sobota, luty 24, 2024
środa, 16 listopad 2022 09:53

Personalizowane Winietki Ślubne

Amelia-Wedding.pl Amelia-Wedding.pl adobestock

Jak wiadomo, organizacja i planowanie ślubu oraz wesela nie należy do zadań prostych. Wszystko trzeba przemyśleć w jak najdrobniejszych szczegółach.

Jeszcze nie tak dawno temu Młoda Para w trakcie organizacji wesel skupiała się tylko na najważniejszych zadaniach, takich jak ustalenie terminu ślubu, znalezienie odpowiedniej sali weselnej oraz zaplanowanie menu, które zadowoli uczestników. Nikt nie myślał o odpowiednim usadzeniu gości czy dodatkowych atrakcjach towarzyszących imprezie weselnej. Obecnie jednym z ważniejszych elementów udanej imprezy weselnej, oprócz zaplanowania uniwersalnego jadłospisu oraz imprez towarzyszących jest właściwe odpowiednie ulokowanie gości przy stole.

 

Przemyślane umiejscowienie wszystkich zaproszonych to w dzisiejszych czasach standard dobrej organizacji przyjęcia weselnego. Dzięki temu można zapobiec problemom, jakie mogą wyniknąć z pojedynczymi, wolnymi miejscami, jak również unika się ewentualnych kłopotów z doborem towarzystwa. Panująca niegdyś zasada „kto pierwszy, ten lepszy” nie jest dobrym pomysłem na udaną imprezę i z pewnością nie sprzyja swobodnej atmosferze. Poza tym często bywa tak, że z pewnych powodów niektórzy goście dojeżdżają na salę z opóźnieniem. Wówczas może okazać się, że nie ma dostępnych dwóch miejsc obok siebie lub para musi siedzieć przy zupełnie obcych sobie osobach.

Prawidłowo zaplanowany rozkład gości pozwoli poczuć się komfortowo na przyjęciu i z pewnością umili czas w trakcie świętowania na cześć Pary Młodej. W tym celu bardzo pomocne okazują się winietki ślubne, niewielkich rozmiarów, najczęściej odpowiednio zgięte kartonowe blankiety z imieniem i nazwiskiem konkretnych gości weselnych. Warto zadać sobie nieco trudu i zainwestować niewielką kwotą w celu zamówienia eleganckich i przykuwających uwagę gości weselnych winietek ślubnych. Odpowiednio przemyślane i przygotowane z pewnością uatrakcyjnią pobyt i samopoczucie zaproszonych gości, którzy nie będą martwić się o lokalizację swoich miejsc.

Oryginalne i klasyczne winietki ślubne mają postać niewielkich kartonowych zgiętek z usytuowanymi imionami i nazwiskami gości, które są umieszczane najczęściej naprzeciwko ich krzeseł. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zapanować na ewentualnym chaosem weselnym, na pewno niepotrzebnym w tym ważnym dla Pary Młodej czasie. Bardzo często winietki ślubne łączy się z drobnym prezentem w ramach podziękowań dla gości. Mogą to być np. estetycznie zapakowane słodycze, słoiki dżemu, miodu lub innej, własnoręcznie przygotowanej konfitury. W okresie jesiennym dość udanym pomysłem może okazać się np. mały słoik z zaprawionymi, świeżo zebranymi grzybami leśnymi.

ślubne winietki na szkle

ślubne winietki na szkle

Cena wspomnianych winietek ślubnych jest różna i wynika z indywidualnego podejścia do tematu. Bardzo wiele zależy od rodzaju projektu, tzn. czy korzysta się z gotowych wzorców czy zleca się wykonanie koncepcji od samego początku. W przypadku gotowych rozwiązań, winietki ślubne mają najczęściej postać małych, prostokątnych kartoników, które stawia się na stole w pobliżu talerza. Powszechnie spotykany rozmiar ma około 80x50 mm. Motyw winietek ślubnych, podobnie jak zaproszeń, powinien być dopasowany kolorystycznie oraz wzorcowo do tematu przewodniego ślubu i wesela. Jedni Państwo Młodzi wybiorą styl minimalistyczny lub klasyczny, który tak naprawdę pasuje do każdego motywu przewodniego, inni zaś będą gustować w dziedzinie nowoczesnej, rustykalnej, boho czy glamour.

Do dnia dzisiejszego najczęściej wybierane są jednak klasyczne lub rustykalne pozycje, które mogą być wykonane z białego lub EKO-szarego papieru. Style te można dowolnie łączyć z różnym krojem czcionki imion i nazwisk gości weselnych oraz ozdabiać odpowiednio dopasowanymi ornamentami i wzorcami. Strona internetowa Amelia-Wedding.pl oferuje bardzo szeroki i interesujący zestaw winietek ślubnych. Wśród popularnych i polecanych przez Klientów można wymienić oryginalne i eleganckie kartoniki informacyjne wykonane w stonowanej kolorystyce, jak np. rubin czy soreli. Istnieje również gama winietek ślubnych w ciekawych, kontrastowych kolorach, jak szafirowe czy eteryczne. Ciekawą opcją, którą oferuje firma Amelia-Wedding jest propozycja szklanych winietek ślubnych, wykonanych z odpornego na zarysowania szkła akrylowego. Nie pozwól na niepotrzebny chaos na Twoim przyjęciu weselnym i zamów już teraz eleganckie i wyjątkowe winietki ślubne!