sobota, luty 24, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

niedziela, 23 marzec 2014 11:12

Kosmetyczka na mniejsze oraz większe drobiazgi. Kuferek na kosmetyki

        Kosmetyczki to rzecz niezbędna. Dzięki nim możemy uporządkować cienie, kremy, pędzle, lakiery do paznokci oraz wiele innych kosmetycznych rzeczy. Od tej mieszczącej tylko pilniczek do paznokci aż po kosmetyczkę, która pomieści absolutnie wszystkie kosmetyki na miesięczną podróż na wymarzone wakacje. Zielone, różowe, czarne, pomarańczowe kuferki na kosmetyki. Wszystkie kolory oraz odcienie o każdej pojemności. Tysiące marek w jednym miejscu. To wszystko dostępne jest w naszym Pasażu

 

        Wyszukiwarka, która gwarantuje odnalezienie każdej marki na świecie. Dodatkowo pokazuje nam, gdzie możemy odnaleźć najtaniej dany produkt. Loreal, Batycki, Wittchen, Puccini. To tylko przykłady znajdujące się na stronie. Asortyment jest naprawdę szeroki, a dzięki inteligentnej wyszukiwarce znajdziemy wszystko, co jest nam potrzebne w krótkim czasie. Dostępnych jest także wiele kosmetyczek/kuferków, które doskonale nadają się do profesjonalnych salonów kosmetycznych czy do przenoszenia zestawów np. do robienia paznokci metodą żelową czy hybrydową. Przykładu nie trzeba daleko szukać. Kuferek kosmetyczka firmy Verus. Świetny design, wytrzymała konstrukcja oraz usztywnienie zapewniają bezpieczeństwo znajdujących się w niej produktów. Średnia cena sklepowa zazwyczaj wynosi ponad 200 zł, co i tak jest promocją. W Pasażu REDtips.pl możemy znaleźć tę kosmetyczkę w cenie od 179 zł. Dostępnych jest także wiele kosmetyczek dla mężczyzn. Przykładem jest kosmetyczka Gillette. Jest pakowna oraz prosta w swym kształcie. Pomieści jednak wszystkie kosmetyki, które są potrzebne mężczyźnie. Na pasażu REDtips.pl możemy ją kupić już od 14.99 zł. Bez problemu odnajdziemy także coś dla najmłodszych. Zabawna kosmetyczka Herlitz, która może służyć także jako piórnik, jest bardzo porządnie wykonana, a na pasażu REDtips.pl można ją zakupić już w cenie 36,90. Żaden maluch nie pogardzi takim drobiazgiem, zapewniam-sprawdzone. 

Podsumowując, od wyboru do koloru, od skóry naturalnej po materiał nieprzepuszczający powietrza. Tysiące firm w jednym miejscu w trosce o Twoją wygodę. A oto co włożyć do kosmetyczki.