że efekty są tak spektakularne.

Żel chłodzący zawiera kofeinę, uznawaną za jeden z najlepszych składników o właściwościach wyszczuplających. Dodatkowo jest bogaty w wyciąg z hiszpańskich pomarańczy, który odżywia skórę i pobudzą ją do regeneracji. Natomiast żel rozgrzewający wykazuje doskonałe działanie wyszczuplające i antycellulitowe. Usuwa nadmiar wody i toksyn z ciała, poprawia mikrokrążenie, przez co wygładza i ujędrnia skórę.

Terapię Antycellulitową od Lirene można wykonać samodzielnie w domu. Wystarczy poświęcić na to kilka minut rano i wieczorem, każdego dnia. Po dwóch tygodniach stosowania można zauważyć wyraźny efekt wyszczuplający. Widoczność cellulitu jest wyraźnie zmniejszona, a skóra odzyskuje zdrowy, promienny koloryt. Terapię można przedłużyć lub powtórzyć za jakiś czas w celu uzyskania jeszcze lepszych efektów.

Główną zaletą nowoczesnej domowej terapii antycellulitowej jest to, że wykorzystuje ona dwa zabiegi, które doskonale wpływają na stan wiotkiej skóry pokrytej tzw. pomarańczową skórką. Zarówno oddziaływanie chłodem, jak i celowe rozgrzewanie komórek skóry, poprawia jej naturalne funkcje, doprowadzając do jeszcze szybszego usuwania nadmiaru toksyn i wody. W efekcie, główna przyczyna cellulitu, czyli spowolnione mikrokrążenie, zostaje usprawnione. W ten sposób walczymy nie tylko z nieestetycznymi objawami cellulitu, ale również z jego przyczyną.

Czytany 470 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.