niedziela, czerwiec 23, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

poniedziałek, 31 marzec 2014 20:49

Estee Lauder - luksusowe kosmetyki z Ameryki

Estee Lauder - kosmetyki z Ameryki Estee Lauder - kosmetyki z Ameryki

     Najlepsze kosmetyki z Ameryki to właśnie Estee Lauder. Historia marki Estee Lauder, a raczej jej właścicielki, nie jest bajką. Firmę w 1947 roku założyła Amerykanka Estee Lauder. Pomógł jej wuj, John Scholz, który zatrudnił ją przy rozprowadzaniu kosmetyków jego firmy, New Way Laboratories. Jednak Estee Lauder nie czuła się do końca spełniona.

 

    Po drugiej wojnie światowej zaczęła produkować kremy własnej produkcji i receptury. Niestety, nie cieszyły się one zbyt dużą popularnością. Sama Estee często musiała dokładać funduszy do interesu, w pewnym momencie myślała nawet o zamknięciu zakładu. Jednak pojawił się przełom. Estee stworzyła pierwszy zapach- olejek do kąpieli Youth Dew. Było to strzałem w dziesiątke, ponieważ zapach utrzymywał się na ciele przez cały dzień, a reszta branży kosmetycznej zajmowała się w tym czasie kremami. Wkrótce na bazie olejów Estee Lauder wyprodukowała całą linie kosmetyków. Cena była dość wysoka, dzięki czemu udało się wykreować markę jako luksusową i niedostępną dla wszystkich. Od 1972 roku przedsiębiorstwe Estee Lauder Inc. zarządza syn twórczyni.

Kosmetyki Lauder prosto  z Ameryki Północnej

    Sama Estee zmarła w 2004 roku. Pozostawiła jednak po sobie niemały sukces. Firma jest zaliczana do człowych producentów kosmetyków na świecie. Sama założycielka została zaliczona przez tygodnik Time do grona dwudziestu największych biznesowych geniuszy XX wieku. Kosmetyki marki Estee Lauder do dziś kojarzą się z luksusem, nietuzinkowością i przede wszystkim doskonałą jakością. Kremy, których używają największe gwiazdy są ich wizytówką. W kampaniach reklamowych wzięły udział największe gwiazdy takie jak Gwyneth Paltrow czy Arisona Muse. To właśnie ta pierwsza supergwiazda zarobiła na reklamie aż 8,5 miliona dolarów. Perfumy także cieszą się nie mniejszą popularnością. Tylko na naszej stronie te oraz inne kosmetyki Estee Lauder można znaleźć w najkorzystniejszych dostępnych w kraju cenach. Przy wybraniu opcji wysyłkowej paczka może być na miejscu już w 48 godzin. Kosmetyki z Ameryki możesz mieć łatwo, szybko i prosto - tylko w naszym pasażu.

 

Estee Lauder - kosmetyki z Ameryki