piątek, 20 listopad 2015 14:38

Jaki krem jest najlepszy do pielęgnacji cery suchej?

Lirene- Bogaty odżywczy krem przeciwzmarszczkowy SPF 15 Lirene- Bogaty odżywczy krem przeciwzmarszczkowy SPF 15

Cera sucha jest niezwykle delikatna. Miejscami nadmiernie złuszczająca się, często tkliwa i podrażniona. Dobór odpowiedniego kremu do pielęgnacji tak wymagającego typu cery wcale nie jest taki prosty. Na co zwrócić uwagę, kupując nowy krem?

Jaki krem do cery suchej będzie najlepszy?

Kupując krem do pielęgnacji cery suchej, zwróć uwagę na jego skład. Najlepsze kosmetyki będą zawierały delikatne emolienty i wyciągi z naturalnych roślin, które łagodzą podrażnienia i poprawiają koloryt cery. Najlepszym składnikiem będzie wyciąg z arniki górskiej - naturalna substancja, która jest bardzo dobrze tolerowana przez wyjątkowo wrażliwą i delikatną skórę. Jeżeli chcesz kupić najlepszy obecnie dostępny kosmetyk, to warto, by posiadał jeszcze dwie bardzo ważne substancje. To lipidy migdałowe i ceramidy, które chronią cerę przed nadmierną utratą wody, czyli rzeczywiście leczą przesuszenie, zamiast tylko je maskować. Jeżeli znajdziesz taki produkt, to bez obaw możesz go stosować. Przy tak dobrym składzie, poprawę zauważysz już po kilku pierwszych aplikacjach i będzie to zmiana długotrwała.

Pewnie zastanawiasz się teraz, który z dostępnych na rynku kosmetyków posiada taki skład. Odpowiedź brzmi: Bogaty odżywczy krem przeciwzmarszczkowy na dzień od Lirene. Znajdziesz w nim wszystkie wyżej wymienione niezbędne składniki oraz kilka dodatkowych substancji czynnych, które wpływają na jeszcze lepsze działanie kremu. To wosk pszczeli i wyciąg z trawy azjatyckiej, czyli para niezwykle skutecznych składników, które dogłębnie nawilżają i chronią naskórek przed ponownym przesuszeniem. Dodatkową zaletą kosmetyku od Lirene są właściwości przeciwzmarszczkowe - tak ważne dla współczesnej kobiety.

Lirene - Bogaty odżywczy krem przeciwzmarszczkowy SPF 15