Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 16 czerwiec 2014 18:41

Lirene -Płyn do higieny intymnej- rumianek

Lirene -Płyn do higieny intymnej- rumianek Lirene -Płyn do higieny intymnej- rumianek

 Higiena intymna każdej kobiety jest ważna zawsze. Czy to lato, czy zima, to jedne z najbardziej delikatnych i wrażliwych miejsc. Temperatura w takich rejonach jest bardzo wysoka, co sprzyja namnażaniu się bakterii i drobnoustrojów. Aby zapobiec infekcjom oraz zakażeniom bakteryjnym należy codziennie stosować płyn do higieny intymnej. Idealny będzie płyn do higieny intymnej- rumianek firmy Lirene. 

 

Płyn do higieny intymnej- rumianek został stworzony z myślą o potrzebach każdej kobiety. Kosmetyk ten nie zawiera żadnych barwników, parabenów czy tradycyjnego mydła. Stosując ten płyn nie musisz już martwić się o zaczerwienienia czy podrażnienia, które mogą powodować mniej delikatne kosmetyki do higieny intymnej. Kompleks z wyciągu z rumianku i kwasu mlekowego delikatnie myje i świetnie nawilża miejsca intymne. Płyn do higieny intymnej- rumianek firmy Lirene posiada silne właściwości regenerujące i zmiękczające, co jest bardzo ważne w przypadku płynu do higieny intymnej.

 

Azulen, betaina i witamina C to substancje, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego pH na bardzo niskim poziomie, co jest bardzo pożądane. Myjemy miejsca intymne roprowadzając niewielką ilość, a następnie spłukujemy wodą. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jest całkowicie bezpieczny ponieważ został przebadany dermatologicznie. W efekcie zastosowania płyniu do higieny intymnej- rumianek, nasza skóra będzie zregenerowana i nawilżona. Odpowiednie pH będzie utrzymane przez dłuższy czas, a wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia zniwelowane. 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce