poniedziałek, 07 czerwiec 2021 19:00

System 595 - japońskie metody uzdrowienia domowego

system595 system595

Japońskie technologie domowej opieki zdrowotnej zyskały popularność na całym świecie około 20 lat temu. Liderem na rynku urządzeń do masażu i oddziaływania termicznego stała się japońska firma System 5/95, która produkuje sprzęt do uzdrowienia w warunkach domowych.

Na polskim rynku Firma jest obecna od 3 lat. W tym czasie tysiące naszych rodaków wypróbowali masażery Systemu 5/95, zapisując się na odwiedziny centra demonstracyjnego na stronie internetowej system595 lub odwiedzając biura Firmy z polecenia znajomych.

W urządzeniach leczniczych (masażerach) japońscy naukowcy i lekarze wdrożyli metody działania fizjoterapeutycznego wraz z najnowocześniejszymi osiągnięciami w dziedzinie zdrowia.

W ramach projektowania skutecznych narzędzi odzyskiwania zdrowia z Firma System 5/95 współpracuje z wiodącymi instytutami naukowo-badawczymi. Pomiędzy nimi są następujące:

  • Japońskie Stowarzyszenie Jonizacji – JAIRA;
  • Instytut Badań Okulistycznych na Uniwersytecie Konyang (Korea Południowa);
  • Instytut Technologii Laserowych Beckman’a na Uniwersytecie Dankuk (Korea Południowa).

Dziesiątki ekspertów, lekarzy, profesorów i projektantów codziennie pracują nad poprawą zdrowia każdego człowieka. Obecnie produkty Firmy są prezentowane w kilkudziesięciu krajach.

Urządzenie

Naukowcy z Japonii, która jest uznanym krajem długowieczności, od dawna udowodnili, że utrzymać i poprawić swoje zdrowie jest możliwe, jeśli codziennie pielęgnować zdrowie, oddziałując na trzy główne wieloryby zdrowia. Są to nogi, oczy i kręgosłup. Ponadto organizm każdego człowieka pilnie potrzebuje wysokiej jakości snu, a nasze narządy wewnętrzne – odruchowego działania na punkty biologicznie aktywne.

Ze względu na to Firma opracowała kilka modeli sprzętu do pielęgnacji każdego filaru ludzkiego zdrowia. Szczegółowe informacje o każdym modelu dostępne są na stronie system595.pl.

EyeSystem

Aparat do pielęgnacji oczu, łączący w sobie 6 metod działania, które wywołują korzystny wpływ na samą przyczynę problemów ze wzrokiem – skurczy i złe odżywianie struktur oka.

SpineSystem

Aparat masująco-termiczny przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji kręgosłupa. Łączy w sobie masaż wibracyjny, jonizację, ekspozycję na magnes, technologię LLLT i biorezonansowe ciepło podczerwieni. Dzięki elastycznemu zakresowi ustawień może służyć do profilaktyki i rozwiązywania już istniejących problemów ze zdrowiem kręgosłupa.

SleepSystem

Dywanik termiczny zapewnia organizmowi jeden z najważniejszych czynników poprawy - zdrowy i pełnowartościowy sen, regenerację organizmu podczas nocnego odpoczynku. SleepSystem został opracowany w oparciu o zalecenia czołowych światowych fizjoterapeutów i somnologów.

Zapisz się na sesję lecznicze na stronie system595.

Głównymi priorytetami Firmy są skuteczność i jakość. Dlatego do ulokowania mocy produkcyjnych wybrano kraje będące standardem niezawodności – Japonię i Koreę Południową.

Produkty Systemu 5/95 nie mają na świecie odpowiednika pod względem zestawu funkcji zdrowotnych. Posiadają certyfikaty zgodności i bezpieczeństwa, są zaliczane do stosowania w ramach Systemu 5/95 w szerokim zakresie bolesnych stanów.