piątek, kwiecień 12, 2024
środa, 21 październik 2020 18:53

Torebki, portmonetki i portfele. Luksusowe artykuły skórzane dla kobiet

Torebki premium Torebki premium

Wyroby galanteryjne to jedne z najbardziej luksusowych artykułów dostępnych w ofercie asortymentu ekskluzywnych butików i salonów sprzedaży. Wśród produktów ze skóry zwierzęcej znaleźć można głównie przedmioty służące do przechowywania, czyli gustowne torebki, eleganckie portmonetki, jak i stylowe portfele.

Dla współczesnych dam stanowią zarówno rzecz codziennego użytku, jak i wspaniały dodatek do wytwornej kreacji ubranej na wytworne przyjęcie. Które modele godne są uwagi i co warto o nich wiedzieć? Prezentujemy najciekawsze, naszym zdaniem, artykuły skórzane dla kobiet o wyrafinowanym guście.

Torebki premium - na co dzień i na wyjątkowe okazje

W przeważającej większości przypadków, bardzo dobrej jakości torebki są wykonane ze skóry cielęcej. To materiał o równomiernej strukturze, przez co jest niezwykle przyjemny w dotyku. Drobne lico przekłada się na możliwość osiągnięcia wspaniałego efektu wizualnego. Torebki premium tego rodzaju przydają się kobiecie w różnych okolicznościach. Gdy zamierza wybrać się na prestiżowy bal, powinna zainteresować się modelem Chopard Sevilla.

Ten luksusowy artykuł zachwyca przełamaniem formy w ramach kompozycyjnej ramy projektu. Z jednej strony stanowi znakomitą odpowiedź na klasyczny fason niewielkiej torebki przeznaczonej na specjalne okazje, a z drugiej - wyróżnia się majestatycznym wykończeniem. To właśnie za sprawą umieszczonych na klapie łańcuszków z różowego złota i palladu, egzemplarz przyciąga wzrok i umożliwia zabłysnąć w towarzystwie.

Pod względem gabarytów, przeciwwagą dla zaprezentowanego powyżej modelu jest czarna torebka damska Montblanc Satorial. Ze względu na spore wymiary mieści w sobie wszystkie niezbędne drobiazgi oraz kilka większych przedmiotów. Doskonale sprawdza się na większych zakupach, choć bez przeszkód można zabrać ją także na krótki zagraniczny wyjazd. Wysoka jakość skóry sprawia, że droga torebka ma większą odporność na uszkodzenia, przez co można cieszyć się jej widokiem przez kilka lat. Oczywiście do czasu, aż się nie znudzi.

Ofertę znajdziesz na stronie torebki premium na https://nobleplace.pl/

Pozostałe wyroby galanteryjne dla stylowych kobiet

Dla monet i banknotów ani ceramiczna świnka-skarbonka, ani skarpeta lub walizka pod łóżkiem nie jest dobrym domem. Schronienia nie powinny szukać nawet pod gościnną strzechą konta w szwajcarskiego banku. Dopiero przedmioty wykonane w tamtejszych zakładach produkcyjnych zapewniają pieniądzom należyte warunki mieszkalne. To właśnie alpejski kraj szczyci się posiadaniem najlepszych pracowni garbarskich, gdzie wytwarza się wspaniałe portfele i portmonetki ze zwierzęcej skóry. Pochodzące stamtąd dwie firmy: Montblanc i Chopard mają w swoich katalogach wiele interesujących modeli tego rodzaju asortymentu.

Warto wymienić chociażby czarny portfel damski Chopard Caroline. Jego klasyczny fason świetnie pasuje do pozostałych elementów galanteryjnego wyposażenia garderoby, które powinna mieć kobieta śledząca najnowsze modowe trendy. Łatwość otwierania zapewnia złoty zamek, pozwalający dostać się do sporej komory głównej oraz kilku mniejszych przegródek na monety, karty i wizytówki. W ten sposób pieniądze na drobne wydatki zawsze będą nie tylko w bezpiecznym, ale i pięknym miejscu.

Szczegóły na stronie: https://nobleplace.pl/montblanc

Równie okazale prezentuje się ciemnobrązowy portfel Montblanc z kolekcji Meisterstück. Lico tego wyrobu galanteryjnego łagodnie staje się coraz mniejsze na przednim i tylnym skrzydle od miejsca zgięcia ku krawędziom, co daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Na wyróżnienie zasługuje także symetryczny układ wnętrza, które zostało wykończone z imponującą dokładnością i dbałością o detale. Na taki luksusowy artykuł ze skóry z pewnością warto przeznaczyć większą część budżetu zarezerwowanego na ekskluzywne wydatki.

Media

artykuły sponsorowane copywriting