Wydrukuj tę stronę
niedziela, 14 wrzesień 2014 12:35

Na ratunek przesuszonej skórze

Lirene - Emolient Odżywcze seum SOS Lirene - Emolient Odżywcze seum SOS

W czasie urlopu często zapominamy o tym, że gdy my odpoczywamy, nasza skóra i włosy przeżywają prawdziwe męczarnie. Po wakacyjnej beztrosce nadszedł czas na liczenie strat. Przyjrzyj się dokładnie swojej skórze. Nie wydaje ci się bardziej szorstka? Momentami popękana i zaczerwieniona? Swędzi, lub nieprzyjemnie się ściąga? To oznaki przesuszenia. W takich momentach powinnaś odstawić balsam, którego używasz na co dzień i sięgnąć po specjalistyczne serum od Lirene.

 Odżywcze serum SOS z serii Emolient  marki Lirene, to zwiększone stężenie (20%) oleju ryżowego i sojowego, który jest naturalnym źródłem NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) omega 3, 6 i 9. Są to naturalne związki lipidowe wchodzące w skład cementu międzykomórkowego skóry. Sprawia to, że zachowana jest równowaga hydrolipidowa. Formuła została wzbogacona o kompleks substancji aktywnych Lactil®, które są odpowiedzialne za intensywne nawilżenie i odżywienie.

 

Kolejnym składnikiem serum jest... po prostu wazelina kosmetyczna. Znana przez nasze prababki, w niezastąpiony sposób zadba o natłuszczenie skóry i zapewni jej zewnętrzną warstwę ochronną, zapobiegającą utracie wody.

W składzie receptury znalazło się również masło Shea, które zregeneruje wysuszony naskórek i ukoi podrażnienia.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce