poniedziałek, 26 luty 2018 15:43

Kup subskrypcję PlayStation Plus bez karty kredytowej!

Do kupowania wielu subskrypcji oraz gier on-line potrzebujemy karty kredytowej. Jeśli jej nie masz, nie musisz jedna rezygnować z zakupów. Rozwiązaniem są specjalne karty prepaid, którymi doładowujemy konto i wykupujemy abonamenty. Gdzie można je kupić?

 

Gdy na konsole można kupować w zwykłych sklepach – wtedy otrzymujemy tak zwaną wersję pudełkową. W pudełku najczęściej znajdują się płyty z grą, ale niektóre gry dostępne są tylko w formie elektronicznej, dlatego w pudełku zamiast płyt możemy znaleźć kod do pobrania ich z internetu.

Druga opcja na kupowanie gier na konsole to robienie tego bezpośrednio w oficjalnym sklepie konsoli – PlayStation albo Xbox. Wtedy możemy płacić za nasze zakupy kartą kredytową, rzadziej kartą płatniczą – nie wszystkie z nich są przyjmowane podczas zakupów. Jeśli nie mamy karty, pojawia się pytanie – jak kupować gry w postaci cyfrowej?

Karty prepaid – kupisz on-line i w zwykłych sklepach

Karta prepaid pozwala na łatwe i szybkie doładowanie konta na konsoli – doładowanie możemy wykorzystać do zakupienia gier lub dodatków do nich, a także na inne materiały. Kartę kupujemy w postaci papierowej – z kodem, który potem wprowadzamy w internecie, ale możemy też zakupić ją w wersji on-line – jako sam kod, który przesyłany jest do nas na adres e-mailowy.

W pierwszym przypadku, czyli dla kart kartonikowych, możemy kupić je w wielu sklepach, między innymi w sklepach z elektroniką, grami, a nawet w hipermarketach i niektórych salonikach prasowych. Możemy wybrać kartę w odpowiadającym nam nominale, a potem płacimy za nią – gotówką albo kartą płatniczą.

Jeśli jednak zależy ci na szybszym doładowaniu, prepaid PlayStation Plus albo na Xbox możesz zakupić w internecie. Oferty znajdziesz w serwisach internetowych zajmujących się sprzedażą doładowań. Wtedy za swoje zamówienie możemy zapłacić szybkim przelewem internetowym – dzięki specjalnym systemom płatności nasza wpłata będzie zaksięgowana od razu i już w kilka minut możemy otrzymać kod – bez wychodzenia z domu.

Czytany 1734 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.