niedziela, maj 26, 2024
piątek, 13 listopad 2020 11:14

Depilacja laserowa bikini - rozpoczynamy sezon depilacji

depilacja laserowa bikini depilacja laserowa bikini

Sezon depilacji laserowej właśnie się rozpoczął. Dlatego to dobry moment, żeby pomyśleć o sobie!

 Jeżeli zależy Ci na tym, żeby skutecznie zadbać o swoją skórę, pozbyć się niechcianych włosków i podrażnień, to pomyśl o wykonaniu serii zabiegów depilacji laserowej. To skuteczna metoda, która pozwala na ogromny komfort i wygodę w każdej sytuacji. Co ważne depilacja wykonana laserem Light Sheer Duet umożliwia pozbycie się włosków powyżej 90%.

Depilacja laserowa ile potrzeba zabiegów

Depilacja laserowa wymaga kilku wizyt w salonie. Dlaczego? Ponieważ światło lasera działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli anagenie.

Jeżeli w takim razie chcesz trwale pozbyć się niechcianego owłosienia na ciele musisz odbyć ok. 6 - 7 wizyt w salonie. Decydując się na serię zabiegów depilacji laserowej bikini możesz się spodziewać, że z każdym kolejnym zabiegiem będziesz widziała u siebie dużo mniej włosków. Staną się one także znacznie delikatniejsze. Zabiegi depilacji powinny być wykonane także w konkretnych odstępach czasowych, czyli co 8 -12 tygodni.

Jaki laser najlepszy do depilacji bikini?

Zabiegi depilacji laserowej najlepiej wykonać laserem diodowym Light Sheer Duet. Dlaczego? Ponieważ jego skuteczność sięga ponad 90%.Ten laser do depilacji to światowej klasy urządzenie wyposażone aż w dwie głowice, dzięki czemu potrafi usuwać włoski niemal z każdej okolicy ciała. Co ważne Light Sheer Duet posiada certyfikat bezpieczeństwa FDA.

Czy depilacja laserowa boli?

Zastosowanie lasera diodowego w tym właśnie lasera Light Sheer Duet gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo zabiegu ale też to, że zabieg będzie dla Ciebie bezbolesny. W salonach Laser Delux dodatkowo stosujemy specjalne cold packi z lodem właśnie po to, żeby zminimalizować jakiekolwiek odczucia w trakcie wykonywania strzałów laserem.

Nasi kosmetolodzy mapują także ciało klientki podczas zabiegów depilacji przez co zabieg depilacji bikini jest niezwykle precyzyjny.

Odczucia związane z wykonaniem zabiegu depilacji laserowej można porównać do punktowego ciepła.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat depilacji laserowej bikini oraz innych części ciała a także odbyć w naszym salonie bezpłatną konsultację przed zabiegiem to serdecznie zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych salonów Laser Delux.