niedziela, 29 grudzień 2013 17:41

Zielona Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana - Sicilian Jewels Dolce&Gabbana - Sicilian Jewels

Szminka jest zawsze czerwona, burgundowa, malinowa, ewentuale różowa. Ale czy naprawdę musi tak być? Dolce&Gabbana łamią schemat i proponują... Szminkę w kolorze zielonym. Duet projektantów zaskakuje nas od kilku lat, ale ich pomysły zawsze mają klase i trzymają poziom. Dom znany jest głównie z pięknych, zmysłowych perfum. Aby nie wkradła się monotonia, została stworzona linia minikosmetyków "Sicilian Jewels".

Panowie proponują w niej szminki i kolorze bożonarodzeniowej choinki, klasycznej czerwieni, delikatnego fioletu oraz musztardowej żółci. Możemy również znaleźć pomadki w klasycznych kolorach topazu lub rubinu. W tych samych kolorach zostały stworzone lakiery do paznokci znane ze swojej wytrzymałości. Kocham kamienie szlachetne; są symbolem władzy i namiętności. Uwielbiam, jak odbijają światło: to dlatego od początku są elementem naszych kolekcji. Ozdabiamy kamieniami nasze akcesoria, gorsety, wszystko, tak jak w ostatniej jesiennej kolekcji, która najlepiej wyrażała, jakie znaczenie ma dla nas biżuteria - tłumaczył Stefano Gabbana, wpisując nowe kosmetyki w estetykę swojego domu mody.

Ceny kształtują się w okolicy 135zł za pomadkę oraz 95zł za lakier do paznokci. Dostępne są jedynie w brytyjskim domu handlowym Harrods (w Polsce możemy je zakupić online). 

Czy zielona szminka stanie się ponadczasowym znakiem elegancji, czy też będzie chwilowym lecz powszechnym trendem, jak niebieska szminka w ostatnim sezonie?

 

 

Czytany 1163 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.