Polecane artykuły

 • 1

piątek, 05 luty 2016 16:21

Przesuszona skóra po zimowym spacerze. Jak sobie z tym poradzić?

Lirene - Odżywcze serum SOS Lirene - Odżywcze serum SOS

Zimowe miesiące są najcięższym okresem dla naszej skóry. Ciągłe przybywanie w ogrzanych pomieszczeniach z wyjątkowo suchym powietrzem, częste spacery po mrozie, nagłe zmiany temperatur, ciężka i nieoddychająca odzież, brak witamin w przyjmowanym pożywieniu, niewielka ilość naturalnego słońca to tylko kilka problemów, z którymi musi się zmierzyć. Jak pomóc własnemu ciału, by przetrwało ten ciężki okres, a na wiosnę prezentowało się pięknie i zdrowo?

Sposób na przesuszenie skóry

Największe przesuszenie skóry można zauważyć zaraz po powrocie z zimowego spaceru, podczas ściągania odzieży. Skóra często jest tak mocno odwodniona, że aż się kruszy i zsypuje. Przesuszony naskórek przyjmuje biała barwę, a każde potarcie ciała czymkolwiek powoduje, że skóra po prostu odpada. Zaczyna swędzieć i zauważamy coraz więcej podrażnionych miejsc. W najlepszym wypadku daje tylko uczucie nieprzyjemnego ściągnięcia.

Receptą na wszystkie wymienione wyżej problemy będzie dostarczenie składników odżywczych i nawilżających z zewnątrz. Do tego celu należy użyć dobrego kremu nawilżającego z kompleksem składników aktywnych. Polecam ODŻYWCZE SERUM SOS Lirene, czyli produkt o silnym, ale niealergizującym działaniu.

Lirene - Odżywcze serum SOS

ODŻYWCZE SERUM SOS to kosmetyk, który szybko redukuje szorstkość i nadwrażliwość skóry, łagodzi zaczerwienienie i zapobiega złuszczaniu się naskórka. Już w momencie pierwszej aplikacji przynosi utracony komfort, a my sami zaczynamy się czuć o wiele lepiej. Naskórek otrzymuje odpowiednią dawkę substancji odżywczych oraz silne nawilżenie, które nie wyparuje po kilku godzinach. Taki kosmetyk to produkt o przedłużonym działaniu, wyjątkowo efektywnie pielęgnujący skórę z problemami spowodowanymi okresem zimowym.

Czytany 1782 razy

Artykuły powiązane

 • Zadbajmy o stopy Zadbajmy o stopy

  Najszybciej i najłatwiej zadbamy o stopy, robiąc sobie pedicure w salonie kosmetycznym. Tylko po co wydawać masę pieniędzy, skoro do wyboru jest tyle świetnych kosmetyków, które pozwolą na skuteczną pielęgnację stóp w domu.

 • Samoopalacze - jak je stosować by mieć piękną opaleniznę? Samoopalacze - jak je stosować by mieć piękną opaleniznę?

  Dobrze zaaplikowany samoopalacz pozwala uzyskać efekt naturalnej opalenizny bez potrzeby zażywania kilkugodzinnych kąpieli słonecznych i narażania skóry na szkodliwe działania promieni UV. Czym są te kosmetyki, jaki rodzaj wybrać i jak je stosować aby osiągnąć zadowalający rezultat?

 • Wiosenny niezbędnik dla Twoich dłoni Wiosenny niezbędnik dla Twoich dłoni

  Dłonie są naszą wizytówką i jedną z najbardziej eksponowanych części ciała. Jako pierwsze podlegają procesowi starzenia, kondycja rąk może więc zdradzić nasz wiek. W jaki sposób o nie dbasz?

 • Jak działa maska peel off Jak działa maska peel off

  Azjatycki trend na maski peel off pojawił się u nas już jakiś czas temu i nadal trwa – satysfakcja z usunięcia warstwy martwego naskórka wraz z zanieczyszczeniami oraz efekt pięknej, świeżej cery, brzmi zachęcająco. Można być sceptycznym ale… to naprawdę działa!

 • Pielęgnacja twarzy dermokosmetykami - dlaczego warto wdrożyć ją w swoją codzienność? Pielęgnacja twarzy dermokosmetykami - dlaczego warto wdrożyć ją w swoją codzienność?

  Od dłuższego czasu na swojej drodze napotykasz liczne przeciwności związane z dbaniem o kondycję i stan skóry Twojej twarzy?