niedziela, maj 26, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

poniedziałek, 31 marzec 2014 20:26

Elizabeth Arden - tradycyjne kosmetyki i perfumy dla kobiet tylko w naszym pasażu

Elizabeth Arden Elizabeth Arden

    Elizabeth Arden to zdecydowanie firma kosmetyczna z jedną z najdłuższych tradycji. Założycielką jest Florence Nightingale Graham, znana wszystkim jako Elizabeth Arden. Początkowo twórczyni marki otworzyła swój salon kosmetyczny, w którym to używała kosmetyków sygnowanych właśnie swoim imieniem i nazwiskiem. Początkowo pracowała dla samej Heleny Rubinstein, po 1905 roku, kiedy zaczęła otwierać swoje pierwsze salony z perfumami, stały się odwiecznymi wrogami.

    Pierwsze kosmetyki Elizabeth robiła sama, podobnie z resztą jak Rubinstein. Kosmetyki były, i są po dzień dzisiejszy, tworzone z prostotą i bez żadnych skomplikowanych struktur. Jeśli chodzi o reklamę, to Elizabeth Arden może pochwalić się nie małymi sukcesami. Firma stawia przede wszystkim na panujące ówcześnie trendy i osoby, które akurat królują na salonach. Nicky Minaj, Britney Spears to tylko niektóre osoby, które sygnowały perfumy Elizabeth Arden swoimi nazwiskami. Większość z perfum jest opakowana w różowe flakoniki, lub inne kolory kojarzące się z kobiecością, wolnością i radością. 

Kosmetyki Elizbeth Arden w naszym pasażu

    Najbardziej znanymi zapachami marki Elizabeth Arden jest Elizabeth Arden 5th Aveneu Nights EDP oraz Elizabeth Arden 5th Avenue After Five EDP. Jest to połączenie prostych, a zarazem ładnych flakonów. Zapachy są świeże, orzeźwiające i typowo letnie. Zazwyczaj możemy znaleźć flakon  50 ml i 100 ml. Firma zajmuje się nie tylko zapachami. Tusze do rzęs, pudry, brązery, cienie. Są one bardzo dobrej jakości, czego nie można nie zauważyć. Niestety, firma była i jest znana przede wszystkim ze swoich perfum, a to błąd. Radzimy by wypróbować innych produktów firmy, a na pewno nikt nie będzie zawiedziony. Tylko na naszej stronie można wpisać w wyszukiwarkę produkt poszukiwany, a w mgnieniu oka zostanie dla nas odnaleziony w najkorzystniejszej cenie. W naszym pasażu zamawiasz produkt i jest on pod Twoimi drzwiami w ciągu 48 godzin.

Elizabeth Arden - tradycyjne kosmetyki i perfumy dla kobiet

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five EDP

Elizabeth Arden 5th Aveneu Nights EDP