wtorek, maj 28, 2024
środa, 26 czerwiec 2019 12:31

Kępki rzęs – z węzełkiem czy bez? Które wybrać?

Kępki rzęs z węzełkiem czy bez węzełka ? Kępki rzęs z węzełkiem czy bez węzełka ?

Moda na przedłużanie i zagęszczanie rzęs zawitała na polskie salony kilkanaście lat temu. Dziś zmieniło się to, że są one dostępne dla każdego. Jednak w głowach wielu z nas zrodził się kolejny problem. Mianowicie: który rodzaj rzęs wybrać? Kępki z węzełkami czy bez? Zastanawiasz się również, jak ściągnąć sztuczne rzęsy?Gorące trendy ostatnich lat pokazują, że Polki na dobre polubiły sztuczne rzęsy, które mogą nie tylko wydłużyć nasze naturalne włoski i je zagęścić, ale również optycznie otworzyć oczy i wywołać efekt WOW. Nawet jeśli nie wiesz, jak przykleić sztuczne rzęsy kępki nie musisz obawiać się, że nikt nie będzie w stanie zrobić tego za Ciebie lepiej. Mimo tak dużej popularności zabiegów przedłużania rzęs i radości z posiadania sztucznych włosków, kobiety coraz częściej zajmuje pewien dylemat dotyczący kępek rzęs. Niestety, nie wszystkie kobiety chcą i potrafią dokonać tego rodzaju czynności w domowym zaciszu. Zamiast tego, wiele osób, wciąż usilnie próbuje dostać się do specjalistek, które nie narzekają na brak pracy. Z tego też względu ogólna komunikacja i możliwość odpowiadania na szereg pytań może być bardzo utrudnionym procesem. Chodzi o rodzaj rzęs, który warto jest wybrać.
Dziś skupimy się na rzęsach w kępkach i ich rodzajach. Zarówno kępki rzęs bez węzełków, jak i kępki rzęs z węzełkami to aktualnie bardzo częsty wybór. Dowiedz się dlaczego tak jest i skąd wynika ich ogromna popularność.

 

 Kępki rzęs

Kępki rzęs

 

Kępki rzęs - dlaczego warto wybrać?

Zastanawiasz się nad tym, dlaczego warto wybrać kępki rzęs? Chcesz zadbać o swoje rzęsy, jednak jak do tej pory żadna z ofert na którą natrafiłeś nie przypadła Ci dostatecznie do gustu? Częstym pytaniem, jakie zadajemy stylistce w salonie kosmetycznym, która radzi nam aplikację kępek, brzmi: „Dlaczego akurat one?”. Odpowiedzi może być wiele. W dodatku często zastanawiasz się, w jaki sposób można ściągnąć sztuczne rzęsy. Nie wiesz również w jaki sposób przykleić sztuczne rzęsy kępki? Jeśli tak, nie jest to wbrew pierwszej myśli, która nasuwa Ci się na myśl powód do wstydu. Wbrew powszechnie panującej opinii masz możliwość stworzenia wyjątkowego efektu przy pomocy pracy i zaangażowania ekspertów z tej dziedziny.

Po pierwsze – kępki wyglądają znacznie naturalniej niż rzęsy na pasku, dzięki czemu możemy być pewne, że nikt nie zauważy, że wspomagamy nasze naturalne włoski syntetycznymi zamiennikami. Chyba żadna z nas nie chce, aby jej sekret wyszedł na jaw. W szczególności w najmniej odpowiednich momentach takich jak pierwsza randka, czy jednak z najważniejszych rozmów w trakcie naszego życia zawodowego. Warto wiedzieć, że są one produkowane tak, by jak najlepiej komponowały się z linią rzęs, nie przeciążając powieki.
Po drugie – ich aplikacja jest łatwa i przyjemna. To intuicyjne i doskonałe w zakładaniu rozwiązanie, które nie zajmie Ci dużo wolnego czasu, nie będzie bolało, ani wymagała dużego nakładu pracy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wstaniemy z kosmetycznego fotela nieco szybciej niż przy metodach tradycyjnych. Tutaj bowiem doklejane są kępki (a więc ok. 10-20 rzęs naraz), a nie pojedyncze włoski.

Jakie mamy rodzaje kępek i który najlepiej jest wybrać - doczepiane rzęsy

Przechodząc do sedna tematu – rzęsy w kępkach występują w dwóch podstawowych odmianach. Pierwsza z nich posiada specjalny węzełek, w którym spotykają się wszystkie włoski, druga – owego węzełka nie posiada, a włoski łączą się ze sobą bezpośrednio.
Oba rodzaje mają swoje wady oraz zalety. Nasza ciekawość będzie uzasadniona, jeśli jesteśmy początkującymi stylistkami rzęs lub po prostu chciałybyśmy same zaaplikować kępki w domu.

  • RZĘSY WĘZEŁKOWE – są łatwiejsze w aplikacji ze względu na większą powierzchnię, na której znajdzie się klej. Dzięki szerszej podstawie kępki prościej nam będzie zanurzyć ją w kleju i przymocować w odpowiednim miejscu na linii rzęs. Opcja ta jest najlepsza dla początkujących kosmetyczek oraz dla osób, które nie mają w 100% rozwiniętych zdolności manualnych oraz precyzji.
  • RZĘSY BEZWĘZEŁKOWE – nie posiadają dodatkowej powierzchni klejenia, dlatego ich aplikacja jest nieco trudniejsza. Nadrabiają jednak wyglądem oraz efektem, jaki wywołują. Okazuje się bowiem, że kępki pozbawione węzełkowych zakończeń wyglądają znacznie naturalniej i można nimi stworzyć naprawdę profesjonalne dzieło. Najlepiej jest przyklejać je do naszych rzęs. Opcja polecana dla bardziej doświadczonych kosmetyczek.

 Kępki rzęs z węzełkami czy bez

Kępki rzęs z węzełkami czy bez

Kępki rzęs jak długo się trzymają?

To, jak długo możesz liczyć na utrzymanie osiągniętego efektu zależy przede wszystkim od kilku podstawowych czynników. Na przykład, należy zwrócić uwagę na to, ile jesteś w stanie inwestować w kępki rzęs. Nie mamy tu na myśli wyłącznie kwoty, ale również czasu, który może okazać się kluczowy w trakcie ich pielęgnacji. Dodatkową kwestią pozostają umiejętności kosmetyczki oraz dbałość wykonania. Podczas gdy zależy Ci na dobrych rozwiązaniach, warto pokusić się na rekomendowane przez większe grono rozwiązania. W ten sposób, unikniesz późniejszych rozczarowań i możesz mieć pewność, że wykonywane elementy naprawdę będą Ci się opłacały.

 Kępki rzęs jak długo się trzymają

Kępki rzęs jak długo się trzymają

Dlaczego warto inwestować w zakładanie kępek rzęs?

Zakładanie kępek rzęs to gwarancja lepszego samopoczucia i wyglądu. Dzięki tego rodzaju zabiegom możesz liczyć na poprawę swojego humoru. W dodatku, widok jaki od tego dnia zaczniesz spotykać podczas każdej wizyty obok lustra będzie nastrajał Cię pozytywną energią. Nareszcie zrozumiesz, ile atutów masz w zanadrzu i co możesz z nimi zrobić. Jeśli chcesz odnaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie, to właśnie przedłużanie rzęs pozwoli Ci na wyrażenie siebie i …. ograniczenie ilości czasu, jakiego każdego dnia marnujesz przed lustrem wykonując pełny makijaż. Sprawdź, co przygotowali dla Ciebie eksperci, a już nigdy nie będzie zawiedziony jakością zastosowanych rozwiązań. Być może będziesz zainteresowana bardzo modnym trendem jakim są rzęsy Hollywood. O stylizacji rzęs metodą Hollywood poczytasz w naszym następnym materiale.

 Sztuczne rzęsy kępki inwestycja

Czy warto inwestować w sztuczne rzęsy kępki