sobota, luty 24, 2024
piątek, 30 październik 2020 12:19

Naturalna biżuteria z kamieni szlachetnych

naszyjnik z kamieni naturalnych naszyjnik z kamieni naturalnych

Coraz częściej słyszymy o niekonwencjonalnych metodach wzmacniania organizmu oraz walki z gorszym samopoczuciem. Szczególnie teraz, gdy za oknami jest szaro, a ulice miast opustoszały. Coraz głośniej się mówi o dobroczynnym wpływie na organizm kadzideł naturalnych, ziołolecznictwa i… kamieni szlachetnych.

Okazuję się, że poza walorami wizualnymi te piękne dary natury mają skumulowaną w sobie moc, która pozytywnie wpływa na człowieka. A dziedziną zajmującą się wpływem kamieni szlachetnych na zdrowie i samopoczucie człowieka jest litoterapia.

Jak wybrać odpowiedni kamień.

Przed wyborem odpowiedniego dla siebie kamienia należy zapoznać się z ich naturalną mocą. Taki amulet najlepiej nosić zawsze przy sobie. Idealną formą będzie naszyjnik z kamieni naturalnych, choker czy też bransoletka.

Poszukujesz wewnętrznego spokoju i ukojenia?

Idealnym dodatkiem na co dzień będzie naszyjnik z ametystów. Jest to kamień harmonii i relaksu. Jego fioletowa barwa oczarowuje swoją głębią, a skumulowana w nich moc przynosi równowagę i łagodzi objawy stresu w organizmie.

Brakuje Ci inspiracji i kreatywnej myśli?

W tym przypadku pomoże Ci biżuteria z kamieniami księżycowymi. Ten z pozoru jasny, niemal biały kamień zaskoczy Cię swoimi niebieskimi refleksami, które każdorazowo uwidaczniają się w świetle słonecznym. Ze względu na swoje właściwości dobroczynne, w ten nietuzinkowy kamień powinna się zaopatrzyć każda kobieta. Bo poza niezaprzeczalnymi estetycznymi walorami naszyjnik z kamienii księżycowych ureguluję poziom hormonów oraz cykl menstruacyjny każdej, która wejdzie w jego posiadanie.

Kamień na lepsze samopoczucie

Poprawę nastroju przyniesie biżuteria z niebieskim lapis lazuli. Ten niepowtarzalny kamień polepszy jakość snu i pomoże w odprężeniu. Naszyjnik z lapis lazuli poza urokiem doda również odwagi i kreatywnej energii. Polecany osobom na wysokich stanowiskach ze względu na swoje naturalne właściwości, które wpływają wzmacniająco na umiejętności przywódcze.

Naszyjnik na poprawę nastroju

Niezależnie czy stawiasz na klasyczne czy nietypowe metody wzmocnienia swojego zdrowia fizycznego i psychicznego, warto otoczyć się kamieniami szlachetnymi. Bo poza poza ich dobroczynnym działaniem na organizm, nie zapominajmy, że taki naszyjnik doda uroku i wdzięku wielu stylizacjom.

Biżuteria  BEMOON

Biżuteria  BEMOON

Szlachetna biżuteria polskiej marki jubilerskiej

Jedną z polskich marek, która stawia na naturalne działanie kamieni jest BEMOON. Każdy naszyjnik z kamieni naturalnych jest efektem ręcznej pracy i pasji do rzemiosła. W asortymencie sklepu internetowego dostępna jest biżuteria w pełni ze szlachetnych materiałów, a wyroby tworzone są w zgodzie z naturalną misją marki. Mnogość kamieni i różnorodność form sprawia, że niemal każdy znajdzie tam swój amulet. Bo jak mówi założycielka marki: “Prawdziwa biżuteria to dar zarówno dla ciała, jak i ducha”.

BEMOON – biżuteria autorska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 695 995 850

https://bemoon.pl/