sobota, luty 24, 2024
czwartek, 11 styczeń 2024 16:19

Rodzaje legginsów dla kobiet – sprawdź, które są odpowiednie dla Ciebie!

Legginsy push up Legginsy push up pixabay

Współczesne legginsy dla kobiet potrafią modelować sylwetkę, wyszczuplać talię, unosić pośladki, a nawet redukować cellulit! To nie tylko basicowe elementy garderoby – to ulubione ubrania na co dzień dla kobiet, które lubią aktywny tryb życia. Rodzajów legginsów jest całe mnóstwo – modelujące, rzeźbiące, z kieszeniami, push-up, kompresyjne, antycellulitowe. Jak wybrać ideały?

 

Legginsy modelujące dla kobiet

Jeśli chcesz wybrać dobre legginsy, które są nie tylko wygodne, ale też takie, które podkreślają atuty sylwetki i maskują jej mankamenty, wybierz legginsy modelujące lub rzeźbiące. Wysmuklą nogi i talię, podkreślą pośladki. Pozwolą Ci się czuć się wygodnie i atrakcyjnie bez względu na podejmowane aktywności.

Legginsy push up

Legginsy push up mają wbudowane specjalne wkładki, które mogą powiększać pośladki. Wszystkie je unoszą, dzięki czemu sylwetka nabiera maksymalnie kobiecych kształtów. Legginsy push up to nie tylko świetny strój treningowy, ale też element garderoby, który możesz zakładać na przykład pod tunikę.

Legginsy z wysokim stanem

Legginsy mogą być z niskim lub wysokim stanem. Te drugie fenomenalnie wyszczuplają talię. Wybieraj takie z pasem, który nie uciska, ale konturuje brzuch. Legginsy z wysokim stanem często posiadają wbudowane panele kontrolne wykonane z elastycznych i trudniej rozciągliwych materiałów. Te panele mają na celu ujędrnienie i podtrzymanie obszarów brzucha, co nadaje sylwetce bardziej smukły wygląd.

Legginsy kompresujące i antycellulitowe

Legginsy kompresujące o specjalnych konstrukcjach mających na celu wywieranie równomiernego nacisku na mięśnie i tkanki, co może przynieść szereg korzyści podczas aktywności fizycznej. Działanie kompresji może przyczynić się do poprawy wydolności podczas treningu poprzez zwiększenie przepływu krwi do mięśni, co z kolei dostarcza im więcej tlenu i składników odżywczych. Podobnie działają legginsy antycellulitowe, które poprawiają krążenie krwi i zmniejszają retencję wody, co pomaga aktywnie zwalczać cellulit.

Getry to podstawowy element garderoby, które sprawdza się nie tylko do sneakersów i sportowych topów, ale również do bardziej eleganckich tunik i baletek. Warto mieć w swojej szafie choćby jedną parę dobrej jakości legginsów dla kobiet.