wtorek, 30 maj 2017 20:09

Drabina idealna do sprzątania w domu - pomocnik nr 1 dla kobiety

O nie! W ten weekend przyjeżdżają Twoi znajomi z czasów licealnych! Zaprosiłaś ich do siebie i chcesz wypaść jak najlepiej. Marzysz, aby zdać test białej rękawiczki, zasłużyć na gwiazdkę Michelin i przy okazji świetnie wyglądać. To nic trudnego. Zostanie Perfekcyjną Panią Domu, nie wymaga dwutygodniowych przygotowań.

 

Wystarczy zaangażować do tego odpowiednich pomocników. Owszem mąż i kochane dzieci się przydadzą, ale dzisiaj skupimy się na czysto specjalistycznych akcesoriach, które usprawnią Twoje działania. Sprawią, że staniesz, nie tylko na wysokości zadania.

Wysokości w domu są zmorą. Zadzierasz głowę i już masz kilka wizji, jak spędzisz kolejny tydzień u rehabilitanta, wspominając ogromne okno, przy którym namachałaś się bardziej niż podczas ćwiczeń z Chodakowską, o kurzu na żyrandolach i wysoko zawieszonych półkach.

W garażu czy schowku trzymasz jakąś małą drabinkę na takie ewentualności, ale boisz się z niej skorzystać, bo jest nieporęczna, mało stabilna i za każdym razem, aby skorzystać z wiaderka, czy środków czystości musisz pokonać kilkanaście stopni w dół i w górę. Takie rzeczy to na siłowni. Chodzi nam o to, abyś wykonała wszystkie czynności domowe porządnie i przede wszystkim sprawnie.

Z rozwiązaniem idealnym przybywa na ratunek www.krause-systems.pl. Dokładniej ich drabiny, które staną się Twoimi niezastąpionymi specjalistami. Są stabilne i wytrzymałe. Solidny materiał, z którego zostały wykonane, sprawi, że będzie służyć Ci przez lata. Potrafią dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb i wysokości, na których masz zamiar przebywać. Co więcej, ćwiczenia na nogi wykonasz na siłowni, bo drabiny z systemem MultiGrip pozwalają na trzymanie wszystkich niezbędnych przyrządów do sprzątania, na wyciągnięcie ręki. Koniec z wchodzeniem i schodzeniem oddzielnie z wiaderkiem, następnie ze ściereczką czy płynem do mycia szyb i wycierania kurzu. Nie będziesz musiała już się więcej wychylać, aby dosięgnąć coś, z czym Twoja wcześniejsza mała drabinka sobie nie radziła. Numer do najbliższego rehabilitanta trafia z powrotem do notatnika, a Ty po zakończeniu sprzątania nie będziesz czuła się jak po przebiegnięciu triatlonu.

Wszyscy szczęśliwi? Jesteśmy z Ciebie dumni. Dom aż lśni, ciasto pachnie fenomenalnie, a Ty wyglądasz na wypoczętą i zadowoloną!

Czytany 484 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.