sobota, wrzesień 23, 2023
piątek, 05 luty 2021 14:38

Ubrania plus size na każdą okazję

innainna.pl innainna.pl

Świat mody zmienił się na dobre. Kilka lat temu kobiety w dużych rozmiarach nie były akceptowane tak jak są akceptowane teraz. Plus rozmiar był dużym czarnym znakiem, a wokół było i nadal jest ogromne zawstydzające ciało.

Jednak wierzymy, że każda kobieta, która jest pewna siebie, jest piękna, niezależnie od swojego wzrostu, koloru. Panie w dużych rozmiarach, kochajcie swoje ciało, ponieważ jesteście piękne na swój sposób.

Przestań chować się za nudnymi kreacjami!Dajemy Ci krótki przewodnik, jak idealnie podkreślać swoje kształty i za każdym razem wyglądać oszałamiająco.

Jeśli szukasz pomysłów, jak ubierać się w różne kształty ciała plus size, czytaj dalej. A jeżeli chcesz kupić fajne ciuchy plus size to wbijaj do sklepu:innainna.pl, gdzie znajdziesz masę najcekawszych kolekcji dopasowanych do każdej sylwetki. Sama ostatnio trafiłam na tę stronę i się w niej zakochałam!

  1. Czy znasz swój kształt?

Każda z nas ma inny kształt. A znając swój kształt jesteś już kilka kroków do przodu pod względem wybrania idealnej kreacji dla siebie.

Najczęściej spotykanym podziałem na kształty sylwetki są: Trójkąt (inaczej gruszka), Odwrócony trójkąt, Diament, Prostokąt (inaczej banan), Owalny (inaczej jabłko), Klepsydra, Numer 8 (większa klepsydra).

Poznanie własnego kształtu da Ci niezbędną wiedzę do tego żeby dobierać ubrania, który uwypuklą Twoje mocne strony. Kształty ciała dla puszystych różnią się nieco od kształtów szczupłych kobiet. Kształt Twojego ciała może się zmieniać w zależności od utraty lub przyrostu masy ciała, ale kluczowe cechy fizyczne pozostaną na ogół takie same, więc kształt Twojego ciała również się nie zmieni.

  1. Nie bój się wypróbować paska.

Wiele kobiet w dużych rozmiarach nie będzie zbliżać się do paska, ponieważ mogą nie pasować do każdego kształtu (zwykle kobiety w kształcie jabłka nie znoszą pasków). Jeżeli jednakmasz obwód w talii mniejszy niż biust i biodra, nawet jeśli tylko trochę, to pasek może pomóc podkreślić talię.

Paski można nosić w 3 różnych miejscach; poniżej biustu (uwydatni to twój biust, więc nie jest to zalecane dla kobiet z dużym biustem, chyba że chcesz żeby głowy wszystkich były zwrócone w Twoją stronę!), na talii (to zdefiniuje twoją talię) i na biodrach (jest to bardziej swobodny wygląd - będzie zwracać uwagę na biodra, a nie na brzuch, więc może dobrze działać przy wielu kształtach ciała).

  1. Akcesoria!

Kolorowe szaliki, biżuteria, czapki, torebki, buty, rajstopy. Nie zakładaj ich wszystkich naraz, ale wybierz kilka, które pasują do Twojego stroju, aby połączyć stylizację.

Jeśli jesteś jak wiele kobiet w dużych rozmiarach, masz już szeroki wybór akcesoriów, ponieważ wielu z nas przez lata walczyło o ubrania, które pasują, więc robiąc zakupy z naszymi szczuplejszymi przyjaciółmi, łatwiej jest zdobyć akcesoria. Ale czy je nosisz? Jeśli nie, wykop je z szafy i zobacz, co nadal jest wspaniałe.

Moje ogólne zasady noszenia akcesoriów: jeśli masz duży masywny naszyjnik lub szalik, potrzebujesz tylko małych kolczyków, jeśli masz duże kolczyki, załóż tylko mały naszyjnik, jeśli masz wspaniałe buty lub buty, pochwal je neutralne pończochy, jeśli masz jakieś wspaniałe rajstopy, załóż je do prostych butów lub szpilek, czapki tworzą super ładny i zabawny wygląd, ale nie pasują do każdego stroju, potrzebujesz różnych torebek na różne okazje, takich jak mała kopertówka na wspaniały plus sukienka w rozmiarze lub duża, oversizowa torba dla uroczego, ale szykownego, swobodnego wyglądu.

Tyle rad do udzielenia! Ale sprowadza się to do stworzenia równowagi w Twoim wyglądzie. Nie przesadzaj i nie rezygnuj zupełnie z dodatków! Rozwijanie własnego poczucia stylu oznacza zabawę, aby zobaczyć, co działa dla Ciebie, i stworzenie wyglądu, który naprawdę kochasz. Pamiętaj więc, aby się dobrze bawić !!