czwartek, 20 sierpień 2015 18:58

Codzienna pielęgnacja i ochrona skóry dziecka

Marsjanki Dermo Codzienny Krem Nawilżający Do Twarzy SPF 15 Marsjanki Dermo Codzienny Krem Nawilżający Do Twarzy SPF 15

Wrażliwa skóra dziecka wymaga codziennej pielęgnacji. Dzieci nie za bardzo lubią nakładanie kosmetyków, dlatego warto wybierać kosmetyki o lekkiej konsystencji, które łatwo się rozsmarowują i szybko wchłaniają. Warto też zwrócić uwagę, czy krem zawiera filtr przeciwsłoneczny, gdyż skóra jest poddana ciągłemu działaniu promieni słonecznych.

Codzienny krem nawilżający do twarzy z serii Marsjanki DERMO jest hypoalergicznym kosmetykiem o właściwościach silnie nawilżających dzięki zawartości naturalnego składnika nawilżającego – hydromanil oraz połączenia 3 naturalnych olejów z masłem shea i alantoiną.

Dodatkowo produkt zawiera również filtr przeciwsłoneczny – SPF 15 aby na co dzień chronić skórę dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Lekka konsystencja kremu sprawia, że codzienne smarowanie buzi dziecka jest łatwe i przyjemne. Dodatkowo do każdego opakowania z linii Marsjanki DERMO dodaliśmy marsjański tatuaż. Tatuaże są różne i pakowane losowo, co umożliwia zebranie własnej kolekcji!

-Hydromanil to naturalny składnik nawilżający pochodzący z owoców drzewa tara (Caesalpinia spinosa). Składnik ten w natychmiastowy sposób wiąże wodę, dzięki czemu wpływa na doskonałe nawilżenie skóry
-Układ filtrów UVA/UVB na co dzień chroni skórę dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych
-Produkt jest hypoalergiczny, bez parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną


Składniki aktywne:
- Hydromanil
- Alantoina
- Masło Shea
- Olej macadamia
- Olej migdałowy
- Olej kokosowy