Wydrukuj tę stronę
środa, 14 maj 2014 10:43

Lirene - Krem do masażu z arniką

Lirene - Krem do masażu z arniką Lirene - Krem do masażu z arniką

Chwila relaksu i odprężenia należy się każdej z nas po ciężkim, męczącym i pełnym zadań do zrobienia "na wczoraj". Jeśli cały czas chodzisz spięta, a Twoje ciało jest bardziej niż ociężałe, należy mu się masaż, a do tego jak wiemy, niezbędne są kosmetyki specjalistyczne, które dadzą ulgę i energie na resztę dnia. Krem do masażu z arniką doskonale sprawdzi się w tej roli!

 

Krem do masażu z arniką to produkt przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji do stosowanie bez względu na wiek i płeć. Krem jest idealny do masażu oraz pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu lub nieprzespanej nocy. Wyjątkowość formuły kremu do masażu z arniką polega na dodaniu do niego składników poślizgowych. Zapewnia to delikatną dbałość o kondycję skóry oraz ułatwia w dużym stopniu masaż.

Zapach, delikatny i niezwykle przyjemny, wprowadzi nas w świat spokoju i harmonii. Przy odpowiednio dobranym dla nas masażu krem ten będzie niezbędny, a masaż stanie się nieodłączną częścią twojego życia. Kwiat arniki górskiej przyczynia się do lepszego odżywienia skóry, a także jej dotlenienia.

W połączeniu z innymi aktywnymi substancjami zawartymi w kremie odnawia płaszcz lipidowy skóry. Przeciwdziała to jej wysuszeniu. Dba także o odpowiednie nawilżenie w najgłębszych warstwach skóry. W efekcie korzystania z kremu oraz masażu otrzymujemy niezwykle nawilżoną, odżywioną i pełną energii skórę. Preparat przeznaczony jest dla masażu każdej skóry, także tej wrażliwej i zaróżowionej.

Krem możemy zakupić na www.sklep.eris.pl/lirene w słoiczku 175ml za cenę 29,99zł. 

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

<