niedziela, czerwiec 23, 2024
środa, 09 grudzień 2020 17:33

W jakich sytuacjach warto postawić na biustonosz push-up?

biustonosze push-up biustonosze push-up

Wiele kobiet błędnie uważa, że biustonosze push-up są dedykowane jedynie paniom z niewielkimi piersiami. Jednak takie zdanie zupełnie mija się w prawdą. Istnieje wiele sytuacji, gdy nawet kobiety o większym rozmiarze biustu powinny założyć ten typ stanika. Okazuje się, że nie tylko wypełnia on kształt piersi, ale też idealnie sprawdza się w przypadku posiadania nierównych piersi oraz gdy chcemy założyć bluzkę lub sukienkę z ciut większym dekoltem.

Kiedy należy założyć biustonosz push-up?

  • Gdy mamy niewielkie piersi - szczególnie jeśli mamy kompleksy związane z niewielkim rozmiarem biustu, warto zainwestować w taki stanik. Podnosi on małe piersi, a miseczka staje się wypełniona.
  • Gdy chcemy, by nasze piersi wyglądały jędrniej - taki typ biustonosza zbliża do siebie piersi i w rezultacie zyskują o wiele bardziej atrakcyjny wygląd. Przez wzgląd na to, po biustonosze push-up mogą sięgać panie z średnim i dużym biustem.
  • Gdy nasze piersi są lekko obwisłe - ten typ stanika podnosi piersi do góry i zbliża je do siebie, dlatego borykając się z takim problemem, warto postawić na biustonosz z wypełnieniem.
  • Gdy nasze piersi są nierówne - mnóstwo kobiet ma problem z tym, że ich piersi nie mają identycznej wielkości. Na szczęście, w większości przypadków nie różnią się one rozmiarem miseczek, ale jeśli różnica jest aż tak duża, biustonosze push-up, które mają wyjmowane miseczki są idealnym rozwiązaniem. Wystarczy jedną miseczkę wyjąć, a drugą pozostawić. Wtedy rozmiar piersi się wyrówna.
  • Gdy chcemy założyć bluzkę lub sukienkę z większym dekoltem - zakładając taki stanik podkreślisz swoje piersi i bardzo ładnie je wyeksponujesz. Korzyści z noszenia takiego biustonosza jest mnóstwo. Jednak trzeba też pamiętać o kilku sprawach zanim zdecydujemy się na jego zakup.

O czym trzeba pamiętać wybierając biustonosz push-up?

Nie można zapominać o wybraniu odpowiedniego rozmiaru stanika. Jeśli zakupimy nieprawidłowy, może on przynieść spore szkody naszym piersiom. Jednymi ze skutków źle dobranego biustonosza mogą być: uszkodzenia więzadeł i szybsze wiotczenie oraz opadanie piersi, a także niedokrwienia tkanek. Poza tym należy przemyśleć czy zależy nam na zakupieniu biustonosza push-up z wyjmowanym wypełnieniem, czy też chcemy, by wypełnienie było wszyte w staniku na stałe. Należy przy tym pamiętać, że lepsze rezultaty daje wszyty push-up. Jeśli marzymy o dużych piersiach, możemy skusić się na biustonosz z podwójnym push-upem. Jednak może to wyglądać niekorzystnie jeśli nasza budowa ciała po prostu nie pasuje do tak wielkich rozmiarów biustu.