Polecane artykuły

 • 1

środa, 29 marzec 2017 11:24

Jakie atrakcje na imprezę wybrać?

Organizacja udanego przyjęcia to nie lada wyzwanie. Każdy z nas chce bezproblemowo, wykorzystując nieduży budżet urządzić naprawdę udaną imprezę, ale co jest kluczem do sukcesu? Dobrze zorganizowane atrakcje!

 

Impreza tematyczna

Chyba każdy uważa, że imprezy tematyczne są o wiele ciekawsze niż klasyczne przyjęcia czy domówki, a w każdym towarzystwie znajdą się chętni do przebieranek. Dlatego warto jest pomyśleć o temacie przewodnim imprezy oraz jakich stylizacji wymagasz, tak aby nikt nie odbiegał od reszty. Jeśli nie masz pomysłu, to najlepiej zapytaj znajomych lub sprawdź w Internecie, co podpowiadają internauci.

Muzyka

Jeżeli pozwala na to miejsce, warto pomyśleć o dobrym sprzęcie grającym i doborze odpowiedniej muzyki. Organizując imprezę tematyczną, na przykład w stylu lat 70 można przygotować playlistę z utworami właśnie z tego okresu, aby goście bardziej mogli wczuć się w dany klimat.

Konkursy

Wielu z Was pewnie uważa, że konkursy na imprezach są idealnym rozwiązaniem dla dzieci. Jednak przyznajcie sami, nic tak nie integruje jak praca w zespole. W Internecie jest wiele zabaw i konkursów przy których świetnie bawić się będą dorośli, na przykład bardzo popularny w Ameryce Beerpong.

Karaoke

Nic tak nie integruje jak wspólne zabawy, a karaoke jest tego świetnym przykładem. Większość z Was lubi śpiewać, zwłaszcza swoje ulubione hity – jest przy tym mnóstwo pozytywnych emocji i zabawy. Jeszcze zabawniej jest, kiedy improwizujemy ruchy danego idola i angażujemy w to resztę gości. Dlatego warto zaopatrzyć się w zestaw karaoke, aby być organizatorem udanej imprezy!

Zdjęcia

W dobie smartfonów, każdy może być fotografem i wykonać fotorelację, którą później bez problemu może zamieścić na portalach społecznościowych. Stąd niekonwencjonalną formą rozrywki na imprezie, może być kupno aparatów jednorazowych na klisze i udostępnienia ich gościom, aby właśnie aparatem analogicznym zrobili relację z imprezy. Późniejsze wspomnienia po wywołaniu zdjęć mogą przynieść wiele radości, przez wcześniejszy brak możliwość zobaczenia tych zdjęć na szybkim podglądzie.

Czytany 667 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!