piątek, 05 luty 2016 17:21

Przesuszona skóra po zimowym spacerze. Jak sobie z tym poradzić?

Lirene - Odżywcze serum SOS Lirene - Odżywcze serum SOS

Zimowe miesiące są najcięższym okresem dla naszej skóry. Ciągłe przybywanie w ogrzanych pomieszczeniach z wyjątkowo suchym powietrzem, częste spacery po mrozie, nagłe zmiany temperatur, ciężka i nieoddychająca odzież, brak witamin w przyjmowanym pożywieniu, niewielka ilość naturalnego słońca to tylko kilka problemów, z którymi musi się zmierzyć. Jak pomóc własnemu ciału, by przetrwało ten ciężki okres, a na wiosnę prezentowało się pięknie i zdrowo?

Sposób na przesuszenie skóry

Największe przesuszenie skóry można zauważyć zaraz po powrocie z zimowego spaceru, podczas ściągania odzieży. Skóra często jest tak mocno odwodniona, że aż się kruszy i zsypuje. Przesuszony naskórek przyjmuje biała barwę, a każde potarcie ciała czymkolwiek powoduje, że skóra po prostu odpada. Zaczyna swędzieć i zauważamy coraz więcej podrażnionych miejsc. W najlepszym wypadku daje tylko uczucie nieprzyjemnego ściągnięcia.

Receptą na wszystkie wymienione wyżej problemy będzie dostarczenie składników odżywczych i nawilżających z zewnątrz. Do tego celu należy użyć dobrego kremu nawilżającego z kompleksem składników aktywnych. Polecam ODŻYWCZE SERUM SOS Lirene, czyli produkt o silnym, ale niealergizującym działaniu.

Lirene - Odżywcze serum SOS

ODŻYWCZE SERUM SOS to kosmetyk, który szybko redukuje szorstkość i nadwrażliwość skóry, łagodzi zaczerwienienie i zapobiega złuszczaniu się naskórka. Już w momencie pierwszej aplikacji przynosi utracony komfort, a my sami zaczynamy się czuć o wiele lepiej. Naskórek otrzymuje odpowiednią dawkę substancji odżywczych oraz silne nawilżenie, które nie wyparuje po kilku godzinach. Taki kosmetyk to produkt o przedłużonym działaniu, wyjątkowo efektywnie pielęgnujący skórę z problemami spowodowanymi okresem zimowym.

Czytany 1889 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.