Wydrukuj tę stronę
wtorek, 14 kwiecień 2020 22:09

Dekorujemy dom zdjęciami na płótnie

Zdjęcia na płótnie Zdjęcia na płótnie

Wystrój domu, czy mieszkania jest niezwykle ważny, ponieważ w dużej mierze świadczy on o tym jaki mamy charakter i co lubimy.

Z tego powodu aranżacja wnętrz stała się swego rodzaju sztuką harmonijnego i stylowego dekorowania pomieszczeń. Spośród wszystkich dodatków, które dodają charakteru wnętrzom, największą popularnością cieszą się obrazy. Wśród nich królują dziś te, które są spersonalizowane, czyli np. zdjęcia wydrukowane na płótnie.

Dlaczego zdjęcia drukowane na płótnie, są tak popularne?

Historia fotografii sięga XIX wieku. Ludzie coraz bardziej przyzwyczajali się do zdjęć i przestały być one wymyślną nowinką technologiczną, a stały się doskonałym sposobem na uwiecznienie danej chwili. Fotografie zaczęto zawieszać na ścianach, ponieważ stały się one znakomitszą formą obrazu. Dekorowanie zdjęciami ścian domów i mieszkań, było przez dziesiątki lat jedną z popularniejszych form upiększania wystroju wnętrz. Dziś, nasze tradycyjne zdjęcia na ścianach przechodzą rewolucję, dzięki zaawansowanej technologii. Coraz popularniejsze stają się zdjęcia wydrukowane na płótnie w formie obrazu.

Zdjęcia na płótnie, czyli innowacyjna metoda dekoracji ścian

Przez lata przyzwyczailiśmy się do tego, że zdjęcia obecne są w naszych wnętrzach wyłącznie w formie papieru zawieszonego w ramce. Obecne trendy mocno zmieniają te przyzwyczajenia, gdyż coraz częściej, w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, spotyka się zdjęcia wydrukowane na płótnie. Takie fotograficzne obrazy przedstawiać mogą członków rodziny, lub chwile, które rodzina na zawsze chce zachować w pamięci. Wysokiej jakości wydruki cechują się perfekcją wykonania, dzięki czemu taki fotoobraz świetnie komponuje się z pozostałymi dodatkami. Co więcej, zdjęcia wydrukowane na płótnie można dobierać do każdego pomieszczenia – daje to bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. W pokoju dziecięcym wydrukować możemy na płótnie zdjęcia naszych pociech, co skutecznie wzmocni charakter takiego wnętrza. Każde pomieszczenie, to inny fotoobraz, dlatego fotoobrazy są tak uniwersalnym dodatkiem, który pasował będzie do każdego wnętrza.

Gdzie najlepiej zamawiać zdjęcia drukowane na płótnie?

Dziś większość rzeczy robimy przez internet, dlatego zdjęcia na płótnie najlepiej zamawiać jest przez sieć. Jedną z najlepszych firm w tej branży jest Galeria Druku https://www.galeriadruku.com.pl . Sklep ten oferuje nie tylko zdjęcia drukowane na płótnie, ale także obrazy z popularnymi fotografiami przedstawiającymi zwierzęta, naturę, czy miasta świata. Cały proces wydruku zdjęcia na płótnie rozpoczyna w kreatorze. Samo narzędzie jest bardzo intuicyjne, dlatego po prostu przeciągamy zdjęcie, które chcemy wydrukować, a system samodzielnie oblicza maksymalny format wydruku. Wszystkie obrazy fotograficzne z Galerii Druku wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania, ponieważ zdjęcie drukowane jest na bawełnianym lub poliestrowym płótnie. Całość naciągnięta jest na krosno malarskie.

Zdjęcia drukowane na płótnie, to doskonały sposób na modną i innowacyjną dekorację danego wnętrza. Dodatkowo taki obraz może być świetnym prezentem okolicznościowy dla naszych najbliższych.

Media