niedziela, maj 26, 2024
sobota, 17 wrzesień 2022 14:44

Ile kosztuje DJ na wesele

DJ na wesele DJ na wesele

DJ na wesele - ile kosztuje ? Odpowiedź jest dość trudna. Będzie kosztował tyle, na ile pozwoli Wam budżet.

Jeden klient jako swój prioptytet obierze świetne zdjęcia, inny zapragnie pięknie przystrojonej sali i dobrego jedzenia, a jeszcze kolejny za główny cel obierze sobie dobrego didżeja weselnego. Czymże wszak będzie impreza weselna bez osoby, która ją dobrze poprowadzi, nada klimatu i zaprezentuje najlepszą muzykę ? Pamiętać należy, że zabawa weselna to praca na żywo i nie za bardzo jest szansa ją poprawić czy powtórzyć.

 

Kim jest dobry DJ ?

Najpierw sprawdźmy kim jest DJ na wesele. Dobry DJ powinien charakteryzować się wysoka kulturą osobista, otwartością, poczuciem humoru i odpowiedzialnością za to co robi. Wiedza na temat muzyki, umiejętność współpracy z ludźmi, czy doświadczenie weselne są oczywiście równie ważne.

DJ za 1500PLN

Czy 1500 PLN to dobra cena za usługę didżeja na wesele ? Wyśmienita, ale mało realna. Sprzęt, muzyka, doświadczenie - ciężko będzie znaleźć przyzwoitego didżeja w tym budżecie. Nie wspominajmy już o podatkach, ZUS-ach itp. Masz taką ofertę ? Dokładnie ją sprawdź ! Jest ryzyko, iż ten występ na Waszym weselu może być niezbyt udany.

2500-3000PLN

To widełki cenowe, w których znajdziesz już przyzwoite oferty. Być może nie będą one dysponowały super sprzętem, ale jest szansa, że DJ za taka kwotę po prostu da radę. Uwaga, szansa nie oznacza pewności. Takiej pewności także możesz nie mieć wybierając droższe oferty. Jednak jeśli dodatkowo oprzecie się na opiniach, które często można znaleźć z Internecie, to raczej jesteście na dobrej drodze.

dj na wesele

dj na wesele

3500PLN i więcej - czego możecie oczekiwać od Didżeja na wesele ?

 

didżej na wesele

didżej na wesele

Z reguły trafisz na osobę kompetentną z dobrym zapleczem technicznym i bagażem weselnych doświadczeń. Dobra usługa zazwyczaj nie jest po prostu tania. Ktoś kto dobrze wykonuje swoją pracę oczekuje za to przyzwoitego wynagrodzenia. Dobry DJ jest z reguły droższy od słabego i nie ma tu żadnej filozofii.

Cena DJ na wesele - podsumowanie

Szukając sprawdzonej usługi DJ na wesele z pewnością odrzucić należy najtańsze oferty lub co najmniej trzeba dokładnie im się przyjrzeć. Im drożej, tym lepiej, ale i od tego są wyjątki od reguły. Najlepiej sprawdzić opinie, zweryfikować didżeja podczas bezpośredniej rozmowy, obejrzeć filmy z wesel, które prowadził on w przeszłości. Im więcej czasu poświecicie na weryfikację, tym lepsze będzie Wasze wesele, czego Wam życzymy !