niedziela, czerwiec 23, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

piątek, 28 marzec 2014 21:05

Tanie kosmetyki Avon w naszym pasażu

Tanie kosmetyki - AVON Tanie kosmetyki - AVON

       Avon to jednak z bardziej znanych w Polsce marek. Ma ogólnoświatowy zasięg, a w naszym pasażu zajmuje dystrybucją tanich kosmetyków dla naszych czytelników. Firma ma bardzo szeroki zasięg. Działa w 135 krajach. Została ona założona w 1886 roku w Nowym Jorku. Ma w swojej ofercie wiele linii, między innymi Anew, Foot Works, Planet SPA czy Color Trend.

       To tylko kilka z wielu linii, które są przeznaczone dla kobiet oraz, od kilku lat, mężczyzn. Każda jest odpowiednio dopasowana do wieku skóry oraz jej typu. Gwiazdy takie jak Reese Witherspoon czy Fergie współpracowały z marką AVON. W firmie kosmetycznej możemy znaleźć właściwie każdy kosmetyk. Od zmywacza do paznokci, przez krem do rąk, aż do kremu przeciwzmarszczkowego. Firma także zajmuje się dystrybucją kosmetyków dla mężczyzn oraz dzieci. Hitem sprzedaży firmy AVON okazały się mascary do rzęs, które są doskonałe, a ich wytrzymałość nieporównywalna z innymi. Firma sprzedaje także perfumy, które tworzone były wraz z wieloma gwiazdami i projektantami. Jednym z nich był Christian Lacroix, który wraz z firmą AVON stworzył perfumy, o których było naprawdę głośno. W ostatnim czasie firma zaczęła rozprowadzać farby do włosów do domowej koloryzacji. Oprócz całej gamy kosmetyków dostępne są także kosmetyczki, torebki oraz biżuteria.

Jeśli masz ochotę zrobić komuś prezent wystarczy wyszukać zestaw kosmetyków idealny dla osoby obdarowywanej, a zostanie on na pewno dobrze przyjęty. Tylko na naszej stronie kosmetyki, kosmetyczki, biżuteria oraz farby marki AVON w najniższych cenach dostępnych na rynku. Nasza wyszukiwarka znajdzie to specjalnie dla Ciebie w mgnieniu oka. Dzięki zakupowi przez internet produkt zostanie dostarczony do wybranego przez Ciebie miejsca w bardzo krótkim czasie wprost w Twoje ręce.

Pasaż pierwsza klasa!