niedziela, czerwiec 23, 2024
piątek, 29 wrzesień 2023 13:28

Prezent na Dzień Chłopaka: pomysły na kreatywne upominki

zdjęcie w dużym formacie zdjęcie w dużym formacie adobestock

Dzień Chłopaka to święto obchodzone w Polsce 30 września. To odpowiedź na Międzynarodowy Dzień Kobiet, ale nie tylko. To także okazja do pokazania małym oraz dużym mężczyznom, jak wiele znaczą. Zastanawiasz się, w jaki sposób wyrazić wdzięczność oraz miłość względem ukochanego chłopaka? Co można mu podarować? Poznaj te pomysły na kreatywne prezenty!

Zdjęcia w dużym formacie, czyli niestandardowa dekoracja wnętrza

Często zdarza się, że męskie wnętrza „wieją chłodem”. Jeśli chcesz nieco ocieplić przestrzeń, a jednocześnie sprawić bliskiej osobie przyjemność, postaw na zdjęcie w dużym formacie, czyli np. na fotowydruk od foto.fujifilm.pl.

  • Można go zamówić w rozmiarze od 30x30 cm do nawet aż 100x100 cm. Taka dekoracja będzie się świetnie prezentować zawieszona nad łóżkiem, komodą czy biurkiem. Z daleka będzie się rzucać w oczy i wprowadzi do wnętrza nieco osobistych akcentów.
  • Fotoplakat może być wydrukowany na profesjonalnym papierze, a następnie podklejony specjalną pianką o grubości 5 mm. Dzięki temu fotoobraz jest gotowy do zawieszenia na ścianie. Ponadto nie trzeba go oprawiać w ramkę, co pozwala cieszyć się pełnym widokiem na ujęcie.

W dużym formacie świetnie będzie wyglądać wspólny portret. Warto najpierw zrobić takie zdjęcie u profesjonalnego fotografa. Dzięki temu obraz będzie wyglądał bardzo elegancko i wspaniale urozmaici aranżację.

Niewielkie fotografie nad biurko, czyli sympatyczna dekoracja dla każdego

Jeśli przestrzeń nad biurkiem Twojego chłopaka „świeci pustką”, czas ją zagospodarować wspólnymi zdjęciami! Doskonale sprawdzi się zestaw niewielkich odbitek ze sznurkiem i klamerkami, czyli Instapack. Zawiera on:

  • kwadratowe zdjęcia w rozmiarze 10x10 cm — w tym formacie doskonale wyglądają ujęcia z social mediów, np. Instagrama. A zatem nie musisz edytować swoich fotografii. Wystarczy, że wykorzystasz te, które udało Ci się umieścić w Internecie!
  • jutowy sznurek, który wygląda bardzo naturalnie — można go przywiązać bezpośrednio, np. do małych gwoździków, lub przymocować do tablicy za pomocą pinezek;
  • klamerki, które mają również magnesy — za ich pomocą można umieścić zdjęcia na sznurku albo np. bezpośrednio na tablicy magnetycznej.

Tę dekorację można zawiesić na ścianie albo na tablicy korkowej lub magnetycznej. Dzięki temu, że zdjęcia są mocowane za pomocą klamerek, można łatwo je wymieniać w zależności od okoliczności.

Mini album pełen wspólnych wspomnień, czyli pamiątka na lata

Jeśli masz dużo zdjęć ze wspólnych wakacji lub przeżytych chwil, zbierz je w jednym miejscu i podaruj na Dzień Chłopaka album pełen wspomnień. To doskonała pamiątka, która wzruszy nawet największego „twardziela”. Pod fotografiami można umieścić ulubione cytaty, fragmenty ukochanych piosenek czy powiedzonka, które mają dla Was „drugie dno”. W ten sposób można nadać prezentowi jeszcze bardziej indywidualny charakter.

 

Zdjęcia na prezent na Dzień Chłopaka to doskonały pomysł, jeśli chcesz podarować bliskiej osobie coś osobistego, a jednocześnie pamiątkowego.