środa, 18 kwiecień 2018 10:08

Pudełka na zamówienie

Kupienie idealnego prezentu to trudne zadanie. Podarunek musi być dostosowany do upodobań osoby obdarowywanej. Często jednocześnie chcemy kupić prezent praktyczny i estetyczny, a to zwiększa trudność. Co ciekawe, opakowanie prezentu może sprawiać równie duże trudności, szczególnie, gdy prezent ma być podarunkiem na wyjątkową uroczystość, taką jak ślub. W jaki sposób można zatem opakować prezent, aby wyglądał estetycznie i ciekawie?

 

Czy papier się nada?

Jedną z najpopularniejszych form pakowania prezentów jest owijanie ich w papier. Dekoracyjne papiery są dostępne w wielu wzorach i kolorach, dlatego bez problemu można dostosować je do konkretnej okazji. Trzeba jednak pamiętać, że papier jest dość delikatny, co powoduje, że takie opakowanie łatwo uszkodzić. Sprzedawany jest zazwyczaj w małych arkuszach, co przy pakowaniu prezentu o dużych lub niestandardowych rozmiarach może powodować sporo trudności. Z papieru często wykonywane są również torebki na prezenty, jednak tutaj też pojawia się problem z ich wielkością i wytrzymałością.

A może pudełko – tylko jakie?

Pudełko zdaje się najlepszym rozwiązaniem, w końcu w wielu sklepach towar jest pakowany właśnie do pudełek. Jednak w tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub podarowanie prezentu opakowanego jedynie w pudełko sklepowe nie jest dobrym rozwiązaniem. Dlatego warto zainteresować się ofertą, jaką są pudełka na zamówienie. Dzięki możliwości personalizacji, można pudełko dostosować w pełni do swoich oczekiwań, a także do rodzaju uroczystości. Część firm oferujących pudełka na zamówienie ma w swojej ofercie gotowe wzory, ale niekiedy oferuje także możliwość wykonania pudełka zgodnie z wytycznymi klienta. Wówczas mamy pewność, że prezent ofiarowany na ślubie będzie wyróżniał się wśród wielu innych.

Takie pudełko wykonane na zamówienie będzie prezentować się jeszcze ciekawiej, jeśli zdecydujemy się na nietypową formę bukietu dla Młodej Pary. Chodzi tutaj o flowerbox, czyli ozdobne pudełko, w którym umieszczane są kwiaty cięte. Powinny one być ułożone estetycznie np. w formie kuli (wszystko zależy od gatunku kwiatu, jaki zostanie wybrany do flowerbox). Warto też postawić na kwiaty, które wytrzymają dłużej niż jeden-dwa dni, by Para Młoda mogła nacieszyć się ich widokiem przez dłuższy czas.

Czytany 250 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.