środa, kwiecień 24, 2024
piątek, 26 czerwiec 2020 17:49

Marki kosmetyczne z Korei, które warto znać

marki kosmetyczne z Korei marki kosmetyczne z Korei

Marki kosmetyczne dostępne na naszym rynku są bardzo różne i jest ich bardzo wiele. Na topie są marki polskie, bo jak wiadomo dobrze wspierać lokalny biznes i co polskie to dobre. Sporym zainteresowaniem cieszą się też marki kosmetyczne z Australii czy Japonii.

Podobnie jest jeśli chodzi o kosmetyki koreańskie. Kobiety z Korei jak mało które potrafią dbać o swoją urodę i wydobyć swoje naturalne piękno. Sekretem ich nieskazitelnej skóry są wyjątkowe rytuały pielęgnacyjne oraz wyjątkowe kosmetyki. Oto kilka koreańskich marek, które warto znać i, których produkty warto mieć w kosmetyczce.

 

Beaudiani – koreańska marka kosmetyków premium. W swoich komunikatach podkreśla przede wszystkim, że nie testuje produktów na zwierzętach, co właściwie powinno być już standardem, ale jednak wiele czołowych firm wciąż to robi. Marka beaudiani oferuje szeroki wybór produktów wegańskich, a część zysków ze sprzedaży swoich produktów przeznacza na działalność charytatywną na rzecz dzieci. Jednak polecamy wam tę markę, nie tylko ze względu na ich wspaniałą społeczną postawę. Plus przede wszystkim, że starannie dobrane, naturalne składy. Na uwagę zasługują zwłaszcza maseczki w płachcie, serum czy fluidy nawilżające.

Devonine – kosmetyki koreańskie dla mężczyzn, oferujące najwyższej jakości pielęgnację twarzy. Zarówno do sprzedaży detalicznej jak i hurtowej- np. Dla salonów fryzjerskich czy barberów. W ofercie nie brakuje więc produktów do golenia, ale również do codziennej pielęgnacji twarzy. Kosmetyki marki Devonine to idealny upominek dla nowoczesnego, zadbanego mężczyzny, który chce się czuć wolny i niezależny.

Lanbelle – kolejna z marek kosmetycznych z Korei zasługująca na uwagę. U początków marki leży potrzeba poszukiwania tego co najlepsze z natury. W kosmetykach Lanelle nie znajdziesz chemicznych substancji, a jedynie starannie wyselekcjonowane składniki wprost z natury. W asortymencie marki znajdują się między innymi oczyszczające olejki, serum, kremy czy ampułki.

Te marki kosmetyczne z Korei http://4seasonsbeauty.pl/luksusowe-marki-kosmetyczne/ są wyjątkowe również z innego powodu. Za każdą z nich stoi wyjątkowa osoba, której na sercu leżało dbanie o piękno, urodę i zdrowie kobiet i mężczyzn. Warto poznać te marki kosmetyczne, ponieważ podbiły one nie tylko Koreę, ale również rynek europejski. Warto czasem zmienić zawartość swojej kosmetyczki i sięgnąć po sprawdzone, a co najważniejsze naturalne kosmetyki, za którymi nie stoi wyłącznie chęć tworzenia nowych produktów w celu wzbogacenia się, ale głębsza idea dbałości o ciało, duszę i jedność z naturą.

Media