niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 30 listopad 2020 17:26

Który smartwatch damski jest najlepszy, czyli czym się kierować przy zakupie smartwatcha dla kobiet?

Smartwatch damski Smartwatch damski

Nowoczesna kobieta potrzebuje wielu akcesoriów. Jednym z nich bez wątpienia jest zegarek. Wiele pań podążając z duchem czasu i za swoją wygodą rezygnuje z klasycznego czasomierza i decyduje się na funkcjonalny smartwatch.

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli, różnorodnych producentów, warto więc poświęcić chwilę i wybrać taki model, którego opcje będą nam odpowiadały. Czym kierować się przy wyborze smartwatcha? Jaki smartwatch dla kobiet jest najlepszy?

 

Jaki smartwatch jest najlepszy?

Smartwatch damski musi pełnić wiele ról jednocześnie. Oprócz szerokiej funkcjonalności musi także, wspaniale się prezentować. Dzięki temu na rynku możemy znaleźć bardzo wiele modeli zróżnicowanych wizualnie, a także posiadających różnorodne funkcje.  Zanim dokonamy wyboru, warto odpowiedzieć sobie na pytanie odnośnie aktywności. Jeżeli zegarek ma być przeznaczony dla kobiety, która prowadzi naprawdę sportowy tryb życia, warto bliżej przyjrzeć się sportowym funkcjom modeli. Jeżeli jednak smartwatch ma być raczej elektronicznym gadżetem, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim możliwości, jakie daje połączenie smartfon ze smartwatchem.

Smartwatch Garett Women Naomi

Smartwatch Garett Women Naomi 

Czym kierować się przy wyborze smartwatcha?

Można śmiało powiedzieć, że smartwatch jest przedłużeniem smartfonu, najlepiej bowiem, kiedy urządzenia działają w zgodnym duecie. Damski smartwatch poinformuje nas, o przychodzącym na smartfon połączeniu, czy wiadomości. Większość modeli ma także niezwykle przydatną w praktyce, opcję znajdowania smartfonu. Dokonując zakupu smartwatcha dla kobiety, warto zwrócić uwagę, na jakie to parametry zdrowotne będzie nam określał. Idealnie kiedy wybrany model wskaże saturację, ciśnienie, puls, temperaturę, czy miernik kalorii.

Niezbędne funkcje smartwatcha

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja przypominająca o braku aktywności. Tę opcję docenią w szczególności kobiety, które pracują przy biurku. Zegarek podczas dłuższego braku aktywności przypomni o konieczności wykonania krótkiej gimnastyki. Takie postępowanie pozwoli, uchronić się przed wieloma charakterystycznymi dla pracy siedzącej dolegliwościami, np. bólem pleców. Smartwatch dla kobiety pełni więc funkcję osobistego asystenta. Bardzo przydatną aplikacją, którą ma większość smartwatchów jest monitor snu. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak właściwa ilość i jakość snu, jest ważna dla naszego zdrowia. Smartwatch damski będzie monitorował i ilość snu, jaką dostarczyliśmy naszemu organizmowi, a także jego jakość.

Smartwatch Suunto 3

Smartwatch Suunto 3

Smartwatch damski dla aktywnych kobiet

Dobre smartwatche damskie mogą zdecydowanie podnieść jakoś każdego treningu. Wybierając z menu opcję treningu, który będziemy przeprowadzać np. marsz, pływanie, aerobik, urządzenie wskaże nam tempo, czas trwania, przebytą odległość, czy wysokość, na jakiej się znajdujemy. Dzięki temu  będziemy wiedzieć, jakie wyniki osiągamy i co podczas treningu wymaga poprawy. Jeżeli smartwatch damski ma służyć do nurkowania, konieczne jest, by jego klasa wodoszczelności miała minimalnie 10ATM/100M. Przy tym parametrze można swobodnie pływać, a także nurkować z butlą, czy bez akwalungu.

Trudny wybór, czyli na której firmy smartwatch się zdecydować?

Na rynku jest naprawdę wiele modeli smartwatchów damskich, różnych producentów. Jest jednak kilka wyróżniających się marek, na które warto zwrócić szczególną uwagę.  Smartwatch damski. firm: Polar, Suunto i Garett to ciekawe modele, bardzo dobrej jakości.

Smarwatche Polar to interesujące smartwatche, które mają bardzo wiele funkcji sportowych. Dzięki temu nie zawiodą użytkowniczek w niemal żadnej dyscyplinie. Inteligentne zegarki tej firmy są bardzo czułe i dokładnie dokonują pomiaru tętna, monitorują regeneracje, czy dają możliwość przeprowadzenia testów wydolnościowych.

Smartwatch Polar

Smartwatch Polar

Smartwatche Garett prezentują bardzo zróżnicowaną stylistykę. Na pewno każda kobieta znajdzie model idealny dla siebie. Na uwagę zasługują delikatne modele na bransoletce, które oprócz mnóstwa funkcji będą idealnie prezentowały się nawet z eleganckimi stylizacjami. Produkty Garett są także bardzo przystępne cenowo, a także wyglądają modnie na nadgarstku każdej kobiety. Jeśli zatem szukasz funkcjonalnego zegarka fashion wybierz smartwatche Garett.

Smartwatch Garett 

Smartwatch Garett

Smartwatche Suunto to modele najwyższej klasy. O wysokiej jakości tych urządzeń krążą już, wśród profesjonalnych sportowców legendy. To ta marka, o fińskich korzeniach stoi za mnóstwem niszowych rozwiązań technologicznych, które stosuje w swoich modelach. Inteligentne zegarki  Sunnto mimo sporych rozmiarów tarczy, które są teraz bardzo modne, wyróżniają się lekkością, co jest niezwykle ważne w codziennym użytkowaniu.

Niepodważalną funkcjonalność smartwatchy damskich

Smartwatche są wielofunkcyjnymi zegarkami, co zazwyczaj dla każdego jest zbawienną zmianą codziennego życia. Liczne udogodnienia ułatwią nam dbać o zdrowie oraz czas w ciągu dnia. Smartwatch damski powinien nie tylko doskonale prezentować się na nadgarstku jego posiadaczki, ale przede wszystkich być funkcjonalny. Na szczęście kilku producentów stanęło na wysokości zadania i wypuściło na rynek modele, które cieszą oko i zachwycają ogromem praktycznych funkcji.