czwartek, 14 wrzesień 2017 21:06

Słupki odgradzające jako niezbędny element każdej grupowej imprezy/uroczystości/eventu

Różnego rodzaju imprezy organizowane w lokalach gastronomicznych, salach konferencyjnych czy w plenerze stają się coraz bardziej popularne. Często jest tak, że przy braku miejsca i dużej ilości chętnych osoby organizujące imprezę decydują się na podział sali na kilka mniejszych części, by zapewnić miejsce dla wszystkich zainteresowanych. W takiej sytuacji przydają się specjalne słupki odgradzające. Jednak przydadzą się one również w wielu innych sytuacjach.

Słupki odgradzające – kiedy się przydają?

Słupki odgradzające najczęściej kojarzone są z hotelowymi korytarzami lub galeriami sztuki. To właśnie one wyznaczają trasy zwiedzania, czy odgradzają miejsca, do których nie każdy ma dostęp. Jednak słupki odgradzające mogą się przydać także w wielu innych sytuacjach. Obecnie bardzo często wykorzystywane są w czasie grupowych imprez do wyznaczania odpowiednich sektorów. Tak mogą być wydzielone strefy dla VIP-ów czy osób palących bądź pijących alkohol, a także z powodzeniem można oddzielić nimi od siebie poszczególne imprezy, jakie odbywają się na jednej sali. Tego rodzaju słupki można wykorzystać także do wydzielenia miejsca dla dzieci. Takie rozwiązanie sprawdzi się w szczególności na większych imprezach rodzinnych, gdzie stworzony jest kącik dla dzieci z zabawami i animacjami. Maluchy wówczas będą czuły się bardziej bezpiecznie i jednocześnie nie będą znajdowały się w części wydzielonej dla dorosłych.

Słupki odgradzające sprawdzą się również w czasie imprez plenerowych – zarówno, jeśli chodzi o koncerty, wesela, jak i pikniki rodzinne czy wernisaż sztuki.

Słupki odgradzające – kupić czy wynająć?

W przypadku organizowania pojedynczej imprezy o wiele lepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie słupków odgradzających. Firmy, które zajmują się organizacją eventów często w swojej ofercie mają możliwość wynajęcia tego typu akcesoriów. Dzięki wynajęciu słupków można sporo zaoszczędzić i skupić się na innych elementach w czasie organizacji przyjęcia w lokalu lub plenerze.

Czytany 478 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.