Wydrukuj tę stronę
czwartek, 22 październik 2020 17:09

Ulubione kanały TV czy paczki tematyczne kanałów – jakie rozwiązanie wybrać?

Telewizja przez Internet Telewizja przez Internet

Abonament na tradycyjną telewizję nie musi oznaczać zobowiązania na wszystkie wybrane pakiety kanałów TV. Teraz możesz zwiększać i zmniejszać swój pakiet kanałów telewizyjnych nawet o pojedyncze kanały, na wybrany przez ciebie czas. Dowiedz się, jak możesz to zrobić.

Paczki tematyczne kanałów – na czym to polega?

Do tej pory możliwości rozszerzania kanałów były bardzo ograniczone. Było to rozwiązanie dość kosztowne, które umożliwiało jedynie rozszerzanie pakietu i abonamentu o określoną liczbę kanałów – każdy operator oferował kilka stopni rozszerzenia poziomu pakietu. Ta usługa znacznie się zmieniła, kiedy pojawiła się możliwość wybierania określonych paczek tematycznych kanałów.

To rozwiązanie pozwalało na wybranie tego, co lubisz najbardziej. Można wybrać na przykład paczkę sportową lub z kanałami filmowymi i emitującymi najlepsze seriale. Opcją są także pakiety kanałów jednej stacji – to rozwiązanie dostarczające opcje tematyczne.

Dodawanie ulubionych kanałów TV

Dodawanie pojedynczych kanałów TV to nowa opcja oferowana przez dostawcę Internetu i telewizji INEA. Telewizja przez Internet od tego operatora daje możliwość wybrania dodatkowych kanałów TV, ale bez żadnego przywiązania! Tak naprawdę możesz je wykupić na miesiąc, pół roku czy rok i dwa miesiące – to naprawdę nie ma znaczenia. Jeśli nie chcesz już płacić za dodatkowe kanały, możesz z nich zrezygnować.

Takie rozwiązanie jest o wiele wygodniejsze. Przede wszystkim jest bardziej elastyczne, ponieważ umożliwia wybranie dokładnie tego, co lubisz najbardziej i tego, co jest ci najbardziej potrzebne. Miłośnicy rozgrywek sportowych mogą wykupić kanały o tej tematyce tylko na sezon, to samo dotyczy fanów niektórych seriali. Wnuki odwiedzają cię w wakacje i ferie? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tylko na te miesiące wykupić kanały z bajkami. Takie rozwiązanie wnosi większą swobodę i sprawia, że masz dokładnie taki pakiet telewizji, jaki chcesz.

Kanały TV czy całe paczki tematyczne?

Oba rozwiązania mają swoje zalety, jednak dodawanie kanałów jest rozwiązaniem nieco bardziej komfortowym. Przede wszystkim daje większą swobodę – możesz wybrać dokładnie te kanały, które cię interesują. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie także dlatego, że do niczego cię nie zobowiązuje, nie musisz podpisywać umowy na długo, możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Z drugiej strony pakiet kanałów jest dobrą opcją dla ciebie, kiedy wiesz, że będziesz na stałe korzystać z dostępnych w nim programów. Wtedy to naprawdę opłacalne rozwiązanie.

Telewizja przez Internet INEA sprawia, że masz naprawdę dużo różnych możliwości. To bardzo funkcjonalna opcja, z której możesz swobodnie korzystać. Przede wszystkim możesz łączyć się z telewizorem przez Wi-Fi, telewizja przez Internet oznacza także, że możesz wypożyczać filmy online i oglądać telewizję na żywo na urządzeniach multimedialnych. A z opcją dodawania kanałów możesz w każdym momencie oglądać telewizję, jaką chcesz, dokładnie to, na co masz ochotę.

Media

artykuły sponsorowane copywriting