Stawianie tarota przez wróżkę online. Opis kart Tarota. Tarot na dziś.

Stawinie kart tarota, magia, czary i tajemnica kart były od zawsze nierozłączną częścią życia wróżek. Tajemnice magii i czytania przyszłości z kart Tarota umożliwiło im pomoganie ludziom w potrzebie. Uważam, iż Tarot i magia mają nam pomagać a nie szkodzić. Nie zajmuje się rzucaniem klątw i złych urokow. Za pomocą kart tarota i poprzez odpowiednie rytuały mogę sprawić by w samych Was i w waszym otoczeniu nastąpiły zmiany na lepsze. Wróżę z kart tarota, i za pomocą karty klasycznych.

Oferuję Państwu wróżbę, z której możecie dowiedzieć się jakie są możliwe Wasze dalesze losy. Jak należy postępować by osiągnąć szczęście. Jak powinniśmy pokierować naszym związkiem, aby układało się w nim wam jak nalepiej?

We wróżbie z kart tarota i kart klasycznych mówię jakie macie możliwości do wyboru, jakimi ścieżkami się poruszać, aby osiągnąć upragniony cel. Musimy tutaj pamiętać że naszą przyszłość można w każdej chwili zmienić. Nigdy nic do końca nie jest powiedziane. Dlatego właśnie my jesteśmy sternikami na statku o nazwie przeznaczenie.

 Poznać swoją przyszłość

Chcesz zapytać fortuny o miłość do bliskiej Ci osoby? Może chcesz znać swoją przyszłość? To jesteś we właściwym miejscu! Tutaj znajdziesz najlepsze wróżby internetowe na miłości i inne wróżby online. Tutaj wyjaśnisz swoje relacje miłości i otworzyć zasłonę przyszłości, która skrywa ważne dla Ciebie wydarzenia. Oferujemy wróżenie z kart tarota, karty Lenormand, runy Odyna, i inne interesujące magiczne wróżby online. Możesz użyć starożytnej gry w pasjansa i wypróbować starożytne kości Oracle. Darmowe wróżenie jest zawsze doceniane przez naszych użytkowników za ich dokładność, piękno i prostotę wykonania.

Wróżenie online

Wróżenie online jest najbardziej dostępnym i łatwym w obsłudze narzędziem do odnalezienia niezbędnych danych z pola informacyjnego ziemi. I nie musisz posiadać zdolności psychicznych do przepowiadania przyszłości lub inne ukrytej wiedzy. Wystarczy wybrać narzędzie dzięki któremu będziesz otrzymywać informacje i przestrzegać kilku prostych zasad podczas sesji wróżbiarstwa online. Jeśli ściśle przestrzegać będziesz wszystkich kroków, masz pewność, by uzyskać odpowiednie informacje o nadchodzących wydarzeniach i jesteś w stanie bardziej efektywnie planować przyszłość. Dzisiaj, bez wychodzenia z z domu można wróżyć o drugiej połowie swojej miłości i zapytać kart o istotne dla Ciebie kwestie. Nie możesz całkiem oderwać się od rzeczywistości i polegać na prognozach w stu procentach, nie zapomnij, aby ocenić dobrze sytuację i wyciągnąć wnioski z tego, co się dzieje.

Specjalne wróżby miłosne

Tutaj odnajdziecie specjalnie dobrane wróżby miłosne. Wróżba miłosna jest bardzo popularna na całym świecie z jednego prostego powodu - miłość jest najbardziej ekscytującym i ważnym elementem naszego życia, a zapewne każdy przynajmniej raz doświadczył radosnego uczucia jakim jest uczucie miłości. Wróżymy o miłości dla naszych ukochanych klientów. Dzięki temu możemy znaleźć prawdziwa miłość, wiernego partnera. Możemy sprawdzić czy nasza ukochana osoba jest nam wierna i czy nas naprawdę kocha. Tutaj możesz wybrać najwygodniejszą Twoim zdaniem wróżbę. Wszystkie wróżby na stronie są płatne.

 

Opis kart Tarota - co oznaczają

 

O - XXII Głupiec - karta Tarota

 

Nie przegap możliwości zanurzenia się w nieznanym. Ruszaj do przodu z lekkim sercem i nie myśl co dalej. Czasami karta ta oznacza głupie podejście do jakiejś sytuacji. Często reprezentuje człowieka lekkodusznego, który nie zwraca na nikogo i na nic.

Czasami w rozkładzie oznacza, iż na wszystko jest wola Boża, wiec nie należy mieszać siew przebieg wydarzeń. Nie bądź skomplikowany, nie utrudniaj sobie życia nieustannymi rozmyślaniami, rozmyślaniami wszystko będzie dobrze.

 

I Mag - karta Tarota

 

Oznacza niezależnego człowieka, który sam powinien podejmować decyzje. Wyjścia z obecnej sytuacji będzie musiał szukać sam. Sił będzie miał dosyć, dlatego żeby osiągnąć to czego pragnie, wystarczy podjąć decyzję, że tego się chce. Mag Mozę też oznaczać użycie sporego sprytu przy rozwiązywaniu zadań albo wprowadzenie bardziej surowego stylu życia. Mag zawsze oznacza początek czegoś nowego, jakiegoś okresu nowego w życiu pytającego, kiedy jeszcze nic nie jest przesądzone i nie popełniono żadnych błędów. Karta ta mówi, że wszystko jest w twoich rękach, a najważniejsze to podjąć prawidłową decyzję, a dalej sprawy potoczą się pomyślnie same. Mag może oznaczać powołanie do aktywnego działania, do przejęcia inicjatywy z pełną świadomością, że na razie nim nam nie grozi.

 

II Kapłanka - karta Tarota

 

Nie szukaj ani wyjaśnień, ani tłumaczeń dla decyzji, które podejmujesz. Pozwól prowadzić się uczuciom, swemu wewnętrznemu głosowi, one Cię nie oszukają. Posiadasz potężną siłę wewnętrzną. W praktyce karta ta oznacza intuicję, empatię, harmonię. Podkreśla pierwiastek kobiecy. w niektórych wypadkach wskazuje na możliwości ciąży, posiadania dziecka. W biznesie przynosi radę, że w działaniach należy posiłkować się kobietami, lub udać się po pomoc do fachowców o niekonwencjonalnych specjalnościach.

 

III Cesarzowa - karta Tarota

 

Karta ta mówi, że trzeba przyjmować siebie taki, jakim się jest, zdać się na Los. Cesarzowa pozwoli, by wydarzenia płynęły swoim torem. Podbijać już niczego więcej nie trzeba, wszystko już masz.

Jeśli pytanie dotyczy spraw uczuciowych to rokowania są świetne. Jeśli pytanie dotyczy sztuki, talentów, dobrego smaku to Cesarzowa, również gwarantuje sukces. Z pieniędzmi tez będzie nie najgorzej. To dobra karta w pełni sprzyjająca osobie pytającej.

 

IV Cesarz - karta Tarota

 

Teraz wszystko toczy się niby tak, jak zostało zaplanowane, ale ciebie nie opuszcza wrażenie, że wszystko może runąć. Daj sobie wolność, uspokój się, nabierz cierpliwości, gdyż nić w najbliższym czasie się nie zmieni.

Cesarz może oznaczać radę, że trzeba szukać pomocy lub wsparcia u kogoś silnego lub samemu przejawić siłę.

W negatywnym znaczeniu oznacza stosowanie siły, która powoduje z czasem problem i odwrócenie karmy. Czasami oznacza prace, interesy, majątek. Dla biznesmenów oznacza, iż nie należy patyczkować się z nieuczciwymi pracownikami, gdyż inaczej zawali niecałe przedsięwzięcie.

 

V Kapłan - karta Tarota

 

Oznacza proces nauki, uczenia się. Karta ta tez określa ślub. On odpowiada pozytywnie na wszelkie pytania związane z nauką lub nauczaniem innych. Wskazuje tez na kulturę, religię i dbanie o aspekt naszej duchowości.

Jeśli Kapłan jest odwrócony lub stoi przy niemiłych kartach oznacza, iż nie dojdzie do zakończenia nauki, nie dojdzie do ślubu.

W biznesie z tą karta nie wiąże się żadna rada. Jeśli biznesmen wylosował tą kartę, pozostaje tylko zadać pytanie, po co w ogóle zajął się tymi sprawami.

 

VI Kochankowie - karta Tarota

 

Nie bój się pokus, gdyż i tak ich nie unikniesz. Często ta kart oznacza dokonywanie wyboru miedzy dwoma osobami, sprawami, rzeczami, decyzjami. Karta ta czasami oznacza zdradę, trójkąt miłosny.

Warto wtedy decydować bardziej rozsądkiem, gdyż chwilowe emocje z czasem mogą opaść a może się okazać ze dokonaliśmy złego wyboru.

 

VII Rydwan - karta Tarota

 

Pewna siła zmusza cię do pozostawienia tego, co ty już umiesz i zapomnienia o przeszłości. Przepełnia cię energia i ty szukasz dla niej nowego ujścia i zastosowania. Wyruszaj wiec w drogę i niech ten etap twojej podróży stanie się dla ciebie odkrywaniem nowego świata.

Rydwan jedzie szybko, a doga jest pełna zakrętów, ale jeśli będziesz trzymać silnie lejce rydwanu, uda ci się dojść do celu.

W przypadku pracy, finansów, Rydwan zapowiada konieczność przygotowania się do dużych zmian i to raczej światowych, niezależnych od niego.

 

VIII Moc - karta Tarota

 

Nie należy sądzić, ze rozum to podstawowa część twojej osobowości. Nie zapominaj o swoim ciele, pozwól mu zgromadzić odpowiednia energię, żeby mogło podtrzymywać rozum.

W rozkładzie karta ta oznacza możliwość osiągnięcia sukcesu, a jednocześnie niesie radę by działać miękko i niczego nie wymuszać. Kobietom radzi również, żeby mądrzej postępowały w relacjach partnerskich i odpowiadały w każdej sytuacji, tak, a robiły swoje bez wdawania się w niepotrzebne spory.

 

IX Eremita - karta Tarota

 

Najwyższy czas zostawić drobne kłopoty dnia codziennego. To przeszkadza w logicznym myśleniu. Każdy człowiek czasami potrzebuje być samotny, i potrzebuje spokoju.

Osoby tej nie wszyscy rozumieją, czasami może nawet oddalają się od niej przez jego inny pogląd na życie, na świat.

 

X Koło Fortuny - karta Tarota

 

Wydaje się ze jesteśmy w kołowrocie dziwnych zdarzeń i nie wiemy jak wszystko się zakończy. Warto uważać na nieprzyjemne sytuacje, które nagle wkroczą w nasze życie niezależnie od nas. Jeśli obok znajduję się pozytywne karty, oznacza to że zmiany te które nadejdą będą korzystne dla Ciebie choć trochę stresujące.

Tę kartę często wylosowują ludzie, którym brakuje pewność siebie, którzy nie wierzą w swoje możliwości.

 

XI Sprawiedliwość - karta Tarota

 

Bądź sprawiedliwy w stosunku do samego siebie, i innych. Za wszystko się w swoim życiu płaci, prędzej czy później. w rozkładzie karta ta mówi że bezie przywrócona kosmiczna równowaga i to w najbliższym czasie. Ktokolwiek popełnił bezsensowny czyn, będzie musiał za niego zapłacić.

Na najprostszym planie może ta karta oznaczać sprawę sądową, która zostanie wygrana dla osoby pytającej.

 

XII Wisielec - karta Tarota

 

Jest to karta przestojów czasowych, karta zawieszająca pewne sprawy w czasie. Może nam się zdawać, że nie mamy wpływu na pewne kwestie, ze dużo nie zależy od nas, dlatego warto w tej sytuacji przeczekać. Często jest to karta depresyjna, karta samotności ,separacji od wszystkich i wszystkiego.

 

XIII Śmierć - karta Tarota

 

Już bliski jest koniec kolejny etap twojego życia. W najbliższym czasie dojrzeje w tobie całkiem nowa osobowość. Może tez dojść do zakończenia związku, pracy, lub innego ważnego etapu w twoim życiu.

Nie należy bać się nadchodzących zmian i nie wolno ich wstrzymywać, ponieważ są one niezbędne do twojego dalszego rozwoju.

 

XIV Równowaga - karta Tarota

 

Skoncentruj się, zbierz siły i okaż miłosierdzie otaczającym Cię ludziom. Czeka Cię duża zmiana losu, możliwe że daleka podróż, ale na razie masz przerwę na złapanie oddechu.

Wykorzystaj ten czas, by zastanowić się czego tak naprawdę chcesz od życia.

Jako odpowiedź na pytanie o przebieg planowanego przedsięwzięcia, odpowiada pozytywnie, wróży sukces tym którzy maja dużo cierpliwości i umieją czekać.

 

XV Diabeł - karta Tarota

 

Karta ta mówi o nałogach, takich jak alkohol, papierosy, używki, hazard, brutalny sex, uzależnienie od rzeczy, osób, Karta ta mówi też o negatywnych cechach charakteru, które niszczą relacje miedzy ludzkie. Karta ta mówi tez o zawiści, zazdrości, o życzeniu innym źle.

 

XVI Wieża - karta Tarota

 

Twoje życie może ulec rozpadowi, Jakaś ważna dla Ciebie sprawa runie bezpowrotnie, twoje wyobrażenia runą, twoje marzenia będą musiały się zmienić. Nie próbuj odbudowywać tego, co zostało zniszczone, to się nie uda. Lepiej przeczekaj, przeżyj do końca swoja rozpacz i zacznij budować nowy dom, a szybko poczujesz, jak wzbierają w Tobie nowe siły.

 

XVII Gwiazda - karta Tarota

 

Jest to karta nadziei, tego że twoje marzenia już niedługo się urzeczywistnią, szczególnie jeśli chodzi o życie uczuciowe.

 

XVIII Księżyc - karta Tarota

 

Przed tobą pojawiają się obrazy, myśli, marzenia, które są w głębi twojej podświadomości, ale czy są one prawdziwe? Czy czasami nierealnie postrzegasz tego, czego pragniesz,? a może się mylisz? trzeba wniknąć dalej, głębiej, dojść do samego sedna rzeczy, a nie ograniczać się tylko do powierzchownego oglądu.

Można żyć iluzjami, ale te marzenia mogą się nie spełnić. Jest to również karta zapładniająca, mówiąca o ciężarnej kobiecie.

 

XIX Słońce - karta Tarota

 

Osiągnąłeś wysoki stopień świadomości. Masz bogatą, mądra dusze i wiesz, czym jest szczęście. Karta ta mówi o tym, iż jesteśmy już szczęśliwi, ze idziemy ku szczęściu.

 

XX Sąd Ostateczny - karta Tarota

 

Do twojego życia przychodzi cos nowego i ono zaczyna mieć inny wymiar. nie jesteś już oddzielną, pojedyncza jednostką, lecz częścią wszechjedności ,przewodnikiem i przekaźnikiem kosmicznej energii.

Często ta karta mówi o pojednaniu się kochanków, kochanków założeniu rodziny, szczęścia w życiu człowieka.

 

XXI Świat - karta Tarota

 

W twoim życiu wszystko przybrało swój ostateczny, doskonały kształt. Wyciągając tą kartę na konkretne pytanie można być pewnym, że to czego pragniemy się spełni.

 

Cechy doskonałej wróżki czarownicy

Jako nastolatka, która zaczynała przygodę z magią i kartami, zawsze zastanawiałam się co należy zrobić by być dobra i przydatną wróżka dla ludzi potrzebujących pomocy.
Współczesna literatura daje kilka odpowiedzi na to pytanie. Nie mówi jednak nic o życiu takiej wróżki. Z doświadczenia uważam, że wróżka nie powinna być osobą zawistną, zazdrosną, zaborczą. To nie jest takie łatwe być taka osobą, ale jeśli osoba posługująca się kartami nie czyni krzywdy innym w życiu codziennym jak i jako wróżka, to można ją zaliczyć do grona dobrych wróżek.

Każda osoba która wypuszcza z siebie negatywna energie ( złe słowa, złorzeczenie ) w stronę innej osoby, ta negatywna energia uszkadza inna osobę. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ta energia zła powraca do nas jak bumerang. Z pewnością znacie osoby, które potrafią kłamać, obgadywać i życzyć komuś źle. Przypatrzcie się im- czy oni są wg was szczęśliwymi ludźmi? Z pewnością nie.

Każda osoba, która poważnie traktuje wróżenie z kart, posługując się nimi powinna mieć w sercu dobro i czyste intencje, co do tego co chce usłyszeć od kart. Wróżki i osoby, które posługują się magia – muszą pamiętać o tym, że jesteśmy po to by pomagać innym a nie szkodzić im.

 

Wróżenie z kart na poważnie


W mojej karierze przewijały się historie ludzi którym wróżki przepowiedziały śmierć określając dokładną date ich śmierci. Wg mnie to nie są prawdziwe wróżki. Dając taką informacje osobie proszącej o pomoc, powodują ich nieszczęście. Data swojej śmierci powoduje iż człowiek ma w sobie coraz więcej lęku, niepokoju, zaczyna popełniać życiowe pomyłki, myśląc sobie” I co z tego i tak niedługo umrę”. Takie wróżby się nie sprawdzają prawdę mówiąc, gdyż taka wróżka krzywdzi ludzi a więc nie dostaje dostępu do „Źródła Wszelkiej Wiedzy”.

Osobiście pomagam ludziom w problemach, dylematach jakie mają. Należy jednak pamiętać ze my jako ludzie – osoby duchowe – posiadamy własną wole i kierujemy własną rzeczywistością. To co widzę w kartach to jest najprawdopodobniejsza przyszłość jaka czeka dana osobę. Jeśli w kartach widzę jakiś problem pytam od razu czy dana osoba może uniknąć tego?
Musimy tez pamiętać, że nie tylko my mamy wpływ na przyszłość gdyż koło nas przewijają się inne osoby, które chcący czy niechcący zmieniają nasze drogi.
Tarot jest takim narzędziem komunikacji między mną a Źródłem Wszelkiej Wiedzy, który idealnie określa emocje, myśli i pragnienia ludzi.
Dzięki nim możemy się dowiedzieć co czeka nas w przyszłości.

 

Medytacja i techniki medytacyjneZdolności parapsychiczne można postrzegać jako dar od Boga. Zwiększona wrażliwość na to co niewidzialne stanowi rezultat silnie rozbudzonej intuicji. Aby rozbudzić w nas intuicję musimy wprowadzić się w stan głębokiego odprężenia, a także wyzwolić nasze ciało, umysł i duszę. Medytacja jest jednym z najlepszych sposobów osiągnięcia tego stanu.

W wielu starożytnych religiach i wielu kulturach istniały techniki medytacyjne. Dziś posiadamy dostęp do wielu technik z których możemy skorzystać. Najważniejsze by odkryć metodę, która przynosi rezultaty. Należy regularnie ją praktykować by wydobyć z siebie schemat medytacji. Jednocześnie rozwiniesz swoją świadomość intuicyjną i wrażliwość.

Medytacja to jedna z własności naszej świadomości, którą uaktywniamy. Medytacja podnosi nasz poziom świadomości. Każdemu działaniu można nadać wymiar medytacji, np. gdy spacerujemy, gdy śpiewamy gdy ćwiczymy jogę, itp.

Tego rodzaju techniki medytacyjne są użyteczne zwłaszcza, gdy doświadczysz szczególnie intensywnego stresu. Techniki te pomogą Ci wypalić twe zewnętrzne warstwy energetyczne i przywrócić Twój kontakt z wewnętrznym Ja.

Medytacja umożliwia nam eksploracje głębszych poziomów naszego istnienia. Poprzez głębsze dosiania naszego istnienia możemy doświadczyć więzi z Wszechświatem.
Im głębiej uda nam się zejść w głąb naszej jaźni, tym potężniejsze będą nasze doświadczenia ukrytych domen i kosmicznej jedności.

Do aktywnych technik medytacyjnych można zaliczyć taniec, spacerowanie, joga i czynności wykorzystywane świadomie. Pasywna medytacja opiera się zazwyczaj na siedzeniu lub leżeniu w wygodnej pozycji i pozbywaniu się zbędnych napięć które występują w ciele i umyśle co osiągalne jest poprzez skoncentrowaniu się na oddychaniu.

W praktyce medytacyjnej zawsze należy kierować się 3 zasadami. Pierwsza zasada jest spokój. Człowiek wchodzi wtedy w odmienny stan świadomości, gdzie materialne rzeczy oddalają się od Ciebie.
Cisza to druga zasada, która powinna być spełniona by wejść w odmienny poziom świadomości. Trzecim elementem jest wrażliwość. Należy słuchać, oglądać i doświadczać wszystkich obrazów, dźwięków zjawisk, które pojawiają się w twojej świadomości.

Medytacja stanowi rodzaj wędrówki do wewnątrz nas samych.