piątek, lipiec 12, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

sobota, 23 marzec 2019 11:47

Margaret Astor, czyli kosmetyki dla kobiet: szminki, kredki do ust, błyszczyki, lakiery do paznokci

Pasaż - Astor Pasaż - Astor

       Astor to wysokiej klasy kosmetyki, które są tworzone już od 60 lat. Dają każdej kobiecie możliwość wyrażenia swojego piękna w każdej sytuacji. Kosmetyki Astor to marka pionierska. Powstała w roku 1952. Wykorzystała powojenny boom gospodarczy oraz pragnienia zaniedbanych po wojnie kobiet. Nazwa firmy wzięła się od rodziny Astor, którzy założyli słynny hotel w Nowym Jorku Waldorf Astoria.

Marka Astor jest nakierowana na innowacje oraz niezawodne produkty. Jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim. Kosmetyki kolorowe marki wyznaczają trendy od dziesiątek lat oraz pomagają tworzyć indywidualne piękno każdej kobiety. Astor pragnie sprawić, by kobiety wyglądały i czuły się pięknie. Produkty to najnowocześniejsze zdobycze współczesnej kosmetyki. Dzięki temu każda kobieta może czuć się wyjątkowo i wyglądać pięknie. Marka Astor proponuje kosmetyki do oczu, twarzy, ust oraz paznokci. W ofercie znajdują się także zestawy. Maskary podkręcające, pogrubiające oraz rozdzielające zapewniają niesamowity wygląd oka przez cały dzień oraz wieczór.

Margaret Astor - kosmetyki z wyższej półki

Eyelinery, kredki oraz paletki cieni zapewniają dodatkową ozdobę. Dodają uroku oraz sprawiają, że oko przyciąga uwagę. Podkłady matujące oraz rozświetlające są w bogatej linii kolorystycznej. Każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Pudry brązujące oraz matujące zapewniają długotrwały efekt matowienia i podkreślenia rysów twarzy. Róż do policzków w kilku odcieniach to rarytas dla kobiety od typu urody zimnego do ciepłego. Szminki, błyszczyki czy szminki w płynie zapewniają długa trwałość koloru oraz nawilżenie. Kredka sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych przy poprawkach makijażu. Lakiery do paznokci firmy Astor cechuje brak odpryskiwania i szybkie wysychanie. Duża gama kolorów do wyboru jest odpowiednia na wakacje oraz biznesowe spotkanie.

Tylko u nas wszystkie kosmetyki w cenach, jakich nie znajdziecie nigdy indziej. Wysyłka do domu już w 24 godziny od złożenia zamówienia! To jest dopiero pasaż!