piątek, 12 maj 2017 16:19

Energetyzujące oczyszczenie dla skóry twarzy

Lirene - C+D Pro Żel myjąco-energizujący do twarzy 30+ Lirene - C+D Pro Żel myjąco-energizujący do twarzy 30+

Skóra w każdym wieku wymaga odpowiednio dobranej pielęgnacji. Jednak niezależnie od tego, ile mamy lat i jaki rodzaj skóry mamy, jednym z najistotniejszych elementów pielęgnacji cery jest jej oczyszczanie. Do tego celu należy używać specjalistycznych płynów lub żeli, które będą dostosowane do potrzeb skóry. Przykładem takiego produktu do pielęgnacji cery 30+ wymagającej oczyszczenia oraz dodania energii jest produkt marki Lirene – C+D żel myjąco-energizujący do twarzy 30+.


Oczyszczanie skóry – podstawa pielęgnacji

 

Oczyszczanie skóry jest podstawowym elementem jej pielęgnacji – pozwala zmyć zanieczyszczenia, jakie gromadzą się na niej w ciągu dnia (pyły, kurz, resztki makijażu), ale także przygotowuje ją do dalszych zabiegów kosmetycznych oraz lepszego przyjęcia składników odżywczych z kosmetyków takich jak krem czy serum. Żel myjąco-energizujący do twarzy marki Lirene, oprócz tego, że dogłębnie oczyszcza skórę, zawiera składniki, które pozwalają na jej pielęgnację i nawilżenie. Żel ma działanie energetyzujące i zawiera witaminy C oraz D, które poprawiają wygląd skóry i zwalniają procesy starzenia się. Dodatkowo w mikrokapsułkach zawartych w żelu zamknięta została witamina E, zwana witaminą młodości. W połączeniu z witaminami C i D tworzy kompleks, który korzystnie wpływa na stan skóry – poprawia jej ogólny stan i odżywienie. Kobiety używające regularnie żelu mogą zauważyć zdrowszy i świeższy wygląd skóry. Cera odzyskuje naturalny blask i energię.

Jak należy stosować żel myjąco-energizujący do twarzy C+D pro Lirene?

Żel do mycia należy nanieść na wilgotną skórę twarzy oraz szyi. Po nałożeniu delikatnie wmasować kolistymi ruchami. Po chwili zmyć letnią wodą. Po zastosowaniu żelu warto użyć kosmetyków do pielęgnacji skóry takich jak krem i serum. Najlepiej wybrać kosmetyki z tej samej serii, które będą wzajemnie uzupełniały swoje działanie. Dodatkowo w celu kompleksowej pielęgnacji warto stosować również tonik oraz raz- dwa razy w tygodniu wykonać peeling, który wzmocni działanie oczyszczające żelu myjącego i wygładzi skórę.