wtorek, 02 luty 2016 15:04

Jak pielęgnować delikatną skórę wokół oczu?

Niezwykle cienka skóra wokół oczu wymaga szczególnego traktowania, a dobór odpowiednich produktów pielęgnujących jest w tym przypadku najważniejszy. Co powinien zawierać dobry kosmetyk, by w pełni zaspokoić wymagania wrażliwego i delikatnego naskórka?

Doskonały krem pod oczy to lekki, bardzo delikatny w działaniu kosmetyk, ale przy tym niezwykle skuteczny. Powinien zawierać szereg dobroczynnych składników aktywnych (pielęgnujących i odżywczych), nie posiadając przy tym substancji drażniących lub silnie chemicznych. Takim kosmetykiem jest intensywnie regenerujący krem pod oczy marki Lirene.

Lirene Folacyna SPŁYCENIE ZMARSZCZEK- intensywnie regenerujący krem pod oczy

Lirene -kem pod oczy na dzień i na noc SPF 10

To wyjątkowo subtelny krem o aksamitnej konsystencji, która bez najmniejszych problemów szybko wnika w głąb skóry, dostarczając wszystkich niezbędnych składników. Posiada kompleks odnowy DNA (proTelomer™ + kwas foliowy) i olej Babassu, które wspólnie tworzą unikalny zestaw o wyjątkowo skutecznym działaniu przeciwzmarszczkowym.

Efekty przy regularnym stosowaniu kremu:

- Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia naskórka

- Redukcja zaczerwienienia

- Zmniejszenie opuchlizny pod oczami

- Rozjaśnienie spojrzenia

- Wypełnienie zmarszczek

- Odżywienie skóry

Wybierając krem pod oczy, zwróć również uwagę na jego opakowanie, które wpływa na łatwość aplikacji. Najlepsze są plastikowe tubki, z których łatwo wydobędziesz odpowiednią ilość produktu. Równie ważna jest delikatność działania, która stanowi gwarancję tego, że produkt nie podrażni oczu i spojówek oraz nie spowoduje powstania uczulenia lub alergii na preparat.