×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 642.

 Wydrukuj tę stronę
środa, 12 listopad 2014 13:14

Daj się uwieźć wyrafinowanym zapachem Versace Yellowa Diamond

Versace- woda perfumowana Yellow Diamond Versace- woda perfumowana Yellow Diamond

Popularny dom mody Versace wypuścił w tym roku swój najnowszy zapach Versace Diamond Intense, który jest głębszą interpretacją podstawowej wersji Diamond. Perfum uwodzi swoją tajemniczością i wspomnieniem zachodzącego nadmorskiego słońca. Nawet flakon i barwa nawiązują do złocistości i ciepła słonecznych promieni muskających skórę.

Najnowszy zapach Versace to kompozycja kwiatowa z akcentami soczystych owoców, jednak przełamana ciężką, lecz szlachetną nutą drewna.

 

Składnikami, które uwodzą w pierwszej kolejności są: słodka, dojrzała gruszka, trochę kwaśna, ale odświeżająca cytryna, bergamotka i neroli. W środkowej nucie królują kwiaty: frezja, osmantus, jaśmin i popularny ostatnio, kwiat pomarańczy. Lekkość i rześkość została przełamana w nucie bazowej cięższymi aromatami drzewa gwajakowego, piżma, benzoesu i żywicy bursztynowej. Razem tworzą doskonałą kompozycję dla kobiet aktywnych życiowo, które mimo ciągłego pośpiechu emanują tajemniczością i zdają się na każdym kroku kusić.

Czytany 1178 razy

Artykuły powiązane

 • Romantyczny ogród NOU Romantyczny ogród NOU

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.

 • Pachnący ogród NOU Pachnący ogród NOU

  Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach. Tym razem zapraszamy do ogrodu tętniącego nutami jaśminu.

 • Zapachy na Walentynki Zapachy na Walentynki

  Walentynki – dzień miłości i miłych niespodzianek. Na tę okazję proponujemy dwa zapachy. NOU Woody dla niego i NOU Cherry Blossom dla niej.Obydwa są pięknym wyznaniem uczuć.

 • Bajeczny ogród NOU Bajeczny ogród NOU

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.

 • Sukces wody perfumowanej NOU Peony Sukces wody perfumowanej NOU Peony

  Jest się czym pochwalić. W tym roku młoda polska marka NOU otrzymała niezwykle cenną nagrodę - Doskonałość Roku Twojego Stylu 2018. Nagrodę przyznano za kwiatowo-owocową wodę perfumowaną dla kobiet - NOU Peony. To wspaniale, bo zapach można dostać w Rossmannie i to za bardzo rozsądną cenę.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce