Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 26 luty 2018 15:43

Kup subskrypcję PlayStation Plus bez karty kredytowej!

Do kupowania wielu subskrypcji oraz gier on-line potrzebujemy karty kredytowej. Jeśli jej nie masz, nie musisz jedna rezygnować z zakupów. Rozwiązaniem są specjalne karty prepaid, którymi doładowujemy konto i wykupujemy abonamenty. Gdzie można je kupić?

 

Gdy na konsole można kupować w zwykłych sklepach – wtedy otrzymujemy tak zwaną wersję pudełkową. W pudełku najczęściej znajdują się płyty z grą, ale niektóre gry dostępne są tylko w formie elektronicznej, dlatego w pudełku zamiast płyt możemy znaleźć kod do pobrania ich z internetu.

Druga opcja na kupowanie gier na konsole to robienie tego bezpośrednio w oficjalnym sklepie konsoli – PlayStation albo Xbox. Wtedy możemy płacić za nasze zakupy kartą kredytową, rzadziej kartą płatniczą – nie wszystkie z nich są przyjmowane podczas zakupów. Jeśli nie mamy karty, pojawia się pytanie – jak kupować gry w postaci cyfrowej?

Karty prepaid – kupisz on-line i w zwykłych sklepach

Karta prepaid pozwala na łatwe i szybkie doładowanie konta na konsoli – doładowanie możemy wykorzystać do zakupienia gier lub dodatków do nich, a także na inne materiały. Kartę kupujemy w postaci papierowej – z kodem, który potem wprowadzamy w internecie, ale możemy też zakupić ją w wersji on-line – jako sam kod, który przesyłany jest do nas na adres e-mailowy.

W pierwszym przypadku, czyli dla kart kartonikowych, możemy kupić je w wielu sklepach, między innymi w sklepach z elektroniką, grami, a nawet w hipermarketach i niektórych salonikach prasowych. Możemy wybrać kartę w odpowiadającym nam nominale, a potem płacimy za nią – gotówką albo kartą płatniczą.

Jeśli jednak zależy ci na szybszym doładowaniu, prepaid PlayStation Plus albo na Xbox możesz zakupić w internecie. Oferty znajdziesz w serwisach internetowych zajmujących się sprzedażą doładowań. Wtedy za swoje zamówienie możemy zapłacić szybkim przelewem internetowym – dzięki specjalnym systemom płatności nasza wpłata będzie zaksięgowana od razu i już w kilka minut możemy otrzymać kod – bez wychodzenia z domu.

Czytany 1608 razy

Artykuły powiązane

 • Bielizna modelująca na "wielkie wyjścia Bielizna modelująca na "wielkie wyjścia

  Modelowanie ciała często kojarzone jest z drakońskimi dietami i ćwiczeniami, a także operacjami plastycznymi.

 • Jak wybrać obrączki, pierścionki zaręczynowe – ART Jubiler Krosno / Jasło Jak wybrać obrączki, pierścionki zaręczynowe – ART Jubiler Krosno / Jasło

  Zaręczyny, czy oświadczyny to bardzo ważne wydarzenia w życiu każdej pary. Podkreśleniem wyjątkowości tych wydarzeń są stylowe, ciekawie prezentujące się pierścionki zaręczynowe, obrączki.

 • Kolorowe skarpetki dla mężczyzn Kolorowe skarpetki dla mężczyzn

  Moda i jej sezonowe przemiany to dosłownie niekończący się temat. Jeszcze do niedawna uważano, że niektóre elementy naszego ubioru pełnią jedynie funkcję praktyczną. Przykładowo – skarpetki występowały przede wszystkim w tradycyjnych odcieniach, takich jak czerń, szary, brąz czy biel, i musiały być dopasowane koloru spodni.

 • Koszulka z samodzielnie przygotowanym projektem nadruku Koszulka z samodzielnie przygotowanym projektem nadruku
  Gdy zamawia się koszulki z nadrukami można zdecydować się zarówno na gotowe wzory oferowane w firmach dystrybuujących czy produkujących koszulki, ale można znaleźć również takie firmy, które wykonają koszulki z wykorzystaniem samodzielnie przygotowanych projektów nadruków.
 • Wyróżnij się na wiosnę Wyróżnij się na wiosnę

  Po ponurej, deszczowej zimie każdy czeka na wiosnę z utęsknieniem, a gdy już nadchodzi, chcemy zrzucić z siebie zimową odzież i założyć coś, co wyrazi nasze doskonałe samopoczucie oraz podkreśli nasz charakter. Jak stworzyć wiosenną stylizację, dzięki której wyróżnimy się z tłumu?