Wydrukuj tę stronę
środa, 05 luty 2014 18:00

Krem ochronny do twarzy SPF 20 LIPO-INTENSIVE firmy Pharmaceris

Temperatura na dworze z dnia na dzień co raz to wyższa. Czy nasz skóra jest gotowa na taką zmianę? Czy aby na pewno dla skóry twarzy to już koniec zimy? Odpowiedź na oba pytania brzmi: NIE. Tak więc, jak ją pielęgnować w dni, gdzie amplituda temperatur potrafi wynosić i 15 stopni? 

 

Krem ochronny do twarzy SPF 20 LIPO-INTENSIVE firmy Pharmaceris to całkiem nowy produkt. Nadaje się przede wszystkim do pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry, która jest narażana na niską temperaturę (tak, tak moje kochane, dla naszej twarzy 6 stopni to dalej niska temperatura!). Świetnie chroni przed czynnikami takimi jak mróz, wiatr czy ostre zimowe słońce. 

Laboratoryjnie opracowana receptura łączy w sobie wosk pszczeli i olej z passiflory. Tworzy barierę ochronną, która zabezpiecza przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Zastosowana w kremie Alantoina, łagodzi podrażnienia skóry spowodowane działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zaawansowana formuła, wzbogacona Gliceryną nadaje właściwości odżywcze. Krem poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Dzięki zawartości filtrów, krem posiada działanie ochronne przeciw promieniowaniem UVA i UVB, co jest tak ważne zimą.